Chicoutimi0:3Konec
Blainville-BoisbriandChicoutimi, Saguenéens – Blainville-Boisbriand, Armada 0:3, 13. 1. 2024
QMJHL · Základní část
So 13. 1. 2024 · 22:00 · Centre Georges-Vézina
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| CHI | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BLB | 1 | 1 | 1 | 3 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:1
-
6:24
Matt Gosselin
Étienne Desjardins, Eliot Ogonowski
0:1
-
7:47
Émile Duquet · 2 min, krosček
2. třetina – 0:1
-
3:04
Mathis Cloutier · 2 min, držení
-
5:37
Justin Carbonneau
Olivier Lemieux, Mateo Nobert
0:2
-
11:53
Matt Gosselin · 2 min, hrubost
-
11:53
Nathan Lecompte · 2 min, hrubost
3. třetina – 0:1
-
16:43
Justin Carbonneau
Étienne Desjardins
0:3
Statistiky týmů
vs
35
Střely na branku
20
0/1
Přesilovky
0/1
50 %
Vhazování
50 %
11
Hity
12
4
Trestné minuty
4
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | 5/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 12/19 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 0 | 4/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 2 | 4/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:22 | 20 | 17 | 3 | ,850 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 4 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 1 | 0 | 10/18 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 4 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 4/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 35 | 35 | 0 | 1,000 |
Srovnání v sezoně
vs
78
Body v tabulce
68
3,63
Góly na zápas
3,15
3,37
Obdržené na zápas
3,38
26,4 %
Přesilovky
19,8 %
80,0 %
Oslabení
78,5 %
30,0
Střely na zápas
30,1
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Chicoutimi −7
Blainville-Boisbriand −2
+2
0
−7
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
3 výhry
2 výhry
25. 11. 23
01:30
BLBBlainville-Boisbriand
0:7
ChiChicoutimi
2. 11. 23
00:30
ChiChicoutimi
5:1
BLBBlainville-Boisbriand
28. 10. 23
01:30
BLBBlainville-Boisbriand
2:1SN
ChiChicoutimi
9. 2. 23
01:00
BLBBlainville-Boisbriand
6:2
ChiChicoutimi
26. 11. 22
01:30
ChiChicoutimi
5:2
BLBBlainville-Boisbriand
0:7
ChiChicoutimi
2. 11. 23
00:30
ChiChicoutimi
5:1
BLBBlainville-Boisbriand
28. 10. 23
01:30
BLBBlainville-Boisbriand
2:1SN
ChiChicoutimi
9. 2. 23
01:00
BLBBlainville-Boisbriand
6:2
ChiChicoutimi
26. 11. 22
01:30
ChiChicoutimi
5:2
BLBBlainville-Boisbriand
Chicoutimi
Blainville-BoisbriandBodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
67 | 36 | 39 | 75 | −4 | 26 | 13 | 1 | 7 | 221 | 16,3 % | 19 | 64 % |
ChristopheC. Berthelot |
41 | 3 | 3 | 6 | +2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 24 | 12,5 % | 11 | – |
|
|
66 | 29 | 28 | 57 | −2 | 24 | 12 | 0 | 2 | 159 | 18,2 % | 57 | 56 % |
|
|
58 | 13 | 19 | 32 | −1 | 26 | 6 | 0 | 1 | 97 | 13,4 % | 6 | – |
ThomasT. Desruisseaux |
68 | 16 | 44 | 60 | −13 | 26 | 6 | 0 | 1 | 167 | 9,6 % | 35 | 48 % |
|
|
67 | 13 | 12 | 25 | −8 | 16 | 3 | 0 | 1 | 112 | 11,6 % | 61 | 51 % |
|
|
53 | 5 | 8 | 13 | +3 | 6 | 0 | 1 | 1 | 45 | 11,1 % | 45 | 58 % |
|
|
66 | 22 | 29 | 51 | +4 | 39 | 4 | 0 | 5 | 127 | 17,3 % | 108 | 47 % |
NathanN. Lecompte |
61 | 15 | 18 | 33 | −4 | 22 | 5 | 0 | 2 | 101 | 14,9 % | 26 | 41 % |
|
|
61 | 8 | 10 | 18 | +1 | 31 | 1 | 1 | 2 | 56 | 14,3 % | 48 | – |
|
|
11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 9 | 42 % |
|
|
61 | 25 | 32 | 57 | −7 | 24 | 11 | 0 | 2 | 145 | 17,2 % | 32 | – |
CraigC. Armstrong |
67 | 17 | 22 | 39 | −3 | 43 | 4 | 1 | 2 | 118 | 14,4 % | 66 | 43 % |
|
|
17 | 3 | 9 | 12 | +2 | 8 | 1 | 0 | 1 | 23 | 13,0 % | 5 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
48 | 6 | 3 | 9 | −15 | 10 | 0 | 0 | 0 | 46 | 13,0 % | 18 | – |
Obránci 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
66 | 3 | 18 | 21 | 0 | 91 | 0 | 0 | 0 | 89 | 3,4 % | 215 | – |
|
|
61 | 8 | 28 | 36 | −13 | 16 | 2 | 0 | 2 | 95 | 8,4 % | 37 | – |
|
|
52 | 0 | 15 | 15 | −5 | 28 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0,0 % | 34 | – |
JonathanJ. Prud'homme |
65 | 3 | 11 | 14 | −17 | 91 | 0 | 0 | 0 | 69 | 4,3 % | 106 | – |
|
|
59 | 4 | 38 | 42 | +16 | 20 | 1 | 0 | 1 | 121 | 3,3 % | 32 | – |
|
|
15 | 1 | 2 | 3 | +1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 11 | – |
|
|
68 | 15 | 32 | 47 | +13 | 34 | 3 | 0 | 4 | 156 | 9,6 % | 81 | – |
|
|
23 | 1 | 2 | 3 | −6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 26 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RaphaëlR. Précourt |
32 | 31 | 17 | 10 | 3 | 2,93 | ,889 | 2 | 782 | 695 | 87 | 55:35 |
|
|
18 | 17 | 11 | 5 | 2 | 2,74 | ,910 | 1 | 543 | 494 | 49 | 59:35 |
|
|
3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 4,56 | ,817 | 0 | 71 | 58 | 13 | 57:01 |
|
|
20 | 18 | 6 | 8 | 3 | 3,86 | ,866 | 1 | 515 | 446 | 69 | 53:39 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
23 | 0 | 1 | 1 | −10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 24 | 48 % |
|
|
34 | 8 | 5 | 13 | 0 | 22 | 0 | 0 | 3 | 74 | 10,8 % | 23 | 52 % |
JustinJ. Carbonneau |
68 | 31 | 28 | 59 | −1 | 32 | 12 | 1 | 4 | 228 | 13,6 % | 47 | 37 % |
|
|
46 | 2 | 7 | 9 | −6 | 12 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 7 | 49 % |
MattM. Gosselin |
65 | 9 | 13 | 22 | −16 | 28 | 0 | 2 | 2 | 97 | 9,3 % | 31 | 44 % |
EliotE. Ogonowski |
53 | 10 | 13 | 23 | +6 | 17 | 0 | 2 | 1 | 77 | 13,0 % | 42 | – |
|
|
56 | 30 | 41 | 71 | +1 | 46 | 11 | 1 | 7 | 206 | 14,6 % | 27 | 59 % |
MateoM. Nobert |
62 | 12 | 14 | 26 | −12 | 18 | 2 | 0 | 2 | 73 | 16,4 % | 26 | 36 % |
|
|
26 | 2 | 1 | 3 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 11,8 % | 34 | – |
|
|
64 | 8 | 13 | 21 | −2 | 24 | 0 | 1 | 0 | 87 | 9,2 % | 62 | 45 % |
|
|
31 | 12 | 8 | 20 | −7 | 16 | 3 | 1 | 1 | 88 | 13,6 % | 19 | 48 % |
OlivierO. Lemieux |
27 | 5 | 10 | 15 | +10 | 23 | 0 | 0 | 1 | 32 | 15,6 % | 42 | – |
EliotE. Litalien |
46 | 9 | 11 | 20 | −1 | 18 | 4 | 0 | 0 | 90 | 10,0 % | 46 | 56 % |
ÉtienneÉ. Desjardins |
67 | 15 | 32 | 47 | −21 | 14 | 4 | 0 | 0 | 179 | 8,4 % | 40 | 47 % |
MatthewM. MacDonald |
27 | 7 | 8 | 15 | +3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 52 | 13,5 % | 24 | 33 % |
|
|
29 | 5 | 3 | 8 | −3 | 38 | 0 | 0 | 0 | 31 | 16,1 % | 46 | – |
|
|
33 | 9 | 10 | 19 | +6 | 22 | 0 | 0 | 2 | 70 | 12,9 % | 24 | 53 % |
|
|
35 | 12 | 4 | 16 | −12 | 12 | 8 | 0 | 2 | 55 | 21,8 % | 24 | 36 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OlivierO. Filaj |
56 | 5 | 11 | 16 | +8 | 46 | 0 | 0 | 1 | 51 | 9,8 % | 75 | – |
|
|
67 | 2 | 30 | 32 | +2 | 32 | 1 | 0 | 0 | 128 | 1,6 % | 92 | – |
|
|
53 | 4 | 19 | 23 | −9 | 22 | 0 | 0 | 0 | 57 | 7,0 % | 79 | – |
|
|
21 | 0 | 0 | 0 | −11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 25 | – |
|
|
64 | 4 | 12 | 16 | +22 | 34 | 0 | 0 | 0 | 74 | 5,4 % | 135 | – |
FélixF. Larose |
31 | 0 | 2 | 2 | −2 | 26 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 50 | – |
|
|
54 | 8 | 35 | 43 | −10 | 26 | 2 | 0 | 2 | 120 | 6,7 % | 22 | – |
AlexandreA. Carbonneau |
54 | 1 | 5 | 6 | −18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 72 | 1,4 % | 62 | – |
|
|
14 | 0 | 1 | 1 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 12 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
25 | 24 | 14 | 9 | 1 | 2,63 | ,912 | 0 | 729 | 665 | 64 | 58:19 |
|
|
21 | 20 | 9 | 9 | 2 | 3,02 | ,908 | 2 | 641 | 582 | 59 | 55:46 |
|
|
25 | 21 | 7 | 12 | 2 | 3,67 | ,885 | 1 | 677 | 599 | 78 | 50:58 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
2
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
3
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
4
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
6
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
7
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
10
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
4
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
5
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
8
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
12
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
13
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
14
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
15
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
16
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
17
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 | ||
18
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |












