Rouyn-Noranda4:0Konec
ShawiniganRouyn-Noranda, Huskies – Shawinigan, Cataractes 4:0, 10. 3. 2024
QMJHL · Základní část
Ne 10. 3. 2024 · 21:00 · Aréna Glencore
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| ROU | 2 | 2 | 0 | 4 |
| SHA | 0 | 0 | 0 | 0 |
Průběh zápasu
1. třetina – 2:0
-
9:22
Alexis Beaulac · 2 min, krosček
-
10:43
Anthony Turcotte · 2 min, bránění ve hře
-
12:30
Samuel Savoie
bez asistence
1:0
-
16:32
Julien Lanthier · 2 min, držení
-
16:56
Daniil Bourash
Jérémy Langlois, Antonin Verreault
2:0
2. třetina – 2:0
-
2:16
Antonin Verreault
Daniil Bourash, Andrei Loshko
3:0
-
11:07
Julien Lanthier · 2 min, podražení
-
19:59
Benjamin Brunelle
Anthony Turcotte, François-James Buteau
4:0
3. třetina – 0:0
-
9:36
Leighton Carruthers · 2 min, bránění ve hře
Statistiky týmů
vs
29
Střely na branku
30
1/3
Přesilovky
0/2
55 %
Vhazování
45 %
23
Hity
19
4
Trestné minuty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 3 | 0 | 2/4 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 5 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 2 | 1 | 23/34 |
|
|
0 | 1 | 1 | +3 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 5/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 0 | 6/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | +3 | 0 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 30 | 30 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 | 1 | 11/24 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 2 | 7/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7/15 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
22:16 | 12 | 9 | 3 | ,750 |
|
|
37:44 | 17 | 16 | 1 | ,941 |
Srovnání v sezoně
vs
100
Body v tabulce
64
4,43
Góly na zápas
2,87
2,82
Obdržené na zápas
3,16
25,0 %
Přesilovky
17,7 %
76,6 %
Oslabení
82,6 %
37,0
Střely na zápas
29,4
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Rouyn-Noranda +6
Shawinigan −1
+8
0
−3
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 14
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BillB. Zonnon |
68 | 18 | 40 | 58 | +27 | 28 | 2 | 2 | 4 | 142 | 12,7 % | 33 | 39 % |
SamuelS. Beauchemin |
50 | 4 | 6 | 10 | +9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 34 | 11,8 % | 18 | 43 % |
|
|
67 | 20 | 22 | 42 | +27 | 45 | 0 | 1 | 2 | 139 | 14,4 % | 95 | 19 % |
|
|
63 | 16 | 32 | 48 | +35 | 35 | 1 | 2 | 0 | 122 | 13,1 % | 113 | 60 % |
|
|
65 | 24 | 35 | 59 | +25 | 16 | 13 | 0 | 3 | 204 | 11,8 % | 27 | – |
|
|
66 | 32 | 25 | 57 | +32 | 59 | 5 | 0 | 6 | 202 | 15,8 % | 79 | 56 % |
|
|
68 | 24 | 27 | 51 | +40 | 32 | 3 | 0 | 2 | 139 | 17,3 % | 20 | 54 % |
|
|
66 | 14 | 23 | 37 | +38 | 67 | 3 | 1 | 1 | 120 | 11,7 % | 74 | 56 % |
|
|
20 | 2 | 2 | 4 | +9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 10 | – |
|
|
65 | 9 | 4 | 13 | +2 | 55 | 2 | 1 | 2 | 69 | 13,0 % | 125 | 60 % |
|
|
68 | 36 | 71 | 107 | +43 | 48 | 6 | 0 | 8 | 207 | 17,4 % | 19 | 47 % |
|
|
48 | 4 | 13 | 17 | +4 | 18 | 0 | 0 | 0 | 70 | 5,7 % | 55 | – |
AndreiA. Loshko |
64 | 28 | 39 | 67 | +30 | 14 | 9 | 1 | 4 | 169 | 16,6 % | 45 | 50 % |
SamuelS. Savoie |
21 | 10 | 12 | 22 | +16 | 23 | 4 | 1 | 2 | 46 | 21,7 % | 60 | 32 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61 | 7 | 24 | 31 | +55 | 58 | 0 | 0 | 0 | 126 | 5,6 % | 175 | – |
|
|
68 | 7 | 20 | 27 | +29 | 34 | 0 | 0 | 2 | 128 | 5,5 % | 51 | – |
JérémyJ. Langlois |
61 | 17 | 45 | 62 | +41 | 48 | 6 | 1 | 5 | 184 | 9,2 % | 59 | – |
|
|
65 | 4 | 18 | 22 | +22 | 18 | 0 | 0 | 0 | 82 | 4,9 % | 53 | – |
DyllanD. Gill |
12 | 1 | 8 | 9 | +2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 12 | – |
|
|
16 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 9 | – |
AlexisA. Lemire |
44 | 0 | 14 | 14 | +12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 38 | 0,0 % | 24 | – |
|
|
59 | 14 | 13 | 27 | +44 | 60 | 0 | 0 | 1 | 137 | 10,2 % | 84 | – |
|
|
23 | 6 | 16 | 22 | +18 | 10 | 2 | 0 | 0 | 75 | 8,0 % | 13 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
11 | 11 | 6 | 4 | 1 | 3,76 | ,842 | 1 | 247 | 208 | 39 | 56:38 |
|
|
9 | 9 | 6 | 1 | 0 | 3,51 | ,844 | 0 | 180 | 152 | 28 | 53:08 |
WilliamW. Rousseau |
50 | 47 | 34 | 10 | 5 | 2,24 | ,924 | 9 | 1445 | 1335 | 110 | 58:50 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lou-FélixL. Denis |
38 | 18 | 20 | 38 | −9 | 48 | 2 | 8 | 1 | 112 | 16,1 % | 140 | 49 % |
|
|
48 | 3 | 6 | 9 | −3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 56 | 5,4 % | 33 | 48 % |
|
|
55 | 9 | 4 | 13 | −13 | 64 | 3 | 2 | 0 | 66 | 13,6 % | 76 | 58 % |
|
|
7 | 2 | 2 | 4 | −2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 15 | 13,3 % | 6 | – |
|
|
52 | 31 | 28 | 59 | −12 | 51 | 12 | 0 | 3 | 192 | 16,1 % | 31 | 44 % |
|
|
60 | 9 | 14 | 23 | +4 | 24 | 2 | 3 | 1 | 107 | 8,4 % | 89 | 52 % |
|
|
26 | 5 | 6 | 11 | −1 | 6 | 1 | 0 | 2 | 51 | 9,8 % | 5 | – |
| 63YannikY. Ponzetto | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
59 | 6 | 2 | 8 | −4 | 16 | 1 | 0 | 0 | 66 | 9,1 % | 33 | – |
ReeceR. Peitzsche |
30 | 7 | 6 | 13 | −4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 43 | 16,3 % | 9 | 20 % |
|
|
62 | 11 | 23 | 34 | −7 | 48 | 2 | 1 | 1 | 110 | 10,0 % | 71 | 38 % |
|
|
62 | 3 | 9 | 12 | −1 | 19 | 1 | 0 | 1 | 58 | 5,2 % | 50 | 32 % |
JanJ. Šprynar |
16 | 2 | 5 | 7 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 33 | 6,1 % | 5 | – |
|
|
30 | 7 | 19 | 26 | −9 | 12 | 1 | 0 | 1 | 73 | 9,6 % | 27 | 40 % |
ColeC. Chandler |
25 | 3 | 7 | 10 | +5 | 12 | 0 | 0 | 1 | 40 | 7,5 % | 9 | 46 % |
MaximM. Barbashev |
15 | 2 | 7 | 9 | −9 | 10 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 21 | – |
TristanT. Roy |
44 | 10 | 10 | 20 | −11 | 26 | 5 | 0 | 2 | 84 | 11,9 % | 51 | 54 % |
|
|
52 | 7 | 9 | 16 | −20 | 14 | 5 | 0 | 2 | 82 | 8,5 % | 24 | – |
|
|
5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | 29 % |
KodyK. Dupuis |
62 | 12 | 12 | 24 | −14 | 32 | 3 | 0 | 1 | 90 | 13,3 % | 54 | 44 % |
JiříJ. Klíma |
54 | 18 | 13 | 31 | −11 | 8 | 6 | 0 | 4 | 130 | 13,8 % | 50 | – |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
30 | 1 | 0 | 1 | −6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 37 | – |
JulienJ. Lanthier |
32 | 0 | 8 | 8 | +4 | 14 | 0 | 0 | 0 | 55 | 0,0 % | 47 | – |
|
|
68 | 2 | 13 | 15 | −6 | 28 | 0 | 0 | 1 | 74 | 2,7 % | 68 | – |
|
|
56 | 3 | 22 | 25 | −12 | 36 | 0 | 0 | 0 | 82 | 3,7 % | 107 | – |
AngusA. Booth |
31 | 2 | 13 | 15 | +6 | 26 | 0 | 0 | 0 | 64 | 3,1 % | 55 | – |
NoahN. McKinnon |
36 | 4 | 10 | 14 | −5 | 8 | 1 | 0 | 0 | 33 | 12,1 % | 21 | – |
|
|
29 | 1 | 0 | 1 | −14 | 33 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 21 | – |
|
|
68 | 11 | 35 | 46 | −17 | 56 | 2 | 1 | 1 | 165 | 6,7 % | 92 | – |
|
|
62 | 2 | 9 | 11 | −1 | 28 | 0 | 0 | 1 | 47 | 4,3 % | 55 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
25 | 23 | 10 | 10 | 3 | 2,97 | ,893 | 0 | 644 | 575 | 69 | 55:47 |
|
|
17 | 14 | 7 | 8 | 0 | 2,82 | ,903 | 2 | 464 | 419 | 45 | 56:25 |
|
|
7 | 5 | 0 | 5 | 0 | 4,13 | ,872 | 0 | 156 | 136 | 20 | 41:28 |
|
|
28 | 26 | 13 | 11 | 1 | 2,89 | ,894 | 3 | 651 | 582 | 69 | 51:08 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
2
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
3
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
4
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
2
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
4
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
5
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
8
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
12
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
13
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
14
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
15
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
16
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
17
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 | ||
18
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |














