Moncton2:1Konec
Cape BretonMoncton, Wildcats – Cape Breton, Eagles 2:1, 9. 10. 2019
QMJHL · Základní část
Čt 10. 10. 2019 · 00:00 · Avenir Centre
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| MON | 0 | 1 | 1 | 2 |
| CAP | 0 | 0 | 1 | 1 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
11:35
Jacob Stewart · 2 min, podražení
2. třetina – 1:0
-
0:16
Kyle Havlena · 2 min, podražení
-
1:59
Christian Huntley
Jacob Hudson, Zach L’Heureux
1:0
-
3:06
Ozzie King · 2 min, sekání
-
3:10
Ryan Francis · 2 min, vysoká hůl
-
3:10
Ryan Francis · 2 min, vysoká hůl
-
4:09
Christian Huntley · 2 min, hákování
-
9:15
Jérémy Langlois · 2 min, hákování
-
9:15
Ozzie King · 2 min, simulování
-
13:07
Jordan Spence · 2 min, bránění ve hře
3. třetina – 1:1
-
7:43
Egor Sokolov
Shawn Boudrias
1:1
-
18:00
Mika Cyr
Jordan Spence, Jeremy McKenna
2:1
Statistiky týmů
vs
35
Střely na branku
30
1/2
Přesilovky
0/4
50 %
Vhazování
50 %
5
Hity
6
10
Trestné minuty
8
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10/18 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4/4 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4/4 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 30 | 29 | 1 | ,967 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 7 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 6 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 4 | 3 | 0 | 15/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 1/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 6/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/2 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:28 | 35 | 33 | 2 | ,943 |
Srovnání v sezoně
vs
101
Body v tabulce
83
4,31
Góly na zápas
4,27
2,31
Obdržené na zápas
3,08
22,5 %
Přesilovky
21,3 %
86,9 %
Oslabení
82,5 %
40,7
Střely na zápas
35,4
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Moncton +5
Cape Breton +6
+6
0
−1
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2019/20
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MarkM. Rumsey |
28 | 6 | 8 | 14 | +8 | 12 | 0 | 0 | 2 | 70 | 8,6 % | 7 | – |
ElliotE. Desnoyers |
61 | 11 | 24 | 35 | +13 | 18 | 2 | 0 | 5 | 153 | 7,2 % | 12 | 46 % |
PhilippeP. Daoust |
58 | 7 | 22 | 29 | +13 | 6 | 0 | 3 | 3 | 77 | 9,1 % | 9 | 45 % |
JakobJ. Pelletier |
57 | 32 | 50 | 82 | +57 | 16 | 6 | 1 | 6 | 198 | 16,2 % | 34 | 49 % |
JeremyJ. McKenna |
57 | 40 | 42 | 82 | +46 | 24 | 14 | 0 | 5 | 340 | 11,8 % | 17 | 52 % |
|
|
49 | 8 | 2 | 10 | −10 | 21 | 1 | 0 | 0 | 37 | 21,6 % | 37 | 46 % |
ManuelM. Alberg |
7 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 1 | – |
FrancisF. Langlois |
34 | 1 | 2 | 3 | −1 | 12 | 0 | 0 | 1 | 31 | 3,2 % | 31 | – |
GabrielG. Fortier |
28 | 15 | 16 | 31 | +22 | 10 | 1 | 1 | 4 | 85 | 17,6 % | 13 | 53 % |
DylanD. Seitz |
6 | 0 | 0 | 0 | −2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 6 | – |
LiamL. Léonard |
22 | 2 | 1 | 3 | 0 | 35 | 0 | 0 | 1 | 20 | 10,0 % | 21 | – |
JacobJ. Stewart |
46 | 2 | 2 | 4 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 30 | 6,7 % | 47 | 55 % |
AlexandreA. Parent |
18 | 1 | 2 | 3 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10,0 % | 5 | – |
MikaM. Cyr |
64 | 37 | 21 | 58 | +20 | 6 | 13 | 1 | 5 | 178 | 20,8 % | 8 | 58 % |
ZachZ. L’Heureux |
55 | 20 | 33 | 53 | +35 | 70 | 3 | 0 | 3 | 144 | 13,9 % | 35 | 41 % |
OzzieO. King |
27 | 4 | 1 | 5 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 24 | 16,7 % | 11 | – |
AlexanderA. Khovanov |
51 | 32 | 67 | 99 | +58 | 94 | 2 | 1 | 6 | 180 | 17,8 % | 29 | 49 % |
Benoit-OlivierB. Groulx |
29 | 14 | 23 | 37 | +14 | 30 | 2 | 2 | 0 | 118 | 11,9 % | 42 | 63 % |
JacobJ. Hudson |
63 | 8 | 14 | 22 | −4 | 62 | 5 | 0 | 0 | 147 | 5,4 % | 124 | 48 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SamS. Dow |
24 | 0 | 5 | 5 | +8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 17 | – |
TristanT. DeJong |
62 | 7 | 18 | 25 | +25 | 43 | 1 | 1 | 2 | 126 | 5,6 % | 51 | – |
RyanR. MacLellan |
15 | 0 | 1 | 1 | +1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
JaredJ. McIsaac |
25 | 4 | 13 | 17 | +33 | 40 | 0 | 0 | 1 | 76 | 5,3 % | 28 | – |
JonathanJ. Aspirot |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
AxelA. Andersson |
43 | 3 | 21 | 24 | +19 | 29 | 1 | 0 | 1 | 97 | 3,1 % | 41 | – |
JordanJ. Spence |
60 | 9 | 43 | 52 | +49 | 28 | 2 | 0 | 1 | 172 | 5,2 % | 86 | – |
SeanS. Stewart |
61 | 2 | 11 | 13 | +25 | 58 | 0 | 0 | 0 | 73 | 2,7 % | 41 | – |
ChristianC. Huntley |
61 | 7 | 20 | 27 | +33 | 28 | 2 | 0 | 1 | 136 | 5,1 % | 21 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DakotaD. Lund-Cornish |
13 | 13 | 10 | 3 | 0 | 1,85 | ,917 | 2 | 290 | 266 | 24 | 59:56 |
Charles-AntoineC. Lavallée |
12 | 12 | 9 | 3 | 0 | 2,17 | ,916 | 3 | 310 | 284 | 26 | 59:55 |
OlivierO. Rodrigue |
39 | 38 | 31 | 7 | 1 | 2,32 | ,918 | 6 | 1108 | 1017 | 91 | 60:20 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MattM. Gordon |
12 | 1 | 0 | 1 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 4 | – |
DerekD. Gentile |
60 | 25 | 32 | 57 | +6 | 37 | 3 | 4 | 5 | 197 | 12,7 % | 8 | 48 % |
ConnorC. Trenholm |
54 | 0 | 7 | 7 | −4 | 31 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 24 | 29 % |
FélixF. Lafrance |
63 | 18 | 27 | 45 | +39 | 4 | 1 | 3 | 1 | 126 | 14,3 % | 9 | 55 % |
ShawnS. Element |
29 | 18 | 10 | 28 | +20 | 28 | 6 | 2 | 3 | 116 | 15,5 % | 67 | 46 % |
ColeC. Fraser |
31 | 1 | 1 | 2 | −3 | 18 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5,0 % | 21 | 58 % |
ShaunS. Miller |
34 | 9 | 15 | 24 | −5 | 36 | 0 | 0 | 1 | 79 | 11,4 % | 18 | 43 % |
DavidD. Doucet |
33 | 1 | 0 | 1 | −7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 12 | 8,3 % | 9 | 47 % |
LiamL. Kidney |
63 | 9 | 15 | 24 | +1 | 67 | 1 | 0 | 1 | 84 | 10,7 % | 63 | 44 % |
ShawnS. Boudrias |
59 | 35 | 44 | 79 | +39 | 81 | 4 | 0 | 6 | 246 | 14,2 % | 85 | 44 % |
LoganL. Camp |
18 | 2 | 2 | 4 | +1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14,3 % | 7 | 50 % |
BrooklynB. Kalmikov |
33 | 11 | 12 | 23 | +8 | 14 | 1 | 0 | 0 | 86 | 12,8 % | 13 | 61 % |
RyanR. Francis |
61 | 24 | 48 | 72 | +27 | 40 | 3 | 0 | 1 | 163 | 14,7 % | 44 | 50 % |
TylerT. Hinam |
21 | 4 | 16 | 20 | +14 | 28 | 2 | 1 | 0 | 41 | 9,8 % | 27 | – |
EgorE. Sokolov |
52 | 46 | 46 | 92 | +38 | 42 | 8 | 0 | 10 | 246 | 18,7 % | 41 | 33 % |
IvanI. Ivan |
62 | 11 | 11 | 22 | +10 | 8 | 1 | 1 | 2 | 79 | 13,9 % | 13 | 38 % |
MathiasM. Laferrière |
40 | 20 | 28 | 48 | +16 | 20 | 3 | 0 | 4 | 122 | 16,4 % | 50 | 48 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NathanN. Larose |
51 | 17 | 20 | 37 | +34 | 30 | 8 | 0 | 2 | 158 | 10,8 % | 54 | – |
AntoineA. Crête-Belzile |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JarrettJ. Baker |
59 | 6 | 33 | 39 | +26 | 58 | 1 | 0 | 1 | 108 | 5,6 % | 107 | – |
AdamA. McCormick |
50 | 3 | 30 | 33 | +45 | 18 | 2 | 0 | 0 | 92 | 3,3 % | 21 | – |
JérémyJ. Langlois |
50 | 0 | 7 | 7 | +9 | 18 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0,0 % | 29 | – |
AlexA. Falardeau |
30 | 0 | 1 | 1 | −3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 14 | – |
KyleK. Havlena |
63 | 2 | 22 | 24 | +27 | 52 | 0 | 0 | 0 | 94 | 2,1 % | 143 | – |
XavierX. Bouchard |
28 | 2 | 23 | 25 | +20 | 30 | 1 | 0 | 0 | 38 | 5,3 % | 15 | – |
MatthewM. Lint |
17 | 1 | 0 | 1 | +2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 4 | – |
LoganL. Kelly-Murphy |
52 | 1 | 7 | 8 | +5 | 37 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 30 | – |
ZackaryZ. Riel |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WilliamW. Grimard |
28 | 27 | 14 | 12 | 1 | 3,64 | ,895 | 0 | 924 | 827 | 97 | 57:09 |
KevinK. Mandolese |
37 | 35 | 26 | 8 | 1 | 2,33 | ,925 | 2 | 1090 | 1008 | 82 | 57:09 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2019/20 Všechny tabulky →
Maritimes Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
2
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
3
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
4
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
5
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
7
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
8
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
4
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
9
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
10
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
11
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
15
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
16
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 | ||
17
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |

















































