Moncton2:1Konec
Baie-ComeauMoncton, Wildcats – Baie-Comeau, Drakkar 2:1, 10. 11. 2024
QMJHL · Základní část
Ne 10. 11. 2024 · 20:00 · Avenir Centre
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| MON | 0 | 1 | 1 | 2 |
| BAC | 1 | 0 | 0 | 1 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:1
-
7:28
Justin Poirier · 2 min, bránění ve hře
-
8:19
Gabe Smith · 2 min, bránění ve hře
-
13:50
Loke Johansson · 2 min, vysoká hůl
-
14:57
Raoul Boilard
Justin Poirier, Matyáš Melovský
0:1
2. třetina – 1:0
-
0:41
Justin Poirier · 2 min, vysoká hůl
-
0:41
Justin Poirier · 2 min, vysoká hůl
-
5:46
Oliver Samson · 2 min, držení
-
7:31
Thomas Chafe · 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě
-
13:02
Louis-Charles Plourde · 2 min, hrubost
-
13:02
Markus Vidicek · 2 min, hrubost
-
19:15
Anthony Lavoie · 2 min, bránění ve hře
-
19:25
Gabe Smith
Markus Vidicek, Caleb Desnoyers
1:1
3. třetina – 1:0
-
9:51
Caleb Desnoyers · 2 min, podražení
-
14:51
Juraj Pekarčík
Alex Mercier, Markus Vidicek
2:1
-
15:30
Dylan MacKinnon · 2 min, podražení
Statistiky týmů
vs
39
Střely na branku
14
1/6
Přesilovky
1/4
51 %
Vhazování
49 %
10
Hity
8
10
Trestné minuty
14
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 2 | 5 | 0 | 10/23 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5/8 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 2 | 8/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 14 | 13 | 1 | ,929 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6/12 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 1 | 1 | 15/27 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 6 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:50 | 39 | 37 | 2 | ,949 |
Srovnání v sezoně
vs
108
Body v tabulce
77
4,59
Góly na zápas
3,69
2,25
Obdržené na zápas
2,91
22,2 %
Přesilovky
27,6 %
86,5 %
Oslabení
84,0 %
37,3
Střely na zápas
30,2
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Moncton +7
Baie-Comeau +9
+9
0
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2024/25
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64 | 38 | 26 | 64 | +42 | 30 | 10 | 1 | 5 | 238 | 16,0 % | 30 | 59 % |
GabeG. Smith |
52 | 20 | 19 | 39 | +23 | 63 | 4 | 0 | 4 | 124 | 16,1 % | 72 | 55 % |
|
|
64 | 30 | 34 | 64 | +51 | 42 | 2 | 1 | 9 | 169 | 17,8 % | 44 | 40 % |
|
|
11 | 2 | 0 | 2 | +5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 15 | 13,3 % | 4 | – |
|
|
64 | 25 | 27 | 52 | +15 | 48 | 13 | 1 | 6 | 162 | 15,4 % | 88 | 60 % |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 2 | – |
CalebC. Desnoyers |
56 | 35 | 49 | 84 | +51 | 39 | 6 | 1 | 11 | 176 | 19,9 % | 53 | 64 % |
|
|
33 | 10 | 17 | 27 | +28 | 27 | 0 | 0 | 1 | 73 | 13,7 % | 29 | 40 % |
|
|
64 | 17 | 27 | 44 | +17 | 16 | 2 | 2 | 2 | 98 | 17,3 % | 32 | 55 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
61 | 8 | 4 | 12 | +2 | 31 | 0 | 0 | 2 | 41 | 19,5 % | 34 | 54 % |
JuliusJ. Sumpf |
58 | 26 | 39 | 65 | +61 | 24 | 5 | 3 | 3 | 191 | 13,6 % | 37 | 58 % |
|
|
21 | 0 | 0 | 0 | −2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 4 | 47 % |
|
|
32 | 13 | 19 | 32 | +22 | 25 | 2 | 0 | 1 | 106 | 12,3 % | 24 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
39 | 1 | 6 | 7 | +7 | 12 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 20 | – |
JurajJ. Pekarčík |
53 | 24 | 43 | 67 | +34 | 16 | 2 | 0 | 2 | 134 | 17,9 % | 14 | – |
|
|
54 | 5 | 4 | 9 | +7 | 24 | 0 | 0 | 0 | 50 | 10,0 % | 24 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | +3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 1 | – |
DylanD. MacKinnon |
55 | 3 | 5 | 8 | +18 | 68 | 0 | 0 | 0 | 69 | 4,3 % | 97 | – |
EtienneE. Morin |
62 | 14 | 44 | 58 | +38 | 36 | 1 | 0 | 1 | 222 | 6,3 % | 55 | – |
JacksonJ. Batchilder |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
12 | 0 | 1 | 1 | +7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 4 | – |
DyllanD. Gill |
27 | 6 | 18 | 24 | +29 | 6 | 2 | 1 | 2 | 82 | 7,3 % | 17 | – |
|
|
64 | 2 | 29 | 31 | +36 | 12 | 0 | 0 | 0 | 74 | 2,7 % | 11 | – |
AdamA. Fortier-Gendron |
64 | 5 | 26 | 31 | +57 | 9 | 0 | 0 | 1 | 103 | 4,9 % | 15 | – |
LokeL. Johansson |
62 | 4 | 18 | 22 | +46 | 58 | 0 | 0 | 0 | 111 | 3,6 % | 116 | – |
|
|
50 | 3 | 14 | 17 | +21 | 20 | 0 | 0 | 0 | 83 | 3,6 % | 8 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
30 | 28 | 22 | 5 | 2 | 2,13 | ,928 | 3 | 849 | 788 | 61 | 57:24 |
|
|
16 | 16 | 16 | 0 | 0 | 1,73 | ,940 | 3 | 470 | 442 | 28 | 60:41 |
KeeganK. Warren |
5 | 5 | 4 | 0 | 0 | 3,84 | ,868 | 0 | 129 | 112 | 17 | 53:11 |
|
|
15 | 15 | 11 | 4 | 0 | 2,33 | ,903 | 2 | 362 | 327 | 35 | 60:00 |
Útočníci 23
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
51 | 16 | 20 | 36 | +7 | 39 | 0 | 0 | 2 | 120 | 13,3 % | 14 | 53 % |
|
|
58 | 43 | 37 | 80 | +15 | 57 | 10 | 0 | 4 | 268 | 16,0 % | 58 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – |
MatyášM. Melovský |
57 | 26 | 57 | 83 | +40 | 35 | 5 | 3 | 5 | 171 | 15,2 % | 55 | 59 % |
|
|
25 | 9 | 11 | 20 | +4 | 20 | 3 | 0 | 1 | 53 | 17,0 % | 46 | 33 % |
|
|
9 | 0 | 0 | 0 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 3 | – |
SamuelS. Brunet |
59 | 8 | 5 | 13 | +3 | 24 | 0 | 0 | 1 | 51 | 15,7 % | 104 | 27 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
AlexisA. Michaud |
24 | 9 | 11 | 20 | +3 | 10 | 2 | 0 | 1 | 46 | 19,6 % | 20 | 45 % |
|
|
22 | 1 | 1 | 2 | −6 | 10 | 0 | 0 | 1 | 18 | 5,6 % | 23 | – |
|
|
28 | 4 | 5 | 9 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 37 | 10,8 % | 7 | 46 % |
|
|
37 | 3 | 11 | 14 | +1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 48 | 6,3 % | 12 | 47 % |
|
|
25 | 3 | 4 | 7 | +2 | 8 | 0 | 1 | 0 | 20 | 15,0 % | 10 | 42 % |
JabezJ. Seymour |
26 | 3 | 2 | 5 | −3 | 24 | 1 | 0 | 0 | 13 | 23,1 % | 72 | 52 % |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | – |
|
|
53 | 12 | 34 | 46 | −13 | 28 | 6 | 0 | 2 | 100 | 12,0 % | 17 | 53 % |
|
|
61 | 10 | 8 | 18 | +8 | 50 | 0 | 2 | 1 | 81 | 12,3 % | 140 | 48 % |
|
|
64 | 34 | 30 | 64 | +31 | 36 | 15 | 0 | 5 | 189 | 18,0 % | 16 | 55 % |
|
|
35 | 3 | 5 | 8 | −2 | 6 | 0 | 0 | 1 | 28 | 10,7 % | 6 | 51 % |
|
|
26 | 2 | 7 | 9 | −1 | 13 | 1 | 0 | 0 | 40 | 5,0 % | 5 | 27 % |
|
|
35 | 0 | 5 | 5 | +1 | 25 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 60 | 57 % |
|
|
6 | 3 | 1 | 4 | −3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14 | 21,4 % | 5 | 48 % |
|
|
38 | 11 | 20 | 31 | +1 | 10 | 6 | 0 | 1 | 56 | 19,6 % | 16 | – |
Obránci 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
31 | 0 | 2 | 2 | +4 | 14 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 27 | – |
DrewD. Allison |
35 | 0 | 5 | 5 | −4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0,0 % | 39 | – |
AlexisA. Mathieu |
59 | 3 | 3 | 6 | −14 | 88 | 0 | 0 | 2 | 45 | 6,7 % | 199 | – |
MattiasM. Gilbert |
64 | 1 | 12 | 13 | +13 | 16 | 0 | 0 | 0 | 64 | 1,6 % | 48 | – |
|
|
22 | 4 | 3 | 7 | +8 | 14 | 0 | 0 | 0 | 17 | 23,5 % | 29 | – |
|
|
63 | 7 | 22 | 29 | +38 | 36 | 2 | 1 | 1 | 114 | 6,1 % | 115 | – |
OliverO. Samson |
63 | 4 | 29 | 33 | −1 | 30 | 0 | 0 | 0 | 134 | 3,0 % | 54 | – |
AlexisA. Bernier |
59 | 14 | 32 | 46 | +25 | 59 | 3 | 1 | 4 | 129 | 10,9 % | 92 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15 | 13 | 5 | 5 | 3 | 3,28 | ,872 | 0 | 335 | 292 | 43 | 52:29 |
LucasL. Beckman |
52 | 51 | 31 | 18 | 2 | 2,65 | ,914 | 4 | 1572 | 1437 | 135 | 58:48 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2024/25 Všechny tabulky →
Maritimes Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
3
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
5
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 |
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
3
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
8
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
10
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
5
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
7
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
9
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
11
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
12
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
16
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 | ||
18
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |
















