Blainville-Boisbriand3:2Konec · PP
QuébecBlainville-Boisbriand, Armada – Québec, Remparts 3:2, 1. 2. 2020
QMJHL · Základní část
Ne 2. 2. 2020 · 00:00 · Centre Excellence Sports Rousseau
| Tým | 1 | 2 | 3 | PP | Celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| BLB | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| QUE | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
2. třetina – 0:0
-
3:42
Blake Richardson · 2 min, držení
-
7:22
Hunter Holmes · 2 min, vysoká hůl
-
18:10
Hunter Holmes · 2 min, bránění ve hře
-
19:33
Maxim Bykov · 2 min, bránění ve hře
3. třetina – 1:2
-
1:36
Alexandre Couture
Blake Richardson
2:0
-
5:33
Miguël Tourigny · wearing the mouthpiece illegally
-
11:08
Anthony Gagnon
Aleksei Sergeev, Edouard Cournoyer
2:1
-
15:04
Cole Cormier
Nathan Gaucher, Charle Truchon
2:2
Prodloužení – 1:0
-
1:39
Simon Pinard
Antoine Demers, Samuel Desgroseilliers
3:2
Statistiky týmů
vs
33
Střely na branku
26
0/2
Přesilovky
0/2
47 %
Vhazování
53 %
26
Hity
19
4
Trestné minuty
4
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 5 | 2 | 3/7 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 | 0 | 2/7 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 5/10 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 2 | 9/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 6 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 2 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 4/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:39 | 26 | 24 | 2 | ,923 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 9/16 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7/11 |
|
|
0 | 1 | 1 | −2 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 6 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 | 0 | 11/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:39 | 33 | 30 | 3 | ,909 |
Srovnání v sezoně
vs
68
Body v tabulce
59
3,37
Góly na zápas
3,16
3,48
Obdržené na zápas
3,83
14,8 %
Přesilovky
22,0 %
75,9 %
Oslabení
78,3 %
32,5
Střely na zápas
31,1
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Blainville-Boisbriand +1
Québec −2
+3
0
−2
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
4 výhry
1 výhra
4. 1.
01:30
BLBBlainville-Boisbriand
5:2
QueQuébec
28. 12. 19
22:00
QueQuébec
2:7
BLBBlainville-Boisbriand
9. 11. 19
01:00
QueQuébec
1:3
BLBBlainville-Boisbriand
10. 3. 19
01:00
BLBBlainville-Boisbriand
3:2
QueQuébec
26. 1. 19
21:00
QueQuébec
6:2
BLBBlainville-Boisbriand
5:2
QueQuébec
28. 12. 19
22:00
QueQuébec
2:7
BLBBlainville-Boisbriand
9. 11. 19
01:00
QueQuébec
1:3
BLBBlainville-Boisbriand
10. 3. 19
01:00
BLBBlainville-Boisbriand
3:2
QueQuébec
26. 1. 19
21:00
QueQuébec
6:2
BLBBlainville-Boisbriand
Blainville-Boisbriand
QuébecBodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2019/20
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MaximM. Bykov |
63 | 20 | 14 | 34 | +12 | 22 | 5 | 0 | 1 | 176 | 11,4 % | 71 | 23 % |
Stéphane JrS. Huard |
46 | 3 | 7 | 10 | −18 | 12 | 0 | 1 | 1 | 59 | 5,1 % | 42 | 43 % |
AntoineA. Demers |
39 | 7 | 28 | 35 | +5 | 18 | 0 | 1 | 3 | 81 | 8,6 % | 29 | 55 % |
LukeL. Henman |
63 | 25 | 49 | 74 | +12 | 43 | 3 | 6 | 6 | 178 | 14,0 % | 22 | 44 % |
BlakeB. Richardson |
55 | 11 | 12 | 23 | −2 | 16 | 3 | 0 | 2 | 99 | 11,1 % | 46 | 53 % |
AdamA. Capannelli |
15 | 1 | 5 | 6 | −4 | 21 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 26 | 45 % |
NicholasN. Blagden |
30 | 1 | 1 | 2 | −12 | 39 | 0 | 1 | 0 | 17 | 5,9 % | 52 | 32 % |
EtienneE. Caron |
21 | 1 | 2 | 3 | −7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 1 | 73 % |
TommyT. Bouchard |
19 | 4 | 0 | 4 | −1 | 17 | 0 | 2 | 1 | 27 | 14,8 % | 29 | – |
ZacharyZ. Roy |
50 | 14 | 7 | 21 | +6 | 16 | 2 | 0 | 1 | 94 | 14,9 % | 33 | 44 % |
BenjaminB. Corbeil |
60 | 18 | 21 | 39 | −8 | 30 | 2 | 0 | 2 | 121 | 14,9 % | 119 | 51 % |
YaroslavY. Likhachev |
60 | 29 | 33 | 62 | +14 | 35 | 6 | 0 | 2 | 218 | 13,3 % | 34 | 42 % |
SimonS. Pinard |
58 | 29 | 18 | 47 | +7 | 16 | 5 | 2 | 2 | 151 | 19,2 % | 59 | 51 % |
ThomasT. Lacombe |
54 | 5 | 13 | 18 | −2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 80 | 6,3 % | 20 | 45 % |
MaximilienM. Ledoux |
41 | 2 | 8 | 10 | +1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 29 | 6,9 % | 29 | – |
AlexandreA. Couture |
25 | 6 | 4 | 10 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 25 | 24,0 % | 17 | 50 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JustinJ. Gosselin |
11 | 0 | 0 | 0 | +6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 12 | – |
GabrielG. Jackson |
52 | 2 | 7 | 9 | −2 | 23 | 0 | 0 | 0 | 66 | 3,0 % | 31 | – |
WilliamW. Cyr |
31 | 0 | 6 | 6 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 11 | – |
SamuelS. Desgroseilliers |
60 | 6 | 15 | 21 | −3 | 39 | 1 | 1 | 2 | 77 | 7,8 % | 47 | – |
SamuelS. Bolduc |
32 | 7 | 9 | 16 | +7 | 14 | 1 | 0 | 1 | 83 | 8,4 % | 50 | – |
NathanN. Lavoie |
63 | 3 | 15 | 18 | +6 | 75 | 0 | 0 | 1 | 89 | 3,4 % | 66 | – |
SimonS. Lavigne |
62 | 3 | 9 | 12 | +9 | 45 | 0 | 0 | 1 | 61 | 4,9 % | 130 | – |
Yann-FélixY. Lapointe |
30 | 3 | 15 | 18 | +3 | 11 | 2 | 0 | 0 | 48 | 6,3 % | 32 | – |
MiguëlM. Tourigny |
61 | 11 | 19 | 30 | +2 | 56 | 4 | 0 | 4 | 169 | 6,5 % | 55 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OlivierO. Adam |
22 | 18 | 9 | 6 | 2 | 3,39 | ,903 | 1 | 636 | 574 | 62 | 49:56 |
EmileE. Samson |
47 | 45 | 23 | 21 | 2 | 3,18 | ,909 | 0 | 1557 | 1415 | 142 | 57:01 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
YuY. Sato |
39 | 4 | 6 | 10 | −7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 44 | 9,1 % | 12 | – |
TommyT. Luneau |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
ThéoT. Rochette |
30 | 10 | 13 | 23 | −6 | 16 | 1 | 0 | 1 | 51 | 19,6 % | 1 | 52 % |
JamesJ. Malatesta |
59 | 23 | 22 | 45 | −9 | 29 | 7 | 0 | 0 | 231 | 10,0 % | 110 | – |
HunterH. Holmes |
38 | 9 | 11 | 20 | −10 | 16 | 3 | 1 | 1 | 69 | 13,0 % | 11 | 50 % |
ColeC. Cormier |
31 | 7 | 14 | 21 | +1 | 10 | 4 | 0 | 0 | 68 | 10,3 % | 4 | 47 % |
AndrewA. Coxhead |
23 | 8 | 10 | 18 | −13 | 25 | 4 | 1 | 0 | 53 | 15,1 % | 13 | 59 % |
FelixF. Bibeau |
31 | 17 | 18 | 35 | −3 | 39 | 8 | 1 | 3 | 115 | 14,8 % | 12 | 61 % |
WilliamW. Champagne |
6 | 0 | 0 | 0 | −6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 3 | – |
ThomasT. Caron |
60 | 11 | 16 | 27 | −38 | 115 | 3 | 1 | 0 | 112 | 9,8 % | 88 | 46 % |
GabrielG. Montreuil |
53 | 13 | 4 | 17 | −25 | 29 | 7 | 0 | 1 | 100 | 13,0 % | 51 | – |
EdouardE. St-Laurent |
38 | 7 | 9 | 16 | −22 | 14 | 2 | 0 | 1 | 94 | 7,4 % | 20 | 40 % |
PierrickP. Dubé |
56 | 19 | 26 | 45 | −10 | 40 | 4 | 0 | 2 | 142 | 13,4 % | 44 | 56 % |
AlekseiA. Sergeev |
34 | 7 | 18 | 25 | −13 | 20 | 2 | 0 | 1 | 62 | 11,3 % | 7 | 54 % |
XavierX. Filion |
59 | 4 | 4 | 8 | −4 | 14 | 0 | 1 | 1 | 45 | 8,9 % | 10 | 45 % |
NathanN. Gaucher |
59 | 13 | 11 | 24 | −15 | 24 | 2 | 1 | 4 | 95 | 13,7 % | 29 | 51 % |
AnthonyA. Gagnon |
64 | 25 | 29 | 54 | −17 | 34 | 8 | 1 | 4 | 229 | 10,9 % | 61 | 45 % |
JacobJ. Melanson |
39 | 3 | 7 | 10 | +3 | 19 | 0 | 0 | 0 | 36 | 8,3 % | 36 | – |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RomainR. Rodzinski |
51 | 0 | 6 | 6 | −16 | 19 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0,0 % | 38 | – |
NicolasN. Savoie |
51 | 0 | 15 | 15 | −8 | 20 | 0 | 0 | 0 | 65 | 0,0 % | 37 | – |
DylanD. Schives |
45 | 3 | 5 | 8 | −3 | 43 | 0 | 0 | 0 | 58 | 5,2 % | 49 | – |
Félix-OlivierF. Chouinard |
29 | 1 | 3 | 4 | −18 | 16 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5,0 % | 38 | – |
CharleC. Truchon |
52 | 0 | 17 | 17 | −8 | 24 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0,0 % | 17 | – |
EdouardE. Cournoyer |
42 | 1 | 9 | 10 | −1 | 43 | 0 | 0 | 1 | 20 | 5,0 % | 67 | – |
GabrielG. Belley-Pelletier |
16 | 0 | 0 | 0 | −6 | 20 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 21 | – |
ColtonC. O'Brien |
46 | 2 | 9 | 11 | −17 | 31 | 0 | 0 | 0 | 34 | 5,9 % | 38 | – |
DarienD. Kielb |
64 | 9 | 36 | 45 | −6 | 58 | 4 | 0 | 2 | 135 | 6,7 % | 66 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EmerikE. Despatie |
22 | 13 | 4 | 8 | 1 | 4,37 | ,850 | 0 | 481 | 409 | 72 | 44:53 |
Carmine-AnthonyC. Pagliarulo |
24 | 24 | 9 | 15 | 0 | 3,56 | ,890 | 0 | 700 | 623 | 77 | 54:01 |
TristanT. Cote-Cazenave |
28 | 27 | 14 | 9 | 4 | 3,15 | ,892 | 2 | 762 | 680 | 82 | 55:47 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2019/20 Všechny tabulky →
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
3
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 |
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
3
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
4
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
7
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
8
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
7
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
8
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
4
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
9
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
10
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
11
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
15
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
16
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 | ||
17
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |














































