Cape Breton0:2Konec
NewfoundlandCape Breton, Eagles – Newfoundland, Regiment 0:2, 25. 10. 2024
QMJHL · Základní část
So 26. 10. 2024 · 00:00 · Centre 200
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| CAP | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NFL | 0 | 1 | 1 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
10:26
David-Alexandre Coulombe · 2 min, vysoká hůl
2. třetina – 0:1
-
10:20
David-Alexandre Coulombe
bez asistence
0:1
-
15:53
Xavier Daigle · 2 min, sekání
3. třetina – 0:1
-
0:29
Tyler Wood · 2 min, hrubost
-
19:19
Colby Huggan
Blake Pilgrim-Edwards, Harry Clements
0:2
Statistiky týmů
vs
33
Střely na branku
38
0/2
Přesilovky
0/1
66 %
Vhazování
34 %
16
Hity
28
2
Trestné minuty
4
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 6 | 0 | 14/25 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | 2 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | 10/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | 3/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 3 | 10/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:01 | 37 | 36 | 1 | ,973 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 6 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 4 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 4 | 0 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 4 | 2 | 4/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 0 | 13/32 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/2 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 33 | 33 | 0 | 1,000 |
Srovnání v sezoně
vs
75
Body v tabulce
69
3,31
Góly na zápas
2,84
3,05
Obdržené na zápas
3,31
21,8 %
Přesilovky
12,9 %
82,1 %
Oslabení
81,3 %
33,0
Střely na zápas
30,0
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Cape Breton +8
Newfoundland 0
+8
0
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2024/25
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61 | 19 | 24 | 43 | −9 | 16 | 10 | 2 | 2 | 171 | 11,1 % | 33 | 53 % |
|
|
50 | 0 | 4 | 4 | −11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 3 | 45 % |
|
|
64 | 12 | 16 | 28 | +10 | 52 | 0 | 2 | 1 | 103 | 11,7 % | 88 | 55 % |
|
|
33 | 4 | 3 | 7 | −3 | 12 | 1 | 0 | 0 | 61 | 6,6 % | 27 | – |
ÉmileÉ. Ricard |
31 | 4 | 8 | 12 | −14 | 10 | 2 | 0 | 0 | 34 | 11,8 % | 16 | 55 % |
CamC. Squires |
58 | 24 | 51 | 75 | +26 | 50 | 4 | 2 | 4 | 195 | 12,3 % | 39 | 50 % |
|
|
19 | 0 | 0 | 0 | −7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 7 | – |
|
|
26 | 2 | 3 | 5 | −8 | 10 | 0 | 0 | 1 | 30 | 6,7 % | 24 | – |
|
|
59 | 14 | 11 | 25 | +4 | 84 | 1 | 0 | 2 | 105 | 13,3 % | 212 | 38 % |
|
|
7 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 1 | – |
|
|
8 | 3 | 3 | 6 | +2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 26 | 11,5 % | 1 | – |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | −7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0,0 % | 2 | 71 % |
|
|
8 | 1 | 0 | 1 | −4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 11 | – |
RomainR. Litalien |
54 | 11 | 10 | 21 | −20 | 10 | 5 | 0 | 1 | 77 | 14,3 % | 24 | 50 % |
|
|
11 | 1 | 3 | 4 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 7 | – |
AlexisA. Toussaint |
59 | 3 | 4 | 7 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 26 | 11,5 % | 9 | 47 % |
|
|
46 | 6 | 10 | 16 | +13 | 45 | 0 | 1 | 3 | 66 | 9,1 % | 44 | 36 % |
|
|
56 | 27 | 29 | 56 | +23 | 85 | 6 | 1 | 3 | 164 | 16,5 % | 75 | 58 % |
|
|
63 | 36 | 37 | 73 | +27 | 40 | 8 | 2 | 3 | 250 | 14,4 % | 126 | 42 % |
|
|
31 | 5 | 12 | 17 | +4 | 14 | 2 | 0 | 2 | 50 | 10,0 % | 11 | 56 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TomasT. Lavoie |
60 | 15 | 40 | 55 | +3 | 31 | 3 | 0 | 4 | 174 | 8,6 % | 151 | – |
ÉtienneÉ. Desjardins |
31 | 1 | 3 | 4 | −2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 33 | – |
|
|
27 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 8 | – |
|
|
64 | 6 | 22 | 28 | +7 | 32 | 1 | 0 | 2 | 117 | 5,1 % | 33 | – |
|
|
33 | 4 | 10 | 14 | +14 | 31 | 0 | 0 | 0 | 71 | 5,6 % | 8 | – |
WillW. Murphy |
54 | 2 | 2 | 4 | +2 | 45 | 0 | 0 | 1 | 47 | 4,3 % | 73 | – |
AlesA. Zielinski |
40 | 2 | 8 | 10 | +9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 56 | 3,6 % | 43 | – |
AidenA. McCullough |
41 | 0 | 2 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 6 | – |
|
|
45 | 6 | 21 | 27 | 0 | 26 | 1 | 1 | 2 | 119 | 5,0 % | 40 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
10 | 9 | 3 | 4 | 1 | 3,39 | ,895 | 1 | 285 | 255 | 30 | 53:02 |
|
|
21 | 18 | 13 | 6 | 1 | 1,82 | ,942 | 3 | 603 | 568 | 35 | 55:02 |
JakubJ. Milota |
38 | 37 | 18 | 13 | 5 | 3,22 | ,903 | 1 | 1203 | 1086 | 117 | 57:20 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
62 | 10 | 21 | 31 | −10 | 50 | 1 | 3 | 1 | 113 | 8,8 % | 27 | 46 % |
|
|
38 | 5 | 6 | 11 | −9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 27 | 18,5 % | 12 | 49 % |
|
|
39 | 4 | 3 | 7 | −6 | 44 | 0 | 0 | 1 | 35 | 11,4 % | 29 | 37 % |
LiamL. Arsenault |
55 | 6 | 10 | 16 | −8 | 28 | 1 | 0 | 0 | 71 | 8,5 % | 37 | – |
|
|
40 | 1 | 2 | 3 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 6 | 34 % |
Louis-FrançoisL. Bélanger |
52 | 15 | 17 | 32 | −1 | 16 | 1 | 2 | 3 | 122 | 12,3 % | 13 | 51 % |
|
|
31 | 2 | 5 | 7 | −9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 11 | 40 % |
TysonT. Goguen |
64 | 13 | 18 | 31 | +6 | 16 | 0 | 2 | 2 | 123 | 10,6 % | 16 | 49 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 7 | – |
|
|
17 | 0 | 1 | 1 | −1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 9 | – |
|
|
60 | 14 | 26 | 40 | +5 | 82 | 3 | 0 | 2 | 144 | 9,7 % | 43 | 40 % |
|
|
64 | 13 | 21 | 34 | −8 | 26 | 3 | 5 | 4 | 115 | 11,3 % | 39 | 55 % |
|
|
54 | 22 | 17 | 39 | −10 | 124 | 9 | 0 | 6 | 197 | 11,2 % | 83 | 49 % |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 4 | 62 % |
|
|
41 | 8 | 7 | 15 | −10 | 55 | 3 | 0 | 1 | 58 | 13,8 % | 70 | – |
|
|
63 | 26 | 29 | 55 | +23 | 28 | 2 | 1 | 4 | 199 | 13,1 % | 14 | 32 % |
MaddexM. Marmulak |
60 | 15 | 11 | 26 | −9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 105 | 14,3 % | 34 | 40 % |
Obránci 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
56 | 4 | 11 | 15 | −1 | 49 | 0 | 0 | 0 | 83 | 4,8 % | 95 | – |
Biagio JrB. Daniele |
47 | 0 | 9 | 9 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 8 | – |
|
|
28 | 1 | 4 | 5 | −4 | 20 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 15 | – |
|
|
63 | 12 | 23 | 35 | +16 | 50 | 3 | 2 | 3 | 128 | 9,4 % | 54 | – |
|
|
60 | 0 | 12 | 12 | −16 | 96 | 0 | 0 | 0 | 60 | 0,0 % | 161 | – |
|
|
24 | 1 | 2 | 3 | +6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 45 | – |
WillW. Reynolds |
64 | 4 | 10 | 14 | +5 | 69 | 0 | 0 | 1 | 76 | 5,3 % | 105 | – |
|
|
60 | 3 | 19 | 22 | −4 | 10 | 0 | 0 | 1 | 128 | 2,3 % | 37 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8 | 7 | 3 | 4 | 0 | 2,74 | ,912 | 0 | 217 | 198 | 19 | 52:03 |
|
|
53 | 52 | 29 | 20 | 3 | 3,08 | ,908 | 2 | 1699 | 1542 | 157 | 57:47 |
|
|
9 | 5 | 1 | 4 | 0 | 4,38 | ,867 | 0 | 211 | 183 | 28 | 42:34 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2024/25 Všechny tabulky →
Maritimes Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
3
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
5
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
8
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
10
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
5
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
7
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
9
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
11
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
12
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
16
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 | ||
18
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |











