Drummondville3:1Konec
RimouskiDrummondville, Voltigeurs – Rimouski, Océanic 3:1, 28. 12. 2024
QMJHL · Základní část
So 28. 12. 2024 · 22:00 · Centre Marcel Dionne
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| DRU | 0 | 0 | 3 | 3 |
| RIM | 0 | 0 | 1 | 1 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
4:40
Jonathan Fauchon · 2 min, krosček
-
15:42
Spencer Gill · 2 min, hrubost
2. třetina – 0:0
-
3:50
Matteo Rotondi · 2 min, bránění ve hře
-
13:02
Sam Oliver · 2 min, nesportovní chování
3. třetina – 3:1
-
4:56
Vincent Tremblay
bez asistence
1:0
-
5:27
Renaud Poulin · 2 min, podražení
-
7:51
Jonathan Fauchon
Maël Lavigne
1:1
-
14:22
Luke Woodworth
Adam Cavallin, Yoan Tassé
2:1
-
18:55
Sam Oliver
Maxime-Olivier Drolet, Luke Woodworth
3:1
Statistiky týmů
vs
28
Střely na branku
35
0/2
Přesilovky
0/3
49 %
Vhazování
51 %
13
Hity
11
6
Trestné minuty
4
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 5 | 0 | 15/31 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 2 | 7 | 0 | 11/21 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 2/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 5/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 2 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 35 | 34 | 1 | ,971 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 2 | 5 | 0 | 11/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 4 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 2 | 9/19 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:21 | 27 | 25 | 2 | ,926 |
Srovnání v sezoně
vs
86
Body v tabulce
96
3,50
Góly na zápas
3,89
2,72
Obdržené na zápas
2,78
24,0 %
Přesilovky
21,3 %
76,9 %
Oslabení
75,8 %
35,2
Střely na zápas
32,7
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Drummondville +3
Rimouski +4
+5
0
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2024/25
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maxime-OlivierM. Drolet |
60 | 7 | 13 | 20 | +8 | 42 | 0 | 0 | 2 | 82 | 8,5 % | 30 | 51 % |
RenaudR. Poulin |
58 | 11 | 21 | 32 | +5 | 42 | 2 | 0 | 2 | 116 | 9,5 % | 63 | 47 % |
|
|
64 | 8 | 10 | 18 | +4 | 15 | 0 | 0 | 1 | 81 | 9,9 % | 60 | 36 % |
|
|
61 | 18 | 66 | 84 | +24 | 26 | 3 | 1 | 4 | 188 | 9,6 % | 22 | 59 % |
|
|
24 | 1 | 3 | 4 | +1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 33 | 3,0 % | 35 | 41 % |
WilliamW. Dumont |
64 | 8 | 14 | 22 | +8 | 14 | 0 | 1 | 0 | 87 | 9,2 % | 27 | 53 % |
HugoH. Dufour |
30 | 6 | 2 | 8 | +5 | 15 | 0 | 0 | 1 | 37 | 16,2 % | 45 | – |
AdamA. Cavallin |
57 | 17 | 13 | 30 | +12 | 20 | 2 | 0 | 3 | 95 | 17,9 % | 42 | 41 % |
|
|
63 | 50 | 28 | 78 | +19 | 57 | 18 | 1 | 7 | 327 | 15,3 % | 45 | 54 % |
|
|
26 | 10 | 14 | 24 | +6 | 16 | 4 | 1 | 2 | 120 | 8,3 % | 13 | 42 % |
|
|
17 | 3 | 5 | 8 | +4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 17 | 17,6 % | 7 | – |
EthanE. Gauthier |
50 | 25 | 37 | 62 | +21 | 26 | 9 | 1 | 4 | 167 | 15,0 % | 55 | 47 % |
AntoineA. Boudreau |
40 | 3 | 5 | 8 | +3 | 13 | 0 | 0 | 1 | 33 | 9,1 % | 24 | – |
YoanY. Tassé |
54 | 8 | 12 | 20 | −11 | 12 | 6 | 0 | 3 | 78 | 10,3 % | 23 | 44 % |
|
|
27 | 5 | 8 | 13 | −1 | 18 | 1 | 0 | 0 | 56 | 8,9 % | 25 | – |
|
|
28 | 3 | 2 | 5 | +1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 24 | 12,5 % | 15 | 51 % |
|
|
38 | 8 | 14 | 22 | +1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 82 | 9,8 % | 16 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 4 | – |
Obránci 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60 | 8 | 24 | 32 | +10 | 56 | 1 | 0 | 4 | 145 | 5,5 % | 129 | – |
|
|
62 | 9 | 22 | 31 | +30 | 28 | 5 | 0 | 0 | 99 | 9,1 % | 86 | – |
|
|
30 | 1 | 1 | 2 | +4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 34 | – |
OwenO. Ronson |
30 | 2 | 1 | 3 | +7 | 8 | 0 | 0 | 1 | 37 | 5,4 % | 11 | – |
|
|
55 | 3 | 10 | 13 | +12 | 28 | 0 | 0 | 0 | 67 | 4,5 % | 58 | – |
|
|
64 | 2 | 7 | 9 | +9 | 22 | 0 | 1 | 0 | 98 | 2,0 % | 63 | – |
|
|
26 | 1 | 7 | 8 | −5 | 14 | 0 | 0 | 0 | 48 | 2,1 % | 18 | – |
|
|
58 | 4 | 24 | 28 | +21 | 22 | 2 | 0 | 1 | 112 | 3,6 % | 59 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
19 | 18 | 13 | 3 | 2 | 2,29 | ,918 | 2 | 524 | 481 | 43 | 59:18 |
RileyR. Mercer |
46 | 46 | 27 | 15 | 4 | 2,53 | ,925 | 5 | 1528 | 1413 | 115 | 59:23 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
52 | 22 | 20 | 42 | +23 | 18 | 1 | 2 | 7 | 154 | 14,3 % | 46 | 31 % |
|
|
50 | 2 | 8 | 10 | +2 | 19 | 0 | 0 | 2 | 33 | 6,1 % | 17 | 47 % |
|
|
33 | 21 | 32 | 53 | +32 | 24 | 2 | 0 | 2 | 123 | 17,1 % | 13 | 61 % |
ThomasT. Belzil |
29 | 2 | 5 | 7 | +4 | 18 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 19 | 36 % |
PavelP. Šimek |
29 | 6 | 7 | 13 | +6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 52 | 11,5 % | 19 | 36 % |
|
|
60 | 20 | 53 | 73 | +31 | 18 | 4 | 0 | 1 | 155 | 12,9 % | 32 | 46 % |
|
|
27 | 2 | 6 | 8 | +5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14 | 14,3 % | 5 | 50 % |
MathysM. Dubé |
50 | 8 | 9 | 17 | +7 | 12 | 0 | 0 | 0 | 71 | 11,3 % | 31 | 52 % |
LoganL. Roop |
25 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 6 | – |
DominicD. Pilote |
63 | 13 | 22 | 35 | +16 | 30 | 2 | 0 | 4 | 111 | 11,7 % | 41 | – |
|
|
31 | 5 | 10 | 15 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | 66 | 7,6 % | 41 | 46 % |
|
|
10 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 5 | 33 % |
|
|
54 | 22 | 19 | 41 | +23 | 51 | 7 | 0 | 6 | 118 | 18,6 % | 125 | 62 % |
|
|
26 | 5 | 4 | 9 | +2 | 6 | 0 | 0 | 3 | 34 | 14,7 % | 13 | – |
MathieuM. Cataford |
54 | 19 | 45 | 64 | +26 | 38 | 7 | 2 | 3 | 187 | 10,2 % | 78 | 57 % |
|
|
59 | 41 | 27 | 68 | +42 | 51 | 11 | 2 | 6 | 192 | 21,4 % | 96 | 51 % |
BradlyB. Nadeau |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
22 | 1 | 3 | 4 | −2 | 27 | 0 | 0 | 1 | 19 | 5,3 % | 40 | – |
QuinnQ. Kennedy |
31 | 11 | 5 | 16 | 0 | 30 | 0 | 1 | 3 | 57 | 19,3 % | 12 | 41 % |
EriksE. Mateiko |
24 | 12 | 10 | 22 | +10 | 6 | 2 | 0 | 1 | 66 | 18,2 % | 21 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61 | 2 | 30 | 32 | +30 | 19 | 2 | 0 | 0 | 96 | 2,1 % | 30 | – |
AnthonyA. Paré |
57 | 5 | 17 | 22 | +30 | 14 | 2 | 0 | 1 | 92 | 5,4 % | 43 | – |
|
|
56 | 7 | 6 | 13 | +10 | 44 | 0 | 0 | 0 | 92 | 7,6 % | 47 | – |
|
|
25 | 3 | 6 | 9 | +7 | 10 | 1 | 1 | 0 | 24 | 12,5 % | 35 | – |
|
|
22 | 1 | 1 | 2 | +3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 15 | – |
|
|
54 | 4 | 20 | 24 | +28 | 28 | 0 | 0 | 0 | 87 | 4,6 % | 36 | – |
SpencerS. Gill |
51 | 6 | 29 | 35 | +30 | 56 | 0 | 0 | 0 | 127 | 4,7 % | 63 | – |
|
|
54 | 1 | 11 | 12 | +21 | 14 | 1 | 0 | 0 | 34 | 2,9 % | 69 | – |
ConnorC. Sturgeon |
25 | 2 | 1 | 3 | +8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9,1 % | 10 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 4 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12 | 12 | 9 | 2 | 1 | 2,44 | ,912 | 0 | 318 | 290 | 28 | 57:22 |
SamuelS. St-Hilaire |
16 | 16 | 9 | 7 | 0 | 3,31 | ,880 | 0 | 442 | 389 | 53 | 59:59 |
|
|
36 | 35 | 27 | 5 | 3 | 2,38 | ,909 | 3 | 922 | 838 | 84 | 58:54 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2024/25 Všechny tabulky →
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
2
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
4
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
3
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
2
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
4
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
5
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
6
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
8
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
8
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
10
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
5
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
7
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
9
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
11
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
12
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
16
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 | ||
18
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |



















