Windsor4:1Konec
BarrieWindsor Spitfires – Barrie Colts 4:1, 7. 12. 2023
OHL · Základní část
Pá 8. 12. 2023 · 01:05 · WFCU Centre
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| WSR | 1 | 2 | 1 | 4 |
| BAR | 0 | 0 | 1 | 1 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
3:07
Roberto Mancini · 2 min, krosček
-
11:11
Kieron Walton · 2 min, napadení
-
12:51
Roberto Mancini · 2 min, sekání
-
15:42
Grayson Tiller · 2 min, bránění ve hře
-
17:41
Jack Nesbitt
Owen Outwater, Carson Woodall
1:0
-
17:41
Jaiden Newton · 2 min, menší trest pro lavičku
2. třetina – 2:0
-
8:36
Jaiden Newton · 2 min, sekání
-
8:36
Connor Punnett · 2 min, krosček
-
9:45
Anthony Cristoforo
Cole Davis, Oliver Peer
2:0
-
11:10
Colton Smith · 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě
-
17:23
Carson Woodall
Oliver Peer, Valentin Zhugin
3:0
3. třetina – 1:1
-
3:49
Beau Jelsma · 2 min, držení
-
7:25
Josef Eichler · 2 min, bránění ve hře
-
17:23
Valentin Zhugin
A.J. Spellacy, Jacob Maillet
4:0
-
18:10
Jack Brauti · 2 min, zdržování hry
-
19:30
Cole Beaudoin
Kashawn Aitcheson
4:1
-
19:30
Kashawn Aitcheson · 2 min, hrubost
-
19:30
Ryan Abraham · 2 min, hrubost
Statistiky týmů
vs
34
Střely na branku
23
2/6
Přesilovky
0/5
45 %
Vhazování
55 %
12
Trestné minuty
14
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 2 | 3/11 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 1 | 1/5 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 | 0/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 12/24 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 4 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 2/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12/19 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 23 | 22 | 1 | ,957 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5/6 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 4/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 3/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 17/32 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:11 | 33 | 30 | 3 | ,909 |
Srovnání v sezoně
vs
44
Body v tabulce
60
3,63
Góly na zápas
3,44
5,29
Obdržené na zápas
4,16
21,1 %
Přesilovky
16,3 %
74,6 %
Oslabení
66,2 %
29,8
Střely na zápas
30,4
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Windsor +2
Barrie −6
+2
0
−6
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A.J.A. Spellacy |
67 | 21 | 17 | 38 | −22 | 59 | 3 | 5 | 3 | 106 | 19,8 % | 0 | 41 % |
|
|
41 | 4 | 3 | 7 | −16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23 | 17,4 % | 0 | 38 % |
|
|
66 | 13 | 21 | 34 | −34 | 25 | 4 | 1 | 0 | 121 | 10,7 % | 0 | 54 % |
|
|
64 | 31 | 35 | 66 | −29 | 82 | 4 | 1 | 2 | 180 | 17,2 % | 0 | 47 % |
|
|
50 | 14 | 21 | 35 | −32 | 10 | 3 | 0 | 0 | 102 | 13,7 % | 0 | 50 % |
JacobJ. Maillet |
37 | 12 | 21 | 33 | −9 | 16 | 1 | 0 | 0 | 110 | 10,9 % | 0 | 50 % |
|
|
13 | 0 | 1 | 1 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
45 | 3 | 2 | 5 | −19 | 17 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7,7 % | 0 | 43 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
PaulP. Christopoulos |
9 | 6 | 5 | 11 | −1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 26 | 23,1 % | 0 | – |
|
|
68 | 13 | 15 | 28 | −36 | 23 | 1 | 0 | 1 | 158 | 8,2 % | 0 | 58 % |
|
|
64 | 36 | 54 | 90 | −14 | 33 | 11 | 0 | 1 | 221 | 16,3 % | 0 | 21 % |
|
|
58 | 9 | 9 | 18 | −32 | 58 | 3 | 0 | 0 | 90 | 10,0 % | 0 | 47 % |
|
|
55 | 6 | 6 | 12 | −21 | 61 | 1 | 0 | 1 | 29 | 20,7 % | 0 | 44 % |
|
|
4 | 2 | 0 | 2 | +1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 100,0 % | 0 | – |
PasqualeP. Zito |
5 | 3 | 3 | 6 | −7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | 25,0 % | 0 | 52 % |
|
|
63 | 20 | 21 | 41 | −37 | 55 | 6 | 2 | 2 | 102 | 19,6 % | 0 | 39 % |
|
|
20 | 2 | 5 | 7 | −10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
17 | 2 | 5 | 7 | −3 | 8 | 1 | 0 | 0 | 26 | 7,7 % | 0 | 38 % |
|
|
37 | 22 | 25 | 47 | −15 | 14 | 3 | 3 | 3 | 102 | 21,6 % | 0 | 42 % |
Obránci 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AdrianA. Manzo |
5 | 1 | 0 | 1 | +3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
64 | 5 | 7 | 12 | −31 | 128 | 1 | 0 | 0 | 75 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
7 | 0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 6 | 23 | 29 | −24 | 22 | 0 | 0 | 1 | 110 | 5,5 % | 0 | – |
KieronK. Walton |
63 | 1 | 13 | 14 | −27 | 32 | 0 | 0 | 1 | 52 | 1,9 % | 0 | – |
|
|
49 | 0 | 4 | 4 | −40 | 23 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0,0 % | 0 | – |
RobertoR. Mancini |
19 | 0 | 3 | 3 | +7 | 20 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0,0 % | 0 | – |
DjibrilD. Touré |
21 | 2 | 4 | 6 | −4 | 34 | 0 | 0 | 0 | 32 | 6,3 % | 0 | – |
AnthonyA. Cristoforo |
67 | 7 | 31 | 38 | −43 | 29 | 4 | 0 | 1 | 114 | 6,1 % | 0 | – |
JamesJ. Jodoin |
8 | 0 | 1 | 1 | −6 | 14 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
16 | 5 | 15 | 20 | −3 | 8 | 2 | 0 | 0 | 43 | 11,6 % | 0 | – |
|
|
53 | 0 | 6 | 6 | −18 | 27 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
17 | 15 | 5 | 7 | 3 | 4,50 | ,867 | 1 | 487 | 422 | 65 | 51:00 |
|
|
39 | 36 | 10 | 23 | 3 | 5,09 | ,855 | 0 | 1238 | 1059 | 179 | 54:05 |
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,66 | ,790 | 0 | 38 | 30 | 8 | 42:24 |
|
|
19 | 16 | 3 | 11 | 2 | 5,37 | ,853 | 0 | 617 | 526 | 91 | 53:32 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
63 | 18 | 7 | 25 | 0 | 8 | 0 | 3 | 1 | 109 | 16,5 % | 0 | 48 % |
EduardE. Šalé |
25 | 7 | 13 | 20 | +1 | 6 | 2 | 0 | 1 | 58 | 12,1 % | 0 | 39 % |
JacobJ. Frasca |
17 | 7 | 5 | 12 | +4 | 16 | 1 | 0 | 1 | 45 | 15,6 % | 0 | 52 % |
|
|
13 | 1 | 0 | 1 | −4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10,0 % | 0 | 45 % |
|
|
4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
33 | 1 | 11 | 12 | −10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 46 | 2,2 % | 0 | 52 % |
RileyR. Patterson |
68 | 29 | 33 | 62 | +7 | 10 | 3 | 0 | 4 | 180 | 16,1 % | 0 | 49 % |
|
|
10 | 0 | 3 | 3 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | 52 % |
|
|
64 | 17 | 32 | 49 | +5 | 28 | 4 | 0 | 1 | 105 | 16,2 % | 0 | 54 % |
ColeC. Dubowsky |
5 | 0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
ColeC. Beaudoin |
67 | 28 | 34 | 62 | +2 | 27 | 12 | 3 | 4 | 208 | 13,5 % | 0 | 51 % |
|
|
67 | 37 | 44 | 81 | 0 | 31 | 7 | 3 | 5 | 224 | 16,5 % | 0 | 57 % |
BrendenB. Sirizzotti |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
57 | 13 | 13 | 26 | −8 | 23 | 1 | 1 | 1 | 68 | 19,1 % | 0 | 41 % |
ShamarS. Moses |
66 | 5 | 20 | 25 | −21 | 42 | 2 | 0 | 1 | 89 | 5,6 % | 0 | 40 % |
|
|
45 | 5 | 8 | 13 | −5 | 18 | 0 | 0 | 0 | 51 | 9,8 % | 0 | 55 % |
JaidenJ. Newton |
45 | 1 | 6 | 7 | −11 | 15 | 0 | 0 | 0 | 34 | 2,9 % | 0 | 46 % |
CarterC. Lowe |
62 | 4 | 9 | 13 | −11 | 10 | 3 | 0 | 0 | 66 | 6,1 % | 0 | 42 % |
|
|
32 | 5 | 9 | 14 | −1 | 19 | 0 | 0 | 0 | 44 | 11,4 % | 0 | – |
|
|
61 | 13 | 16 | 29 | −25 | 30 | 4 | 0 | 1 | 128 | 10,2 % | 0 | 51 % |
Obránci 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ConnorC. Punnett |
34 | 4 | 27 | 31 | −3 | 69 | 0 | 0 | 0 | 108 | 3,7 % | 0 | – |
JackJ. Brauti |
62 | 9 | 12 | 21 | −8 | 60 | 1 | 1 | 0 | 119 | 7,6 % | 0 | – |
JoshJ. Kavanagh |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
33 | 3 | 7 | 10 | −14 | 36 | 1 | 0 | 2 | 38 | 7,9 % | 0 | – |
|
|
61 | 3 | 16 | 19 | −9 | 51 | 0 | 0 | 0 | 60 | 5,0 % | 0 | – |
|
|
33 | 5 | 13 | 18 | +4 | 10 | 1 | 0 | 0 | 60 | 8,3 % | 0 | – |
JustinJ. Handsor |
13 | 0 | 0 | 0 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
12 | 0 | 2 | 2 | −9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
32 | 2 | 4 | 6 | +3 | 21 | 0 | 0 | 0 | 30 | 6,7 % | 0 | – |
KashawnK. Aitcheson |
64 | 8 | 31 | 39 | −1 | 126 | 1 | 0 | 1 | 114 | 7,0 % | 0 | – |
BeauB. Akey |
14 | 4 | 5 | 9 | +4 | 12 | 1 | 0 | 0 | 29 | 13,8 % | 0 | – |
EvanE. Passmore |
53 | 0 | 4 | 4 | −4 | 38 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
37 | 34 | 12 | 20 | 2 | 4,22 | ,888 | 0 | 1274 | 1131 | 143 | 54:54 |
|
|
36 | 33 | 16 | 15 | 2 | 3,67 | ,899 | 1 | 1191 | 1071 | 120 | 54:30 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
BenB. Hrebik |
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,58 | ,875 | 0 | 56 | 49 | 7 | 45:51 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
2
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
4
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
5
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
6
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
8
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
10
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
3
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
4
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
5
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
6
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
7
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
8
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
6
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
9
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
10
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
11
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
12
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
13
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
14
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
15
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
16
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
18
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
19
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |























