Gatineau3:2Konec
QuébecGatineau, Olympiques – Québec, Remparts 3:2, 10. 11. 2023
QMJHL · Základní část
So 11. 11. 2023 · 01:00 · Centre Slush Puppie
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| GAT | 0 | 2 | 1 | 3 |
| QUE | 1 | 1 | 0 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:1
-
3:36
Vsevolod Komarov · 2 min, krosček
-
14:17
Nathan Plouffe
Justin Duval, Dalan Grubissa
0:1
-
19:43
Sander Wold · 2 min, bránění ve hře
2. třetina – 2:1
-
7:04
Jérémie Minville
Charles Boutin, Nolan Ling
1:1
-
8:26
Vincent Murray · 2 min, hákování
-
11:42
Antoine Dorion · 2 min, držení
-
12:32
Cory MacGillivray
Charles Boutin, Jérémie Minville
2:1
-
14:50
Jan Golicic · 2 min, bránění ve hře
-
18:49
Andrew Gweon
Vsevolod Komarov, Simon Maltais
2:2
-
19:36
Vsevolod Komarov · 2 min, sekání
3. třetina – 1:0
-
4:23
Joey Vetrano
Jacob Kaine, Xavier Guillemette
3:2
-
11:14
Ryan Del Monte · 2 min, hákování
-
11:41
Vsevolod Komarov · 2 min, bránění ve hře
-
11:41
Jérémie Minville · 2 min, simulování
-
16:56
Charles Boutin · 2 min, vysoká hůl
Statistiky týmů
vs
23
Střely na branku
44
1/4
Přesilovky
0/4
52 %
Vhazování
48 %
13
Hity
23
10
Trestné minuty
10
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 2 | 1 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 2 | 2 | 0 | 11/18 |
|
|
1 | 0 | 1 | −2 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 6/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 6/13 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 44 | 42 | 2 | ,955 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | 1 | 5/12 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 6 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 6 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 4 | 1 | 6/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 1 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:33 | 23 | 20 | 3 | ,870 |
Srovnání v sezoně
vs
62
Body v tabulce
48
3,13
Góly na zápas
2,43
3,94
Obdržené na zápas
3,90
21,0 %
Přesilovky
16,5 %
73,8 %
Oslabení
75,4 %
27,3
Střely na zápas
25,8
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Gatineau −2
Québec −2
+2
0
−4
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
54 | 11 | 7 | 18 | −10 | 6 | 1 | 0 | 0 | 67 | 16,4 % | 5 | 30 % |
|
|
67 | 23 | 37 | 60 | −7 | 12 | 6 | 0 | 1 | 118 | 19,5 % | 22 | – |
|
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 4 | – |
|
|
26 | 0 | 6 | 6 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0,0 % | 11 | 42 % |
|
|
36 | 5 | 3 | 8 | −14 | 10 | 0 | 0 | 0 | 36 | 13,9 % | 49 | – |
|
|
59 | 13 | 13 | 26 | −2 | 28 | 4 | 1 | 1 | 80 | 16,3 % | 67 | 44 % |
|
|
18 | 1 | 0 | 1 | −11 | 16 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 21 | 56 % |
GabrielG. Séguin |
16 | 2 | 1 | 3 | −2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 20 | 10,0 % | 15 | 26 % |
|
|
68 | 22 | 55 | 77 | −16 | 81 | 4 | 1 | 2 | 158 | 13,9 % | 16 | 50 % |
|
|
44 | 3 | 3 | 6 | −13 | 13 | 0 | 0 | 1 | 43 | 7,0 % | 17 | – |
|
|
50 | 6 | 16 | 22 | −5 | 10 | 0 | 0 | 1 | 73 | 8,2 % | 31 | 38 % |
RyanR. Del Monte |
14 | 2 | 3 | 5 | −4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 24 | 8,3 % | 4 | 40 % |
|
|
68 | 38 | 41 | 79 | −13 | 57 | 11 | 1 | 6 | 240 | 15,8 % | 145 | 38 % |
|
|
66 | 9 | 14 | 23 | −8 | 22 | 3 | 0 | 0 | 90 | 10,0 % | 9 | – |
|
|
17 | 0 | 3 | 3 | −10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 3 | 43 % |
|
|
39 | 16 | 19 | 35 | −2 | 30 | 5 | 0 | 1 | 80 | 20,0 % | 102 | 55 % |
|
|
41 | 22 | 21 | 43 | −1 | 6 | 11 | 0 | 4 | 110 | 20,0 % | 13 | 57 % |
|
|
60 | 7 | 9 | 16 | −13 | 8 | 1 | 0 | 3 | 53 | 13,2 % | 30 | 46 % |
|
|
62 | 7 | 8 | 15 | −17 | 8 | 1 | 0 | 0 | 47 | 14,9 % | 24 | 44 % |
SamuelS. Savoie |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Obránci 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
47 | 3 | 5 | 8 | +2 | 18 | 0 | 0 | 0 | 36 | 8,3 % | 31 | – |
|
|
38 | 3 | 10 | 13 | −20 | 30 | 3 | 0 | 1 | 74 | 4,1 % | 61 | – |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | – |
|
|
37 | 0 | 13 | 13 | −24 | 20 | 0 | 0 | 0 | 62 | 0,0 % | 43 | – |
TristanT. Luneau |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JustinJ. Blais |
55 | 0 | 6 | 6 | −2 | 43 | 0 | 0 | 0 | 58 | 0,0 % | 82 | – |
|
|
30 | 2 | 1 | 3 | −8 | 12 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 29 | – |
|
|
16 | 0 | 3 | 3 | −7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 10 | – |
|
|
65 | 3 | 26 | 29 | −4 | 48 | 2 | 0 | 0 | 102 | 2,9 % | 96 | – |
|
|
34 | 3 | 7 | 10 | −5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 40 | 7,5 % | 15 | – |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | −7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 10 | – |
|
|
57 | 5 | 22 | 27 | −1 | 30 | 0 | 0 | 2 | 95 | 5,3 % | 33 | – |
|
|
19 | 4 | 14 | 18 | −2 | 17 | 2 | 0 | 0 | 44 | 9,1 % | 38 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,66 | ,823 | 0 | 62 | 51 | 11 | 58:20 |
|
|
31 | 26 | 11 | 12 | 4 | 3,70 | ,875 | 0 | 837 | 732 | 105 | 54:57 |
|
|
43 | 41 | 14 | 18 | 8 | 3,64 | ,875 | 0 | 1110 | 971 | 139 | 53:15 |
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
40 | 4 | 4 | 8 | −10 | 28 | 0 | 1 | 0 | 33 | 12,1 % | 31 | 42 % |
MavrickM. Rousseau-Hamel |
30 | 3 | 5 | 8 | −7 | 38 | 0 | 0 | 0 | 28 | 10,7 % | 61 | – |
XavierX. Lebel |
65 | 11 | 17 | 28 | −18 | 14 | 3 | 0 | 0 | 97 | 11,3 % | 21 | 30 % |
|
|
14 | 1 | 2 | 3 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 3 | – |
NathanN. Quinn |
34 | 7 | 2 | 9 | −9 | 2 | 3 | 0 | 0 | 44 | 15,9 % | 13 | 43 % |
CharlesC. Savoie |
33 | 3 | 22 | 25 | −14 | 55 | 1 | 0 | 0 | 79 | 3,8 % | 34 | 45 % |
|
|
12 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 4 | – |
|
|
31 | 2 | 7 | 9 | −20 | 16 | 0 | 0 | 0 | 54 | 3,7 % | 10 | 41 % |
|
|
11 | 4 | 6 | 10 | −2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 47 | 8,5 % | 5 | 58 % |
|
|
25 | 2 | 2 | 4 | −4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 11 | 38 % |
|
|
30 | 12 | 13 | 25 | −17 | 14 | 3 | 0 | 2 | 96 | 12,5 % | 31 | – |
|
|
63 | 5 | 10 | 15 | −16 | 47 | 0 | 1 | 0 | 84 | 6,0 % | 76 | 36 % |
|
|
37 | 12 | 16 | 28 | −10 | 24 | 4 | 0 | 4 | 112 | 10,7 % | 67 | 40 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
30 | 1 | 4 | 5 | −16 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 3 | 35 % |
|
|
68 | 11 | 15 | 26 | −22 | 44 | 3 | 1 | 1 | 131 | 8,4 % | 20 | 38 % |
|
|
28 | 4 | 3 | 7 | −2 | 6 | 3 | 0 | 0 | 29 | 13,8 % | 10 | 50 % |
DanielD. Agostino |
58 | 16 | 22 | 38 | −32 | 46 | 3 | 0 | 1 | 110 | 14,5 % | 51 | 52 % |
NathanN. Plamondon-Michaud |
18 | 2 | 0 | 2 | −6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 8 | – |
|
|
58 | 11 | 10 | 21 | −9 | 34 | 3 | 1 | 1 | 87 | 12,6 % | 85 | – |
|
|
63 | 5 | 3 | 8 | −9 | 24 | 0 | 2 | 0 | 53 | 9,4 % | 50 | – |
|
|
56 | 13 | 10 | 23 | −21 | 14 | 5 | 0 | 2 | 94 | 13,8 % | 11 | 9 % |
Obránci 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
27 | 3 | 4 | 7 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 17 | – |
|
|
55 | 1 | 9 | 10 | −21 | 32 | 0 | 0 | 0 | 48 | 2,1 % | 48 | – |
|
|
51 | 2 | 10 | 12 | −32 | 18 | 0 | 0 | 0 | 83 | 2,4 % | 85 | – |
|
|
63 | 2 | 12 | 14 | −14 | 32 | 0 | 0 | 0 | 32 | 6,3 % | 85 | – |
|
|
10 | 1 | 0 | 1 | −6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 6 | – |
|
|
22 | 0 | 3 | 3 | −6 | 21 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 24 | – |
|
|
15 | 3 | 2 | 5 | −1 | 27 | 0 | 0 | 0 | 13 | 23,1 % | 11 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 82NinoN. Tomov | 40 | 1 | 12 | 13 | −22 | 33 | 0 | 0 | 0 | 64 | 1,6 % | 66 | – |
|
|
31 | 7 | 6 | 13 | −7 | 18 | 3 | 0 | 1 | 55 | 12,7 % | 30 | – |
VsevolodV. Komarov |
22 | 3 | 16 | 19 | +3 | 51 | 2 | 0 | 0 | 65 | 4,6 % | 30 | – |
|
|
58 | 6 | 14 | 20 | −29 | 40 | 4 | 0 | 1 | 93 | 6,5 % | 136 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
27 | 26 | 12 | 13 | 1 | 3,04 | ,901 | 0 | 769 | 693 | 76 | 55:36 |
|
|
20 | 17 | 2 | 14 | 2 | 4,14 | ,883 | 1 | 626 | 553 | 73 | 52:53 |
Louis-AntoineL. Denault |
29 | 24 | 7 | 13 | 3 | 3,66 | ,883 | 1 | 777 | 686 | 91 | 51:26 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
2
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
3
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
4
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
4
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
5
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
6
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
7
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
10
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
8
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
12
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
13
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
14
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
15
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
16
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
17
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 | ||
18
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |











