Rouyn-Noranda3:2Konec
Cape BretonRouyn-Noranda, Huskies – Cape Breton, Eagles 3:2, 13. 2. 2020
QMJHL · Základní část
Pá 14. 2. 2020 · 01:00 · Aréna Iamgold
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| ROU | 1 | 2 | 0 | 3 |
| CAP | 0 | 0 | 2 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
8:05
Logan Kelly-Murphy · 2 min, hákování
-
13:11
Adam McCormick · 2 min, vysoká hůl
-
16:02
Shawn Element · 2 min, hákování
-
16:34
Charles-Edouard Drouin
Vincent Marleau, Shaun Miller
1:0
-
19:38
Mathieu Gagnon · 2 min, podražení
2. třetina – 2:0
-
5:55
Cole Fraser · 2 min, vysoká hůl
-
14:40
Samuel Johnson · 2 min, hákování
-
19:37
Alex Beaucage
Charles-Edouard Drouin, Shaun Miller
2:0
-
19:53
Mathieu Gagnon
Louis-Filip Côté, Samuel Régis
3:0
3. třetina – 0:2
-
7:35
Mathias Laferrière
Shawn Boudrias
3:1
-
13:25
Shawn Boudrias
Félix Lafrance
3:2
Statistiky týmů
vs
40
Střely na branku
27
1/4
Přesilovky
0/2
70 %
Vhazování
30 %
7
Hity
13
4
Trestné minuty
8
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 7/9 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 5 | 0 | 9/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 20/25 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 27 | 25 | 2 | ,926 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 4 | 6/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 2/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 5/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:03 | 40 | 37 | 3 | ,925 |
Srovnání v sezoně
vs
62
Body v tabulce
83
2,86
Góly na zápas
4,27
3,32
Obdržené na zápas
3,08
17,0 %
Přesilovky
21,3 %
76,4 %
Oslabení
82,5 %
31,7
Střely na zápas
35,4
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Rouyn-Noranda −6
Cape Breton +6
+6
0
−6
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
3 výhry
2 výhry
13. 10. 19
21:00
CapCape Breton
8:4
RouRouyn-Noranda
23. 2. 19
01:30
RouRouyn-Noranda
7:5
CapCape Breton
30. 11. 18
00:00
CapCape Breton
3:2
RouRouyn-Noranda
4. 3. 18
01:00
RouRouyn-Noranda
5:2
CapCape Breton
30. 11. 17
00:00
CapCape Breton
3:4
RouRouyn-Noranda
8:4
RouRouyn-Noranda
23. 2. 19
01:30
RouRouyn-Noranda
7:5
CapCape Breton
30. 11. 18
00:00
CapCape Breton
3:2
RouRouyn-Noranda
4. 3. 18
01:00
RouRouyn-Noranda
5:2
CapCape Breton
30. 11. 17
00:00
CapCape Breton
3:4
RouRouyn-Noranda
Rouyn-Noranda
Cape BretonBodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2019/20
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AdrianA. Valigura |
59 | 8 | 6 | 14 | −7 | 18 | 0 | 0 | 0 | 46 | 17,4 % | 30 | – |
Louis-FilipL. Côté |
63 | 11 | 34 | 45 | −5 | 18 | 2 | 0 | 1 | 182 | 6,0 % | 76 | 52 % |
SamuelS. Johnson |
52 | 3 | 5 | 8 | −7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 48 | 6,3 % | 8 | 36 % |
WilliamW. Rouleau |
32 | 10 | 9 | 19 | −3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 63 | 15,9 % | 10 | 57 % |
MathieuM. Gagnon |
47 | 5 | 12 | 17 | −9 | 19 | 0 | 1 | 2 | 68 | 7,4 % | 77 | 59 % |
VincentV. Marleau |
63 | 22 | 35 | 57 | −7 | 43 | 7 | 1 | 3 | 217 | 10,1 % | 85 | 58 % |
AlexA. Beaucage |
63 | 40 | 30 | 70 | +8 | 41 | 9 | 0 | 7 | 294 | 13,6 % | 95 | 47 % |
OleksiyO. Myklukha |
21 | 2 | 6 | 8 | −5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 29 | 6,9 % | 6 | 48 % |
Olivier-LucO. Haché |
59 | 6 | 12 | 18 | −4 | 8 | 0 | 0 | 1 | 94 | 6,4 % | 41 | 43 % |
TristanT. Gourdeau |
25 | 1 | 3 | 4 | −8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 7 | – |
NathanN. Kelly |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MickaelM. Hébert |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
ShaunS. Miller |
22 | 6 | 10 | 16 | −3 | 12 | 2 | 1 | 0 | 57 | 10,5 % | 18 | – |
JérémyJ. Duguay |
25 | 1 | 2 | 3 | −10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 7 | 47 % |
AlexisA. Brisson |
15 | 4 | 2 | 6 | −14 | 2 | 4 | 0 | 1 | 32 | 12,5 % | 14 | – |
TylerT. Hinam |
38 | 18 | 20 | 38 | +4 | 45 | 4 | 1 | 1 | 143 | 12,6 % | 67 | – |
AlexA. Gritz |
45 | 2 | 6 | 8 | −3 | 19 | 1 | 0 | 1 | 45 | 4,4 % | 11 | 51 % |
Charles-EdouardC. Drouin |
25 | 3 | 4 | 7 | −9 | 6 | 1 | 0 | 1 | 52 | 5,8 % | 3 | – |
AlexA. Labbé |
52 | 8 | 10 | 18 | −6 | 27 | 0 | 0 | 1 | 87 | 9,2 % | 91 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LoicL. Bergeron |
35 | 0 | 2 | 2 | −1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 5 | – |
JackJ. Tucker |
58 | 0 | 5 | 5 | −19 | 18 | 0 | 0 | 0 | 60 | 0,0 % | 53 | – |
JustinJ. Bergeron |
32 | 7 | 17 | 24 | +12 | 25 | 2 | 0 | 3 | 131 | 5,3 % | 54 | – |
SimonS. Dubois-Tiberghen |
18 | 1 | 5 | 6 | +1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 17 | 5,9 % | 13 | – |
JacobJ. Squires |
52 | 0 | 3 | 3 | −7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 1 | – |
SamuelS. Régis |
47 | 6 | 18 | 24 | +11 | 22 | 0 | 0 | 0 | 82 | 7,3 % | 59 | – |
AlexisA. Arsenault |
47 | 5 | 16 | 21 | −4 | 63 | 2 | 0 | 0 | 68 | 7,4 % | 97 | – |
ZacharyZ. Cardinal |
27 | 0 | 2 | 2 | −4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 8 | – |
ThomasT. Belzile |
47 | 6 | 8 | 14 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | 46 | 13,0 % | 14 | – |
RyanR. MacLellan |
35 | 3 | 3 | 6 | −7 | 14 | 0 | 0 | 1 | 29 | 10,3 % | 9 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KevynK. Brassard |
9 | 5 | 0 | 4 | 0 | 4,62 | ,859 | 0 | 149 | 128 | 21 | 30:17 |
ZacharyZ. Émond |
53 | 51 | 25 | 23 | 4 | 3,16 | ,908 | 1 | 1744 | 1583 | 161 | 57:40 |
SamuelS. Richard |
8 | 7 | 4 | 3 | 0 | 2,24 | ,932 | 0 | 251 | 234 | 17 | 57:02 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MattM. Gordon |
12 | 1 | 0 | 1 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 4 | – |
DerekD. Gentile |
60 | 25 | 32 | 57 | +6 | 37 | 3 | 4 | 5 | 197 | 12,7 % | 8 | 48 % |
ConnorC. Trenholm |
54 | 0 | 7 | 7 | −4 | 31 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 24 | 29 % |
FélixF. Lafrance |
63 | 18 | 27 | 45 | +39 | 4 | 1 | 3 | 1 | 126 | 14,3 % | 9 | 55 % |
ShawnS. Element |
29 | 18 | 10 | 28 | +20 | 28 | 6 | 2 | 3 | 116 | 15,5 % | 67 | 46 % |
ColeC. Fraser |
31 | 1 | 1 | 2 | −3 | 18 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5,0 % | 21 | 58 % |
ShaunS. Miller |
34 | 9 | 15 | 24 | −5 | 36 | 0 | 0 | 1 | 79 | 11,4 % | 18 | 43 % |
DavidD. Doucet |
33 | 1 | 0 | 1 | −7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 12 | 8,3 % | 9 | 47 % |
LiamL. Kidney |
63 | 9 | 15 | 24 | +1 | 67 | 1 | 0 | 1 | 84 | 10,7 % | 63 | 44 % |
ShawnS. Boudrias |
59 | 35 | 44 | 79 | +39 | 81 | 4 | 0 | 6 | 246 | 14,2 % | 85 | 44 % |
LoganL. Camp |
18 | 2 | 2 | 4 | +1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14,3 % | 7 | 50 % |
BrooklynB. Kalmikov |
33 | 11 | 12 | 23 | +8 | 14 | 1 | 0 | 0 | 86 | 12,8 % | 13 | 61 % |
RyanR. Francis |
61 | 24 | 48 | 72 | +27 | 40 | 3 | 0 | 1 | 163 | 14,7 % | 44 | 50 % |
TylerT. Hinam |
21 | 4 | 16 | 20 | +14 | 28 | 2 | 1 | 0 | 41 | 9,8 % | 27 | – |
EgorE. Sokolov |
52 | 46 | 46 | 92 | +38 | 42 | 8 | 0 | 10 | 246 | 18,7 % | 41 | 33 % |
IvanI. Ivan |
62 | 11 | 11 | 22 | +10 | 8 | 1 | 1 | 2 | 79 | 13,9 % | 13 | 38 % |
MathiasM. Laferrière |
40 | 20 | 28 | 48 | +16 | 20 | 3 | 0 | 4 | 122 | 16,4 % | 50 | 48 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NathanN. Larose |
51 | 17 | 20 | 37 | +34 | 30 | 8 | 0 | 2 | 158 | 10,8 % | 54 | – |
AntoineA. Crête-Belzile |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JarrettJ. Baker |
59 | 6 | 33 | 39 | +26 | 58 | 1 | 0 | 1 | 108 | 5,6 % | 107 | – |
AdamA. McCormick |
50 | 3 | 30 | 33 | +45 | 18 | 2 | 0 | 0 | 92 | 3,3 % | 21 | – |
JérémyJ. Langlois |
50 | 0 | 7 | 7 | +9 | 18 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0,0 % | 29 | – |
AlexA. Falardeau |
30 | 0 | 1 | 1 | −3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 14 | – |
KyleK. Havlena |
63 | 2 | 22 | 24 | +27 | 52 | 0 | 0 | 0 | 94 | 2,1 % | 143 | – |
XavierX. Bouchard |
28 | 2 | 23 | 25 | +20 | 30 | 1 | 0 | 0 | 38 | 5,3 % | 15 | – |
MatthewM. Lint |
17 | 1 | 0 | 1 | +2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 4 | – |
LoganL. Kelly-Murphy |
52 | 1 | 7 | 8 | +5 | 37 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 30 | – |
ZackaryZ. Riel |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WilliamW. Grimard |
28 | 27 | 14 | 12 | 1 | 3,64 | ,895 | 0 | 924 | 827 | 97 | 57:09 |
KevinK. Mandolese |
37 | 35 | 26 | 8 | 1 | 2,33 | ,925 | 2 | 1090 | 1008 | 82 | 57:09 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2019/20 Všechny tabulky →
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
3
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 |
Maritimes Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
2
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
3
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
4
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
5
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
4
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
7
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
8
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
7
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
8
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
4
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
9
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
10
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
11
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
15
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
16
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 | ||
17
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |

















































