Sarnia4:2Konec
North BaySarnia Sting – North Bay Battalion 4:2, 10. 11. 2019
OHL · Základní část
Ne 10. 11. 2019 · 22:05 · Progressive Auto Sales Arena
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| SAR | 0 | 1 | 3 | 4 |
| NB | 0 | 1 | 1 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
6:03
Cameron Peters · 2 min, podražení
-
8:05
Ty Voit · 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě
-
10:01
Harrison Caines · 2 min, krosček
-
16:45
Luke Moncada · 2 min, napadení u mantinelu
2. třetina – 1:1
-
6:36
Anthony Tabak
Ty Voit
1:0
-
8:46
Matthew Struthers · 2 min, hákování
-
8:46
Matthew Struthers · 2 min, nesportovní chování
-
13:15
Marko Jakovljevic · 2 min, bránění ve hře
-
13:30
Brandon Coe
Bradley Chenier, Matthew Struthers
1:1
3. třetina – 3:1
-
3:09
Nick Grima · 2 min, podražení
-
8:08
Sean Josling
Jamieson Rees, Justin Nolet
2:1
-
9:24
Ryan Thompson · 5 min, bitka
-
9:24
Sam Bitten · 2 min, vyprovokování bitky
-
9:24
Sam Bitten · 5 min, bitka
-
9:24
Sam Bitten · osobní trest
-
14:53
Pacey Schlueting · 2 min, podražení
-
18:22
Theo Hill
Brayden Guy, Anthony Tabak
3:1
-
18:46
Mason Primeau
Nick Grima, Brandon Coe
3:2
-
19:19
Sean Josling
Jamieson Rees, Ryan McGregor
4:2
Statistiky týmů
vs
21
Střely na branku
29
0/7
Přesilovky
1/3
55 %
Vhazování
45 %
11
Trestné minuty
19
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 4 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 2 | 4/8 |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 1 | 6/15 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 5/7 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 14/23 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 29 | 27 | 2 | ,931 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | −2 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2/8 |
|
|
0 | 1 | 1 | −3 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 4 | 4 | 5/7 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 4 | 10/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 2/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 4/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 5 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:56 | 19 | 17 | 2 | ,895 |
Srovnání v sezoně
vs
50
Body v tabulce
38
3,94
Góly na zápas
3,05
4,82
Obdržené na zápas
5,06
22,3 %
Přesilovky
17,4 %
77,0 %
Oslabení
77,1 %
29,5
Střely na zápas
29,5
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Sarnia +6
North Bay −10
+6
0
−10
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2019/20
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NolanN. DeGurse |
3 | 1 | 1 | 2 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 0 | 43 % |
BraydenB. Guy |
59 | 16 | 23 | 39 | −31 | 34 | 7 | 0 | 2 | 130 | 12,3 % | 0 | 55 % |
CalvinC. Martin |
8 | 5 | 4 | 9 | −4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 15 | 33,3 % | 0 | – |
TheoT. Hill |
53 | 11 | 12 | 23 | −10 | 42 | 1 | 0 | 1 | 53 | 20,8 % | 0 | 48 % |
OwenO. Saye |
41 | 1 | 3 | 4 | −3 | 45 | 0 | 0 | 0 | 25 | 4,0 % | 0 | – |
RyanR. McGregor |
52 | 27 | 41 | 68 | −10 | 10 | 6 | 0 | 1 | 180 | 15,0 % | 0 | 54 % |
21 MarekM. Berka |
20 | 3 | 4 | 7 | −4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 29 | 10,3 % | 0 | 67 % |
JustinJ. O'Donnell |
44 | 1 | 4 | 5 | −20 | 8 | 0 | 0 | 0 | 33 | 3,0 % | 0 | 39 % |
JoeJ. Mack |
49 | 5 | 7 | 12 | −15 | 16 | 1 | 0 | 0 | 54 | 9,3 % | 0 | 55 % |
NolanN. Dann |
1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
SeanS. Josling |
60 | 32 | 46 | 78 | +1 | 58 | 7 | 2 | 3 | 197 | 16,2 % | 0 | 46 % |
RyanR. Roth |
57 | 20 | 30 | 50 | −21 | 14 | 6 | 0 | 5 | 112 | 17,9 % | 0 | 45 % |
JamiesonJ. Rees |
