Sudbury6:3Konec
PeterboroughSudbury Wolves – Peterborough Petes 6:3, 8. 10. 2021
OHL · Základní část
So 9. 10. 2021 · 01:05 · Sudbury Community Arena
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| SBY | 3 | 1 | 2 | 6 |
| PBO | 1 | 2 | 0 | 3 |
Průběh zápasu
1. třetina – 3:1
-
1:02
Liam Ross
Evan Konyen
1:0
-
1:17
Samuel Mayer · 2 min, napadení ze slepého úhlu
-
2:09
Quentin Musty · 2 min, bránění ve hře
-
2:37
Liam Ross
Evan Konyen
2:0
-
3:24
Samuel Mayer
bez asistence
2:1
-
9:07
Ethan Larmand
bez asistence
3:1
-
14:15
Evan Konyen · 2 min, bránění brankáři
2. třetina – 1:2
-
0:33
Giordano Biondi
Nathan Ribau, Jack Thompson
4:1
-
6:06
Emmett Sproule
Tucker Robertson, Nick Lardis
4:2
-
10:06
J.R. Avon
bez asistence
4:3
3. třetina – 2:0
-
0:51
Nick Lardis · 2 min, vysoká hůl
-
1:38
Jack Thompson
Quentin Musty, Nick DeGrazia
5:3
-
3:45
Ryan Smith · 2 min, hákování
-
7:25
Andre Anania · 2 min, zdržování hry
-
11:34
Justin DeZoete · 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě
-
12:23
Chase Stillman
Quentin Musty, Jack Thompson
6:3
-
12:55
Jax Dubois · 2 min, zákrok na hlavu
-
15:49
Quentin Musty · 2 min, sekání
Statistiky týmů
vs
37
Střely na branku
33
2/4
Přesilovky
1/5
50 %
Vhazování
50 %
10
Trestné minuty
8
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | −2 | 4 | 6 | 0/2 |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 2 | 1 | 0/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 5 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 1 | 11/19 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 2 | 1/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 13/21 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 8/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 33 | 30 | 3 | ,909 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −2 | 0 | 6 | 1/3 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 2 | 9/21 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −2 | 0 | 3 | 16/31 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
| 26JaxJ. DuboisC | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 37 | 31 | 6 | ,838 |
Srovnání v sezoně
vs
53
Body v tabulce
64
3,28
Góly na zápas
3,53
4,37
Obdržené na zápas
4,13
16,0 %
Přesilovky
22,9 %
75,4 %
Oslabení
74,3 %
30,5
Střely na zápas
29,6
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Sudbury +3
Peterborough +6
+8
0
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2021/22
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3CameronC. Walker | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
66 | 8 | 19 | 27 | −4 | 15 | 0 | 0 | 0 | 85 | 9,4 % | 0 | 47 % |
LandonL. McCallum |
62 | 9 | 18 | 27 | −22 | 97 | 1 | 0 | 2 | 97 | 9,3 % | 0 | 53 % |
RyanR. Smith |
58 | 3 | 16 | 19 | +3 | 18 | 0 | 0 | 1 | 41 | 7,3 % | 0 | 41 % |
|
|
65 | 17 | 29 | 46 | +6 | 29 | 2 | 0 | 1 | 162 | 10,5 % | 0 | 50 % |
NickN. DeGrazia |
65 | 22 | 27 | 49 | −9 | 2 | 3 | 3 | 1 | 165 | 13,3 % | 0 | 14 % |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | 65 % |
KostaK. Manikis |
7 | 1 | 2 | 3 | −1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 0 | 82 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
33 | 5 | 5 | 10 | −14 | 14 | 1 | 0 | 0 | 40 | 12,5 % | 0 | 50 % |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
DominikD. Jendek |
46 | 15 | 14 | 29 | −15 | 20 | 2 | 0 | 4 | 97 | 15,5 % | 0 | 35 % |
|
|
50 | 12 | 19 | 31 | −21 | 70 | 1 | 0 | 4 | 138 | 8,7 % | 0 | 46 % |
MarcM. Boudreau |
39 | 7 | 15 | 22 | −10 | 48 | 2 | 0 | 0 | 56 | 12,5 % | 0 | 35 % |
|
|
38 | 3 | 5 | 8 | −3 | 22 | 0 | 0 | 0 | 25 | 12,0 % | 0 | – |
EthanE. Larmand |
63 | 15 | 9 | 24 | −15 | 82 | 2 | 1 | 1 | 125 | 12,0 % | 0 | 48 % |
ChaseC. Stillman |
24 | 9 | 11 | 20 | −14 | 27 | 3 | 0 | 0 | 62 | 14,5 % | 0 | 37 % |
GiordanoG. Biondi |
29 | 4 | 2 | 6 | −4 | 24 | 0 | 0 | 1 | 27 | 14,8 % | 0 | 29 % |
DavidD. Goyette |
66 | 33 | 40 | 73 | −6 | 33 | 6 | 0 | 1 | 178 | 18,5 % | 0 | 49 % |
|
|
66 | 16 | 34 | 50 | −3 | 35 | 5 | 0 | 2 | 134 | 11,9 % | 0 | 48 % |
Obránci 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
22 | 0 | 0 | 0 | −8 | 21 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 0 | – |
JacobJ. Holmes |
33 | 7 | 13 | 20 | −14 | 14 | 3 | 0 | 0 | 92 | 7,6 % | 0 | – |
NathanN. Ribau |
6 | 1 | 3 | 4 | −1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
JackJ. Thompson |
29 | 8 | 15 | 23 | +1 | 24 | 3 | 1 | 1 | 103 | 7,8 % | 0 | – |
| 23CarterC. Geoffroy | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
| 24NicholasN. Toffoli | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
DylanD. Robinson |
23 | 4 | 6 | 10 | −3 | 52 | 1 | 0 | 0 | 42 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
65 | 1 | 8 | 9 | −10 | 22 | 0 | 0 | 0 | 54 | 1,9 % | 0 | – |
LiamL. Ross |
58 | 11 | 15 | 26 | −9 | 34 | 4 | 1 | 1 | 126 | 8,7 % | 0 | – |
|
|
65 | 4 | 14 | 18 | −1 | 56 | 1 | 0 | 1 | 56 | 7,1 % | 0 | – |
AndreA. Anania |
57 | 4 | 9 | 13 | −7 | 70 | 0 | 1 | 0 | 70 | 5,7 % | 0 | – |
|
|
49 | 2 | 11 | 13 | −24 | 24 | 1 | 0 | 0 | 47 | 4,3 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1JakeJ. Marois | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JonathanJ. Lemaire |
12 | 8 | 0 | 9 | 0 | 5,51 | ,855 | 0 | 359 | 307 | 52 | 47:13 |
MitchellM. Weeks |
61 | 60 | 23 | 29 | 7 | 3,95 | ,894 | 0 | 2194 | 1962 | 232 | 57:45 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
22 | 3 | 0 | 3 | −5 | 6 | 0 | 0 | 2 | 22 | 13,6 % | 0 | 50 % |
|
|
53 | 2 | 2 | 4 | −11 | 13 | 0 | 0 | 0 | 38 | 5,3 % | 0 | 34 % |
J.R.J. Avon |
64 | 29 | 39 | 68 | −14 | 36 | 10 | 2 | 4 | 164 | 17,7 % | 0 | 50 % |
|
|
64 | 11 | 12 | 23 | −16 | 6 | 6 | 0 | 1 | 106 | 10,4 % | 0 | 46 % |
JoeJ. Carroll |
55 | 25 | 27 | 52 | −13 | 73 | 7 | 0 | 8 | 200 | 12,5 % | 0 | 73 % |
KeeganK. McMullen |
26 | 4 | 5 | 9 | −13 | 8 | 0 | 1 | 2 | 44 | 9,1 % | 0 | – |
NickN. Lardis |
63 | 18 | 19 | 37 | −5 | 12 | 4 | 0 | 2 | 117 | 15,4 % | 0 | – |
|
|
37 | 1 | 1 | 2 | −3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 0 | – |
ColeC. Patey |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
24 | 0 | 5 | 5 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | 47 % |
ChaseC. Stillman |
35 | 10 | 19 | 29 | −4 | 37 | 6 | 0 | 0 | 79 | 12,7 % | 0 | 52 % |
TuckerT. Robertson |
68 | 41 | 40 | 81 | −12 | 48 | 9 | 8 | 2 | 187 | 21,9 % | 0 | 57 % |
MasonM. McTavish |
5 | 6 | 1 | 7 | +3 | 11 | 0 | 1 | 0 | 30 | 20,0 % | 0 | 68 % |
|
|
34 | 4 | 7 | 11 | −10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 41 | 9,8 % | 0 | 47 % |
EmmettE. Sproule |
65 | 30 | 56 | 86 | +1 | 25 | 6 | 4 | 3 | 195 | 15,4 % | 0 | 38 % |
| 26JaxJ. Dubois | 59 | 12 | 16 | 28 | +2 | 46 | 0 | 3 | 1 | 71 | 16,9 % | 0 | 53 % |
|
|
61 | 6 | 10 | 16 | −6 | 18 | 0 | 0 | 1 | 65 | 9,2 % | 0 | 56 % |
|
|
65 | 13 | 12 | 25 | −15 | 29 | 4 | 0 | 1 | 131 | 9,9 % | 0 | 47 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SamuelS. Mayer |
68 | 11 | 26 | 37 | +8 | 78 | 5 | 0 | 1 | 162 | 6,8 % | 0 | – |
StevieS. Leskovar |
12 | 0 | 0 | 0 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
KonnorK. Smith |
52 | 4 | 8 | 12 | −5 | 53 | 0 | 0 | 0 | 38 | 10,5 % | 0 | – |
ShawnS. Spearing |
26 | 1 | 1 | 2 | +1 | 26 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6,3 % | 0 | – |
|
|
56 | 4 | 22 | 26 | −12 | 16 | 2 | 0 | 0 | 82 | 4,9 % | 0 | – |
JoshJ. Kavanagh |
52 | 2 | 3 | 5 | −7 | 14 | 1 | 0 | 0 | 43 | 4,7 % | 0 | – |
|
|
61 | 0 | 16 | 16 | +9 | 64 | 0 | 0 | 0 | 86 | 0,0 % | 0 | – |
ArtemA. Guryev |
37 | 1 | 11 | 12 | −4 | 86 | 0 | 0 | 0 | 43 | 2,3 % | 0 | – |
|
|
52 | 1 | 3 | 4 | −24 | 12 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3,8 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TyeT. Austin |
27 | 25 | 9 | 13 | 2 | 4,17 | ,877 | 0 | 805 | 706 | 99 | 52:43 |
MichaelM. Simpson |
45 | 41 | 20 | 18 | 4 | 3,56 | ,891 | 1 | 1356 | 1208 | 148 | 55:22 |
|
|
4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,60 | ,794 | 0 | 92 | 73 | 19 | 43:09 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2021/22 Všechny tabulky →
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 43 | 18 | 7 | 93 | ,684 | 267:198 | +69 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 229:189 | +40 | ||
3
BARBarrie Colts
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 245:236 | +9 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 223:297 | −74 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 22 | 42 | 4 | 48 | ,353 | 218:316 | −98 |
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 300:176 | +124 | ||
2
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 285:242 | +43 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 215:240 | −25 | ||
4
OTTOttawa 67's
|
68 | 28 | 31 | 9 | 65 | ,478 | 199:250 | −51 | ||
5
PBOPeterborough Petes
|
68 | 29 | 33 | 6 | 64 | ,471 | 240:281 | −41 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 300:176 | +124 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 43 | 18 | 7 | 93 | ,684 | 267:198 | +69 | ||
3
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 285:242 | +43 | ||
4
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 229:189 | +40 | ||
5
BARBarrie Colts
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 245:236 | +9 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 215:240 | −25 | ||
7
OTTOttawa 67's
|
68 | 28 | 31 | 9 | 65 | ,478 | 199:250 | −51 | ||
8
PBOPeterborough Petes
|
68 | 29 | 33 | 6 | 64 | ,471 | 240:281 | −41 | ||
9
SBYSudbury Wolves
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 223:297 | −74 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 22 | 42 | 4 | 48 | ,353 | 218:316 | −98 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 300:176 | +124 | ||
2
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 305:248 | +57 | ||
3
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 43 | 18 | 7 | 93 | ,684 | 267:198 | +69 | ||
4
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 286:238 | +48 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 285:242 | +43 | ||
6
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 295:246 | +49 | ||
7
LDNLondon Knights
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 264:232 | +32 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 229:189 | +40 | ||
9
GUEGuelph Storm
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 251:228 | +23 | ||
10
OSOwen Sound Attack
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 235:245 | −10 | ||
11
BARBarrie Colts
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 245:236 | +9 | ||
12
KITKitchener Rangers
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 236:271 | −35 | ||
13
OSHOshawa Generals
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 215:240 | −25 | ||
14
OTTOttawa 67's
|
68 | 28 | 31 | 9 | 65 | ,478 | 199:250 | −51 | ||
15
PBOPeterborough Petes
|
68 | 29 | 33 | 6 | 64 | ,471 | 240:281 | −41 | ||
16
SARSarnia Sting
|
68 | 27 | 36 | 5 | 59 | ,434 | 234:279 | −45 | ||
17
ERErie Otters
|
68 | 27 | 37 | 4 | 58 | ,426 | 223:267 | −44 | ||
18
SBYSudbury Wolves
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 223:297 | −74 | ||
19
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 24 | 43 | 1 | 49 | ,360 | 234:305 | −71 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 22 | 42 | 4 | 48 | ,353 | 218:316 | −98 |






























