Baie-Comeau3:0Konec
Blainville-BoisbriandBaie-Comeau, Drakkar – Blainville-Boisbriand, Armada 3:0, 1. 12. 2023
QMJHL · Základní část
So 2. 12. 2023 · 01:00 · Centre Henry-Leonard
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| BAC | 0 | 3 | 0 | 3 |
| BLB | 0 | 0 | 0 | 0 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
6:47
Anthony Lavoie · 2 min, podražení
-
15:51
Olivier Lampron · 2 min, vysoká hůl
2. třetina – 3:0
-
4:48
Matyáš Melovský CZE
Justin Poirier, Niks Fenenko
1:0
-
5:28
Isaac Dufort
Julien Paillé, Félix Gagnon
2:0
-
7:06
Justin Carbonneau · 2 min, simulování
-
7:06
Niks Fenenko · 2 min, bránění ve hře
-
8:48
Justin Gill · 2 min, napadení zezadu
-
15:27
Matthew MacDonald · 2 min, hrubost
-
15:27
Shawn Pearson · 2 min, hrubost
-
18:01
Julien Paillé
Matyáš Melovský, Niks Fenenko
3:0
-
19:09
Olivier Filaj · 2 min, krosček
3. třetina – 0:0
-
11:54
Shawn Pearson · 2 min, hrubost
-
14:50
Alexis Mathieu · 2 min, podražení
Statistiky týmů
vs
21
Střely na branku
15
0/1
Přesilovky
0/5
62 %
Vhazování
38 %
18
Hity
9
14
Trestné minuty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 3 | 0 | 12/20 |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 6 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 18/26 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 4 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 2 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 15 | 15 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 1 | 2/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 11/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 3/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | 2/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
55:33 | 21 | 18 | 3 | ,857 |
Srovnání v sezoně
vs
109
Body v tabulce
68
4,26
Góly na zápas
3,15
2,40
Obdržené na zápas
3,38
25,7 %
Přesilovky
19,8 %
81,3 %
Oslabení
78,5 %
33,2
Střely na zápas
30,1
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Baie-Comeau +9
Blainville-Boisbriand +4
+9
0
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
4 výhry
1 výhra
4. 11.
21:00
BLBBlainville-Boisbriand
3:5
BaCBaie-Comeau
4. 11.
00:30
BLBBlainville-Boisbriand
3:5
BaCBaie-Comeau
18. 3.
21:00
BLBBlainville-Boisbriand
1:3
BaCBaie-Comeau
18. 3.
00:30
BLBBlainville-Boisbriand
1:2
BaCBaie-Comeau
21. 1.
22:00
BaCBaie-Comeau
1:5
BLBBlainville-Boisbriand
3:5
BaCBaie-Comeau
4. 11.
00:30
BLBBlainville-Boisbriand
3:5
BaCBaie-Comeau
18. 3.
21:00
BLBBlainville-Boisbriand
1:3
BaCBaie-Comeau
18. 3.
00:30
BLBBlainville-Boisbriand
1:2
BaCBaie-Comeau
21. 1.
22:00
BaCBaie-Comeau
1:5
BLBBlainville-Boisbriand
Baie-Comeau
Blainville-BoisbriandBodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
67 | 18 | 32 | 50 | +22 | 18 | 1 | 0 | 3 | 125 | 14,4 % | 33 | 53 % |
|
|
68 | 51 | 31 | 82 | +40 | 68 | 11 | 0 | 9 | 269 | 19,0 % | 62 | 50 % |
OlivierO. Lampron |
24 | 2 | 4 | 6 | +5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 8 | 8 % |
MatyášM. Melovský |
53 | 18 | 42 | 60 | +42 | 27 | 3 | 1 | 5 | 140 | 12,9 % | 19 | 54 % |
|
|
30 | 6 | 9 | 15 | +9 | 18 | 0 | 0 | 0 | 87 | 6,9 % | 28 | – |
MatthewM. MacDonald |
8 | 4 | 3 | 7 | +4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 12 | 33,3 % | 9 | 25 % |
IsaacI. Dufort |
59 | 27 | 19 | 46 | +48 | 62 | 3 | 4 | 5 | 146 | 18,5 % | 74 | 50 % |
|
|
58 | 21 | 37 | 58 | +43 | 52 | 9 | 0 | 2 | 115 | 18,3 % | 41 | 64 % |
JabezJ. Seymour |
56 | 3 | 7 | 10 | +2 | 46 | 0 | 0 | 2 | 28 | 10,7 % | 56 | 35 % |
|
|
68 | 22 | 40 | 62 | +27 | 48 | 5 | 0 | 4 | 138 | 15,9 % | 44 | 58 % |
OlivierO. Lemieux |
14 | 0 | 1 | 1 | +3 | 15 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 18 | – |
|
|
65 | 6 | 10 | 16 | +16 | 51 | 0 | 0 | 1 | 89 | 6,7 % | 116 | 40 % |
|
|
20 | 3 | 1 | 4 | +5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 | 25,0 % | 7 | – |
|
|
67 | 15 | 10 | 25 | +18 | 18 | 2 | 0 | 3 | 71 | 21,1 % | 30 | 29 % |
|
|
63 | 27 | 26 | 53 | +24 | 12 | 7 | 3 | 3 | 129 | 20,9 % | 49 | 38 % |
JustinJ. Gill |
65 | 40 | 58 | 98 | +57 | 66 | 11 | 0 | 7 | 233 | 17,2 % | 61 | 52 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JulienJ. Lanthier |
22 | 3 | 6 | 9 | +10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 27 | 11,1 % | 17 | – |
AlexisA. Mathieu |
39 | 1 | 2 | 3 | +15 | 32 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 85 | – |
MattiasM. Gilbert |
59 | 0 | 10 | 10 | +23 | 4 | 0 | 0 | 0 | 53 | 0,0 % | 31 | – |
|
|
45 | 2 | 12 | 14 | +38 | 62 | 0 | 0 | 1 | 86 | 2,3 % | 151 | – |
|
|
55 | 9 | 35 | 44 | +36 | 20 | 4 | 0 | 1 | 137 | 6,6 % | 28 | – |
|
|
54 | 1 | 14 | 15 | +25 | 14 | 0 | 0 | 0 | 49 | 2,0 % | 59 | – |
|
|
68 | 6 | 20 | 26 | +40 | 66 | 0 | 1 | 4 | 126 | 4,8 % | 92 | – |
AlexisA. Bernier |
67 | 4 | 27 | 31 | +38 | 56 | 0 | 0 | 0 | 83 | 4,8 % | 77 | – |
AngusA. Booth |
30 | 1 | 12 | 13 | +23 | 31 | 0 | 0 | 0 | 51 | 2,0 % | 47 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9 | 9 | 9 | 0 | 0 | 2,33 | ,900 | 0 | 209 | 188 | 21 | 60:00 |
|
|
26 | 26 | 17 | 8 | 1 | 2,34 | ,906 | 2 | 640 | 580 | 60 | 59:11 |
LucasL. Beckman |
9 | 8 | 7 | 1 | 0 | 1,32 | ,938 | 3 | 178 | 167 | 11 | 55:33 |
|
|
25 | 25 | 20 | 3 | 2 | 2,75 | ,896 | 3 | 664 | 595 | 69 | 60:14 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
23 | 0 | 1 | 1 | −10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 24 | 48 % |
|
|
34 | 8 | 5 | 13 | 0 | 22 | 0 | 0 | 3 | 74 | 10,8 % | 23 | 52 % |
JustinJ. Carbonneau |
68 | 31 | 28 | 59 | −1 | 32 | 12 | 1 | 4 | 228 | 13,6 % | 47 | 37 % |
|
|
46 | 2 | 7 | 9 | −6 | 12 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 7 | 49 % |
MattM. Gosselin |
65 | 9 | 13 | 22 | −16 | 28 | 0 | 2 | 2 | 97 | 9,3 % | 31 | 44 % |
EliotE. Ogonowski |
53 | 10 | 13 | 23 | +6 | 17 | 0 | 2 | 1 | 77 | 13,0 % | 42 | – |
|
|
56 | 30 | 41 | 71 | +1 | 46 | 11 | 1 | 7 | 206 | 14,6 % | 27 | 59 % |
MateoM. Nobert |
62 | 12 | 14 | 26 | −12 | 18 | 2 | 0 | 2 | 73 | 16,4 % | 26 | 36 % |
|
|
26 | 2 | 1 | 3 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 11,8 % | 34 | – |
|
|
64 | 8 | 13 | 21 | −2 | 24 | 0 | 1 | 0 | 87 | 9,2 % | 62 | 45 % |
|
|
31 | 12 | 8 | 20 | −7 | 16 | 3 | 1 | 1 | 88 | 13,6 % | 19 | 48 % |
OlivierO. Lemieux |
27 | 5 | 10 | 15 | +10 | 23 | 0 | 0 | 1 | 32 | 15,6 % | 42 | – |
EliotE. Litalien |
46 | 9 | 11 | 20 | −1 | 18 | 4 | 0 | 0 | 90 | 10,0 % | 46 | 56 % |
ÉtienneÉ. Desjardins |
67 | 15 | 32 | 47 | −21 | 14 | 4 | 0 | 0 | 179 | 8,4 % | 40 | 47 % |
MatthewM. MacDonald |
27 | 7 | 8 | 15 | +3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 52 | 13,5 % | 24 | 33 % |
|
|
29 | 5 | 3 | 8 | −3 | 38 | 0 | 0 | 0 | 31 | 16,1 % | 46 | – |
|
|
33 | 9 | 10 | 19 | +6 | 22 | 0 | 0 | 2 | 70 | 12,9 % | 24 | 53 % |
|
|
35 | 12 | 4 | 16 | −12 | 12 | 8 | 0 | 2 | 55 | 21,8 % | 24 | 36 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OlivierO. Filaj |
56 | 5 | 11 | 16 | +8 | 46 | 0 | 0 | 1 | 51 | 9,8 % | 75 | – |
|
|
67 | 2 | 30 | 32 | +2 | 32 | 1 | 0 | 0 | 128 | 1,6 % | 92 | – |
|
|
53 | 4 | 19 | 23 | −9 | 22 | 0 | 0 | 0 | 57 | 7,0 % | 79 | – |
|
|
21 | 0 | 0 | 0 | −11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 25 | – |
|
|
64 | 4 | 12 | 16 | +22 | 34 | 0 | 0 | 0 | 74 | 5,4 % | 135 | – |
FélixF. Larose |
31 | 0 | 2 | 2 | −2 | 26 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 50 | – |
|
|
54 | 8 | 35 | 43 | −10 | 26 | 2 | 0 | 2 | 120 | 6,7 % | 22 | – |
AlexandreA. Carbonneau |
54 | 1 | 5 | 6 | −18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 72 | 1,4 % | 62 | – |
|
|
14 | 0 | 1 | 1 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 12 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
25 | 24 | 14 | 9 | 1 | 2,63 | ,912 | 0 | 729 | 665 | 64 | 58:19 |
|
|
21 | 20 | 9 | 9 | 2 | 3,02 | ,908 | 2 | 641 | 582 | 59 | 55:46 |
|
|
25 | 21 | 7 | 12 | 2 | 3,67 | ,885 | 1 | 677 | 599 | 78 | 50:58 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
2
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
3
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
4
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
6
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
7
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
10
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
4
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
5
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
8
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
12
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
13
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
14
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
15
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
16
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
17
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 | ||
18
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |


