39 | 18 | 43 | 61 | +4 | 47 | 4 | 5 | 0 | 103 | 17,5 % | 0 | 41 % |
SamS. Bitten |
52 | 12 | 20 | 32 | −23 | 27 | 2 | 0 | 1 | 90 | 13,3 % | 0 | 58 % |
JacobJ. Perreault |
57 | 39 | 31 | 70 | −34 | 40 | 15 | 0 | 2 | 207 | 18,8 % | 0 | 58 % |
AnthonyA. Tabak |
39 | 8 | 19 | 27 | −11 | 31 | 0 | 1 | 1 | 66 | 12,1 % | 0 | 45 % |
NolanN. Burke |
44 | 4 | 6 | 10 | −18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 37 | 10,8 % | 0 | 50 % |
TyT. Voit |
49 | 8 | 20 | 28 | −9 | 6 | 1 | 0 | 1 | 66 | 12,1 % | 0 | – |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RyanR. Mast |
58 | 1 | 10 | 11 | −15 | 31 | 0 | 0 | 0 | 67 | 1,5 % | 0 | – |
AshtonA. Reesor |
7 | 0 | 3 | 3 | −1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
NolanN. Dillingham |
41 | 3 | 5 | 8 | −7 | 34 | 0 | 0 | 0 | 25 | 12,0 % | 0 | 27 % |
MarkoM. Jakovljevic |
59 | 2 | 4 | 6 | −27 | 76 | 0 | 0 | 0 | 62 | 3,2 % | 0 | – |
KeltonK. Hatcher |
38 | 3 | 4 | 7 | −4 | 78 | 0 | 0 | 1 | 24 | 12,5 % | 0 | – |
PeterP. Stratis |
23 | 1 | 6 | 7 | −17 | 10 | 1 | 0 | 0 | 39 | 2,6 % | 0 | – |
EricE. Hjorth |
60 | 12 | 17 | 29 | −22 | 26 | 2 | 0 | 2 | 90 | 13,3 % | 0 | – |
ColtonC. Kammerer |
49 | 4 | 10 | 14 | −15 | 39 | 0 | 0 | 1 | 79 | 5,1 % | 0 | – |
JustinJ. Nolet |
51 | 6 | 12 | 18 | +6 | 10 | 1 | 0 | 0 | 32 | 18,8 % | 0 | – |
Brankáři 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12,63 | ,500 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4:45 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JordanJ. Kooy |
6 | 6 | 3 | 3 | 0 | 4,53 | ,889 | 0 | 244 | 217 | 27 | 59:36 |
EthanE. Langevin |
36 | 34 | 9 | 18 | 4 | 4,87 | ,871 | 0 | 1221 | 1063 | 158 | 54:01 |
BenjaminB. Gaudreau |
28 | 22 | 10 | 13 | 2 | 4,34 | ,890 | 0 | 925 | 823 | 102 | 50:21 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NikiN. Korpialho |
15 | 2 | 1 | 3 | −6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 16,7 % | 0 | – |
JoshJ. Currie |
54 | 4 | 7 | 11 | −18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 63 | 6,3 % | 0 | 37 % |
ChadC. Denault |
35 | 4 | 4 | 8 | −14 | 14 | 0 | 0 | 0 | 36 | 11,1 % | 0 | 18 % |
LiamL. Arnsby |
55 | 4 | 16 | 20 | −25 | 63 | 0 | 0 | 1 | 60 | 6,7 % | 0 | 50 % |
DavidD. Campbell |
27 | 2 | 2 | 4 | −7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 0 | – |
ShaneS. Bulitka |
24 | 7 | 13 | 20 | −6 | 6 | 2 | 1 | 1 | 50 | 14,0 % | 0 | 49 % |
PatrickP. Brown |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
ChristianC. Stevens |
22 | 1 | 2 | 3 | −4 | 11 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 0 | 33 % |
MatthewM. Struthers |
25 | 11 | 10 | 21 | −23 | 14 | 5 | 1 | 0 | 69 | 15,9 % | 0 | 48 % |
MasonM. Primeau |
45 | 11 | 8 | 19 | −36 | 33 | 4 | 1 | 1 | 75 | 14,7 % | 0 | 43 % |
BrandonB. Coe |
60 | 25 | 32 | 57 | −24 | 39 | 4 | 0 | 3 | 158 | 15,8 % | 0 | 48 % |
HarrisonH. Caines |
62 | 7 | 9 | 16 | −37 | 48 | 0 | 0 | 2 | 104 | 6,7 % | 0 | 27 % |
CameronC. Peters |
38 | 2 | 4 | 6 | −24 | 13 | 0 | 0 | 0 | 58 | 3,4 % | 0 | 40 % |
BradleyB. Chenier |
37 | 19 | 22 | 41 | −20 | 48 | 9 | 1 | 1 | 149 | 12,8 % | 0 | 43 % |
PaulP. Christopoulos |
62 | 13 | 4 | 17 | −41 | 12 | 3 | 0 | 0 | 100 | 13,0 % | 0 | – |
KyleK. Jackson |
62 | 8 | 14 | 22 | −24 | 6 | 1 | 0 | 1 | 84 | 9,5 % | 0 | 35 % |
MitchellM. Russell |
51 | 21 | 21 | 42 | −29 | 37 | 4 | 1 | 0 | 153 | 13,7 % | 0 | 36 % |
LukeL. Moncada |
62 | 34 | 26 | 60 | −4 | 45 | 2 | 7 | 5 | 176 | 19,3 % | 0 | 52 % |
MatM. Hardwick |
2 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JamesJ. Mayotte |
50 | 1 | 8 | 9 | −23 | 10 | 1 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 0 | – |
RyanR. Thompson |
43 | 0 | 3 | 3 | −9 | 38 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0,0 % | 0 | – |
