Saint John0:4Konec
RimouskiSaint John, Sea Dogs – Rimouski, Océanic 0:4, 11. 1. 2024
QMJHL · Základní část
Pá 12. 1. 2024 · 00:00 · TD Station
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| SNB | 0 | 0 | 0 | 0 |
| RIM | 0 | 2 | 2 | 4 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
10:29
Jakub Hujer · 2 min, bránění ve hře
2. třetina – 0:2
-
4:38
Maxime Coursol
Lyam Jacques, Luke Coughlin
0:1
-
8:17
Spencer Gill
Jacob Mathieu, Maxime Coursol
0:2
-
19:16
Alexandre Blais · 2 min, podražení
3. třetina – 0:2
-
6:43
Pavel Šimek · 2 min, bránění ve hře
-
9:56
Maël St-Denis
Alexandre Blais, Charles Savoie
0:3
-
12:20
Charles Côté · 2 min, hrubost
-
12:20
Egan Beveridge · 2 min, hrubost
-
17:00
Jacob Beaulieu · 2 min, nesportovní chování
-
17:37
Jacob Mathieu
Charles Savoie, Spencer Gill
0:4
-
18:01
Charles Côté · 2 min, bránění ve hře
Statistiky týmů
vs
20
Střely na branku
44
0/3
Přesilovky
1/2
30 %
Vhazování
70 %
17
Hity
13
6
Trestné minuty
8
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 2 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 2 | 6/23 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 4/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 4/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 1 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 44 | 40 | 4 | ,909 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 8 | 0 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 6 | 0 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 6 | 1 | 9/15 |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 13/18 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 2 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 10/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 20 | 20 | 0 | 1,000 |
Srovnání v sezoně
vs
49
Body v tabulce
79
2,72
Góly na zápas
3,68
4,31
Obdržené na zápas
3,47
17,1 %
Přesilovky
24,6 %
74,0 %
Oslabení
74,6 %
27,4
Střely na zápas
31,0
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Saint John −5
Rimouski +4
+4
0
−5
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
32 | 20 | 24 | 44 | +7 | 10 | 4 | 0 | 3 | 123 | 16,3 % | 10 | 49 % |
EriksE. Mateiko |
49 | 23 | 20 | 43 | 0 | 20 | 6 | 0 | 2 | 128 | 18,0 % | 59 | 43 % |
|
|
28 | 11 | 7 | 18 | −23 | 27 | 2 | 0 | 2 | 73 | 15,1 % | 42 | 46 % |
|
|
37 | 2 | 6 | 8 | −7 | 31 | 0 | 0 | 0 | 55 | 3,6 % | 36 | – |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 7 | – |
|
|
37 | 15 | 21 | 36 | 0 | 8 | 4 | 1 | 3 | 92 | 16,3 % | 28 | 43 % |
PavelP. Šimek |
68 | 18 | 20 | 38 | −35 | 12 | 4 | 1 | 1 | 154 | 11,7 % | 32 | 20 % |
JacobJ. Beaulieu |
59 | 3 | 3 | 6 | −17 | 70 | 0 | 0 | 0 | 52 | 5,8 % | 102 | 33 % |
|
|
59 | 1 | 6 | 7 | −25 | 14 | 0 | 0 | 0 | 46 | 2,2 % | 16 | 47 % |
|
|
36 | 13 | 18 | 31 | +6 | 27 | 6 | 0 | 2 | 107 | 12,1 % | 25 | – |
EganE. Beveridge |
62 | 9 | 10 | 19 | −16 | 38 | 0 | 0 | 0 | 94 | 9,6 % | 66 | 35 % |
DrewD. Elliott |
32 | 10 | 7 | 17 | −17 | 24 | 1 | 0 | 2 | 72 | 13,9 % | 99 | 53 % |
|
|
43 | 1 | 1 | 2 | −23 | 30 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 79 | – |
|
|
46 | 2 | 3 | 5 | −24 | 12 | 0 | 0 | 0 | 34 | 5,9 % | 17 | – |
|
|
9 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 3 | – |
|
|
29 | 4 | 3 | 7 | −11 | 14 | 0 | 0 | 1 | 28 | 14,3 % | 17 | 51 % |
|
|
35 | 4 | 8 | 12 | −2 | 20 | 0 | 0 | 1 | 66 | 6,1 % | 10 | 38 % |
OlivierO. Groulx |
27 | 1 | 2 | 3 | −12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 3 | 40 % |
ChadC. Bellemare |
24 | 0 | 5 | 5 | −11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 29 | 0,0 % | 1 | – |
|
|
35 | 14 | 12 | 26 | −18 | 10 | 2 | 2 | 1 | 80 | 17,5 % | 7 | 32 % |
|
|
31 | 7 | 13 | 20 | −11 | 10 | 2 | 0 | 0 | 44 | 15,9 % | 8 | 37 % |
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 3 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64 | 4 | 23 | 27 | −10 | 40 | 1 | 1 | 1 | 102 | 3,9 % | 66 | – |
|
|
55 | 0 | 2 | 2 | −19 | 42 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0,0 % | 54 | – |
|
|
31 | 1 | 4 | 5 | −13 | 28 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 5 | – |
|
|
59 | 5 | 29 | 34 | −38 | 22 | 2 | 0 | 0 | 112 | 4,5 % | 21 | – |
|
|
50 | 0 | 4 | 4 | −16 | 12 | 0 | 0 | 0 | 29 | 0,0 % | 10 | – |
|
|
36 | 5 | 12 | 17 | +3 | 24 | 0 | 0 | 0 | 66 | 7,6 % | 90 | – |
OlivierO. Duhamel |
20 | 0 | 0 | 0 | −11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 17 | – |
|
|
67 | 5 | 20 | 25 | −35 | 14 | 1 | 0 | 0 | 104 | 4,8 % | 7 | – |
|
|
42 | 6 | 7 | 13 | −7 | 68 | 3 | 0 | 0 | 38 | 15,8 % | 54 | – |
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 3 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
47 | 45 | 14 | 25 | 6 | 4,23 | ,883 | 0 | 1626 | 1436 | 190 | 57:19 |
|
|
26 | 23 | 6 | 14 | 3 | 3,76 | ,890 | 1 | 803 | 715 | 88 | 54:03 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
43 | 17 | 32 | 49 | +6 | 18 | 7 | 0 | 4 | 154 | 11,0 % | 24 | – |
|
|
24 | 3 | 3 | 6 | −3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 1 | – |
|
|
23 | 2 | 5 | 7 | −3 | 14 | 0 | 1 | 0 | 39 | 5,1 % | 9 | 42 % |
CharlesC. Savoie |
27 | 4 | 16 | 20 | +1 | 28 | 2 | 0 | 0 | 48 | 8,3 % | 24 | 47 % |
|
|
25 | 2 | 0 | 2 | −10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14,3 % | 12 | 27 % |
|
|
68 | 24 | 60 | 84 | +4 | 40 | 5 | 1 | 2 | 197 | 12,2 % | 28 | 47 % |
MathysM. Dubé |
59 | 6 | 10 | 16 | −12 | 16 | 1 | 0 | 0 | 52 | 11,5 % | 14 | 49 % |
LukášL. Hes |
16 | 0 | 2 | 2 | −3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 4 | 35 % |
JanJ. Šprynar |
23 | 2 | 9 | 11 | −4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 42 | 4,8 % | 7 | 10 % |
DominicD. Pilote |
68 | 21 | 21 | 42 | +4 | 25 | 4 | 0 | 2 | 107 | 19,6 % | 46 | 31 % |
|
|
67 | 32 | 26 | 58 | +11 | 53 | 13 | 2 | 4 | 137 | 23,4 % | 112 | 61 % |
MaximM. Barbashev |
44 | 12 | 14 | 26 | +8 | 28 | 1 | 0 | 0 | 68 | 17,6 % | 63 | 44 % |
|
|
38 | 15 | 13 | 28 | +6 | 18 | 4 | 1 | 1 | 110 | 13,6 % | 35 | 33 % |
|
|
55 | 35 | 28 | 63 | +14 | 26 | 11 | 1 | 6 | 183 | 19,1 % | 79 | 53 % |
|
|
65 | 13 | 14 | 27 | +8 | 76 | 1 | 1 | 1 | 70 | 18,6 % | 115 | 33 % |
QuinnQ. Kennedy |
52 | 21 | 24 | 45 | +10 | 26 | 7 | 0 | 8 | 133 | 15,8 % | 15 | 46 % |
TysonT. Goguen |
62 | 9 | 3 | 12 | −27 | 8 | 3 | 0 | 1 | 59 | 15,3 % | 12 | 42 % |
JakubJ. Hujer |
30 | 2 | 7 | 9 | 0 | 24 | 0 | 0 | 1 | 33 | 6,1 % | 28 | 53 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AnthonyA. Paré |
58 | 0 | 4 | 4 | +4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0,0 % | 24 | – |
|
|
25 | 0 | 1 | 1 | +4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 7 | – |
|
|
34 | 4 | 6 | 10 | −4 | 10 | 1 | 0 | 1 | 43 | 9,3 % | 67 | – |
|
|
31 | 0 | 8 | 8 | −8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0,0 % | 67 | – |
|
|
42 | 2 | 20 | 22 | +2 | 28 | 1 | 0 | 1 | 54 | 3,7 % | 40 | – |
SpencerS. Gill |
65 | 12 | 34 | 46 | +8 | 62 | 2 | 0 | 0 | 126 | 9,5 % | 62 | – |
|
|
49 | 0 | 13 | 13 | +10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 50 | 0,0 % | 49 | – |
CharleC. Truchon |
67 | 7 | 39 | 46 | +3 | 28 | 2 | 0 | 3 | 145 | 4,8 % | 51 | – |
|
|
52 | 3 | 13 | 16 | +9 | 83 | 0 | 0 | 0 | 104 | 2,9 % | 175 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15 | 15 | 10 | 4 | 0 | 2,60 | ,917 | 1 | 468 | 429 | 39 | 59:57 |
|
|
7 | 7 | 6 | 1 | 0 | 2,78 | ,894 | 0 | 188 | 168 | 20 | 61:35 |
|
|
25 | 23 | 10 | 11 | 2 | 3,52 | ,879 | 1 | 680 | 598 | 82 | 55:51 |
|
|
21 | 20 | 9 | 8 | 3 | 3,69 | ,869 | 2 | 557 | 484 | 73 | 56:30 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
Maritimes Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
3
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
4
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 |
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
6
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
7
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
10
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
8
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
12
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
13
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
14
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
15
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
16
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
17
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 | ||
18
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
















