Baie-Comeau3:2Konec · PP
DrummondvilleBaie-Comeau, Drakkar – Drummondville, Voltigeurs 3:2, 5. 2. 2020
QMJHL · Základní část
Čt 6. 2. 2020 · 01:30 · Centre Henry-Leonard
| Tým | 1 | 2 | 3 | PP | Celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| BAC | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| DRU | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
10:24
William Dufour · 2 min, bránění ve hře
2. třetina – 1:1
-
1:59
Xavier Fortin
Nathan Légaré, Charles-Antoine Giguère
1:0
-
12:04
Brandon Frattaroli · 2 min, podražení
-
12:13
Jacob Dion
Jérémy Lapointe, Isiah Campbell
1:1
3. třetina – 1:1
-
1:19
Édouard Charron · 2 min, podražení
-
5:41
Mathieu Charlebois · 2 min, bránění ve hře
-
14:41
Charles-Antoine Giguère
Mikisiw Awashish, Jordan Brière
2:1
-
16:14
William Dufour
Nicholas Girouard
2:2
-
18:59
Nathan Légaré · 2 min, hákování
Prodloužení – 1:0
-
1:55
Keenan MacIsaac
Nathan Légaré, Gabriel Proulx
3:2
Statistiky týmů
vs
29
Střely na branku
23
0/3
Přesilovky
1/2
51 %
Vhazování
49 %
6
Hity
8
4
Trestné minuty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 2 | 5 | 1 | 0/2 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 11/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 0/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13/26 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 2 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:55 | 23 | 21 | 2 | ,913 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 5 | 0 | 2/3 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −2 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 0 | 11/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 0/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 15/27 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 2 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:55 | 29 | 26 | 3 | ,897 |
Srovnání v sezoně
vs
59
Body v tabulce
74
3,06
Góly na zápas
3,68
3,75
Obdržené na zápas
3,51
23,6 %
Přesilovky
21,0 %
82,0 %
Oslabení
76,3 %
31,7
Střely na zápas
32,1
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Baie-Comeau −7
Drummondville −2
0
−7
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
2 výhry
3 výhry
27. 10. 19
21:00
BaCBaie-Comeau
4:1
DruDrummondville
12. 10. 19
22:00
DruDrummondville
5:3
BaCBaie-Comeau
7. 3. 19
01:00
DruDrummondville
2:3
BaCBaie-Comeau
2. 2. 19
01:30
BaCBaie-Comeau
3:6
DruDrummondville
29. 12. 18
01:30
BaCBaie-Comeau
3:4PP
DruDrummondville
4:1
DruDrummondville
12. 10. 19
22:00
DruDrummondville
5:3
BaCBaie-Comeau
7. 3. 19
01:00
DruDrummondville
2:3
BaCBaie-Comeau
2. 2. 19
01:30
BaCBaie-Comeau
3:6
DruDrummondville
29. 12. 18
01:30
BaCBaie-Comeau
3:4PP
DruDrummondville
Baie-Comeau
DrummondvilleBodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2019/20
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GabrielG. Fortier |
36 | 17 | 15 | 32 | 0 | 16 | 6 | 1 | 1 | 149 | 11,4 % | 39 | 50 % |
XavierX. Fortin |
31 | 4 | 12 | 16 | −6 | 10 | 1 | 0 | 0 | 39 | 10,3 % | 15 | 52 % |
JulienJ. Létourneau |
60 | 12 | 18 | 30 | −11 | 10 | 2 | 0 | 3 | 81 | 14,8 % | 9 | 48 % |
ValentinV. Demchenko |
57 | 16 | 18 | 34 | −4 | 14 | 2 | 0 | 1 | 136 | 11,8 % | 13 | 21 % |
ThomasT. Éthier |
27 | 6 | 2 | 8 | −8 | 20 | 1 | 0 | 0 | 56 | 10,7 % | 40 | – |
DrewD. Elliott |
30 | 0 | 6 | 6 | −8 | 18 | 0 | 0 | 0 | 29 | 0,0 % | 32 | 54 % |
JulienJ. Hébert |
15 | 0 | 2 | 2 | −14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 5 | – |
AlexandreA. Parent |
20 | 3 | 1 | 4 | −3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 19 | 15,8 % | 4 | – |
AntoineA. Rochon |
52 | 7 | 10 | 17 | −8 | 22 | 0 | 0 | 1 | 79 | 8,9 % | 39 | 56 % |
MikisiwM. Awashish |
48 | 3 | 4 | 7 | −10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 50 | 6,0 % | 30 | 37 % |
BrandonB. Frattaroli |
55 | 12 | 14 | 26 | −9 | 24 | 2 | 0 | 1 | 71 | 16,9 % | 36 | 40 % |
Charles-AntoineC. Giguère |
54 | 18 | 16 | 34 | −22 | 26 | 6 | 0 | 3 | 126 | 14,3 % | 93 | 40 % |
GabrielG. Proulx |
64 | 21 | 31 | 52 | −19 | 60 | 4 | 3 | 1 | 163 | 12,9 % | 89 | 54 % |
LoganL. Camp |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 2 | – |
NathanN. Légaré |
61 | 35 | 36 | 71 | −24 | 75 | 14 | 2 | 6 | 351 | 10,0 % | 68 | 41 % |
JordanJ. Brière |
24 | 3 | 3 | 6 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 27 | 11,1 % | 9 | 28 % |
FeliksF. Morozov |
28 | 2 | 3 | 5 | −4 | 11 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 8 | 36 % |
RaivisR. Ansons |
60 | 13 | 22 | 35 | −17 | 43 | 9 | 0 | 0 | 139 | 9,4 % | 47 | 55 % |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EtienneE. Arseneau |
63 | 3 | 4 | 7 | −6 | 29 | 0 | 0 | 0 | 35 | 8,6 % | 39 | – |
JérémyJ. Jacques |
24 | 1 | 3 | 4 | +4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 12 | – |
EliottE. St-Pierre |
35 | 0 | 4 | 4 | −10 | 32 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 45 | – |
VincentV. Dupuis |
24 | 1 | 1 | 2 | +4 | 14 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 4 | – |
FélixF. Tremblay |
37 | 0 | 1 | 1 | −5 | 14 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0,0 % | 13 | – |
ChristopherC. Merisier-Ortiz |
64 | 9 | 36 | 45 | −8 | 28 | 2 | 2 | 1 | 163 | 5,5 % | 79 | – |
KeenanK. MacIsaac |
42 | 1 | 17 | 18 | −12 | 24 | 0 | 0 | 1 | 46 | 2,2 % | 12 | – |
XavierX. Bouchard |
31 | 4 | 6 | 10 | −11 | 37 | 1 | 0 | 0 | 54 | 7,4 % | 18 | – |
AlexA. Falardeau |
29 | 0 | 2 | 2 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 11 | – |
BrendanB. St-Louis |
62 | 1 | 8 | 9 | −21 | 70 | 0 | 0 | 0 | 53 | 1,9 % | 82 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LucasL. Fitzpatrick |
44 | 40 | 16 | 17 | 9 | 3,30 | ,891 | 0 | 1270 | 1131 | 139 | 57:27 |
DakotaD. Lund-Cornish |
16 | 15 | 5 | 9 | 0 | 3,76 | ,884 | 1 | 422 | 373 | 49 | 48:55 |
DanielD. Moody |
6 | 5 | 1 | 1 | 2 | 4,33 | ,869 | 0 | 153 | 133 | 20 | 46:14 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DanielD. Agostino |
21 | 1 | 2 | 3 | −4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 22 | 39 % |
FabianF. Hochegger |
56 | 8 | 11 | 19 | 0 | 30 | 2 | 0 | 0 | 71 | 11,3 % | 39 | 47 % |
ÉdouardÉ. Charron |
59 | 14 | 19 | 33 | +6 | 30 | 0 | 0 | 6 | 98 | 14,3 % | 48 | 50 % |
BrandonB. Skubel |
50 | 17 | 18 | 35 | +2 | 53 | 2 | 1 | 1 | 130 | 13,1 % | 91 | 29 % |
CharlieC. Da Fonseca |
61 | 6 | 24 | 30 | −5 | 28 | 0 | 0 | 2 | 90 | 6,7 % | 63 | 32 % |
AleksandarA. Dimovski |
39 | 3 | 7 | 10 | +5 | 12 | 0 | 0 | 0 | 61 | 4,9 % | 12 | 39 % |
DawsonD. Mercer |
26 | 18 | 24 | 42 | +4 | 21 | 6 | 2 | 3 | 99 | 18,2 % | 18 | 51 % |
IsiahI. Campbell |
63 | 26 | 34 | 60 | +4 | 18 | 9 | 2 | 7 | 203 | 12,8 % | 64 | 47 % |
JérémyJ. Lapointe |
60 | 12 | 7 | 19 | −8 | 26 | 4 | 1 | 1 | 97 | 12,4 % | 48 | – |
RémyR. Anglehart |
17 | 9 | 4 | 13 | +3 | 8 | 2 | 0 | 1 | 53 | 17,0 % | 14 | 53 % |
Charles-EdouardC. Drouin |
27 | 4 | 10 | 14 | −4 | 14 | 2 | 0 | 0 | 54 | 7,4 % | 5 | 46 % |
WilliamW. Dufour |
28 | 18 | 15 | 33 | +2 | 30 | 3 | 0 | 3 | 73 | 24,7 % | 33 | 53 % |
Charles-AntoineC. Dumont |
50 | 5 | 9 | 14 | +5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 55 | 9,1 % | 11 | 44 % |
ChaseC. Ellis |
3 | 0 | 1 | 1 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – |
XavierX. Simoneau |
61 | 28 | 61 | 89 | −1 | 59 | 10 | 4 | 3 | 174 | 16,1 % | 59 | 54 % |
JackJ. Campbell |
54 | 1 | 2 | 3 | −6 | 29 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 26 | 34 % |
NicholasN. Girouard |
61 | 16 | 23 | 39 | −10 | 34 | 2 | 1 | 3 | 125 | 12,8 % | 67 | 47 % |
Obránci 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ThomasT. Pelletier |
32 | 5 | 12 | 17 | +9 | 6 | 2 | 0 | 0 | 79 | 6,3 % | 30 | – |
OrlandoO. Mainolfi |
52 | 1 | 5 | 6 | 0 | 43 | 0 | 0 | 0 | 53 | 1,9 % | 32 | – |
MathieuM. Charlebois |
59 | 6 | 12 | 18 | −4 | 67 | 1 | 0 | 0 | 116 | 5,2 % | 138 | – |
NoahN. Wilson |
32 | 2 | 0 | 2 | +4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 10 | – |
KaylenK. Gauthier |
48 | 2 | 12 | 14 | +8 | 38 | 0 | 0 | 1 | 58 | 3,4 % | 75 | – |
JacobJ. Dion |
63 | 17 | 34 | 51 | +8 | 43 | 10 | 0 | 1 | 128 | 13,3 % | 59 | – |
Charles-AntoineC. Elément |
32 | 0 | 2 | 2 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 6 | – |
ThimoT. Nickl |
58 | 10 | 29 | 39 | −5 | 43 | 6 | 0 | 2 | 111 | 9,0 % | 109 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FrancescoF. Lapenna |
13 | 13 | 8 | 5 | 0 | 3,40 | ,891 | 1 | 402 | 358 | 44 | 59:39 |
AnthonyA. Morrone |
39 | 39 | 23 | 14 | 2 | 3,05 | ,893 | 1 | 1079 | 963 | 116 | 58:25 |
DavidD. Bowen |
3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4,52 | ,857 | 0 | 84 | 72 | 12 | 53:07 |
JacobJ. Leblanc |
9 | 8 | 4 | 4 | 0 | 2,66 | ,883 | 1 | 188 | 166 | 22 | 55:04 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2019/20 Všechny tabulky →
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
3
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 |
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
7
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
8
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
4
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
7
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
8
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
4
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
9
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
10
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
11
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
15
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
16
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 | ||
17
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |

















