PaceyP. Schlueting |
56 | 0 | 6 | 6 | −33 | 32 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0,0 % | 0 | – |
TyT. Hollett |
6 | 0 | 0 | 0 | +1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
SimonS. Rose |
51 | 4 | 15 | 19 | −25 | 50 | 2 | 0 | 2 | 92 | 4,3 % | 0 | – |
MartinM. Has |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
AveryA. Winslow |
12 | 1 | 8 | 9 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 0 | – |
NickN. King |
6 | 0 | 3 | 3 | −6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
NickN. Grima |
54 | 3 | 27 | 30 | −30 | 61 | 1 | 0 | 0 | 108 | 2,8 % | 0 | – |
BradenB. Henderson |
48 | 2 | 13 | 15 | −33 | 30 | 0 | 0 | 0 | 54 | 3,7 % | 0 | – |
Brankáři 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JosephJ. Vrbetic |
42 | 41 | 14 | 25 | 1 | 4,23 | ,882 | 2 | 1409 | 1242 | 167 | 56:26 |
ReeceR. Proulx |
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 10,45 | ,723 | 0 | 47 | 34 | 13 | 37:19 |
ColtonC. Incze |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
CameronC. Lamour |
16 | 13 | 3 | 8 | 3 | 5,62 | ,836 | 0 | 505 | 422 | 83 | 55:21 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
ChristianC. Cicigoi |
7 | 7 | 0 | 7 | 0 | 6,24 | ,837 | 0 | 246 | 206 | 40 | 54:58 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2019/20 Všechny tabulky →
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SAGSaginaw Spirit
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 289:225 | +64 | ||
2
FLNTFlint Firebirds
|
63 | 40 | 21 | 2 | 82 | ,651 | 274:243 | +31 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 256:233 | +23 | ||
4
SOOSoo Greyhounds
|
64 | 29 | 31 | 4 | 62 | ,484 | 253:257 | −4 | ||
5
SARSarnia Sting
|
62 | 22 | 34 | 6 | 50 | ,403 | 244:299 | −55 |
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
2
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
3
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 289:225 | +64 | ||
3
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
4
FLNTFlint Firebirds
|
63 | 40 | 21 | 2 | 82 | ,651 | 274:243 | +31 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 256:233 | +23 | ||
6
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
8
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 | ||
9
SOOSoo Greyhounds
|
64 | 29 | 31 | 4 | 62 | ,484 | 253:257 | −4 | ||
10
SARSarnia Sting
|
62 | 22 | 34 | 6 | 50 | ,403 | 244:299 | −55 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
62 | 50 | 11 | 1 | 101 | ,815 | 296:164 | +132 | ||
2
PBOPeterborough Petes
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 250:198 | +52 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
62 | 31 | 20 | 11 | 73 | ,589 | 229:227 | +2 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
5
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
6
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
62 | 24 | 30 | 8 | 56 | ,452 | 235:267 | −32 | ||
8
KGNKingston Frontenacs
|
62 | 19 | 39 | 4 | 42 | ,339 | 198:285 | −87 | ||
9
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
62 | 50 | 11 | 1 | 101 | ,815 | 296:164 | +132 | ||
2
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
3
SAGSaginaw Spirit
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 289:225 | +64 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
5
FLNTFlint Firebirds
|
63 | 40 | 21 | 2 | 82 | ,651 | 274:243 | +31 | ||
6
PBOPeterborough Petes
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 250:198 | +52 | ||
7
WSRWindsor Spitfires
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 256:233 | +23 | ||
8
OSHOshawa Generals
|
62 | 31 | 20 | 11 | 73 | ,589 | 229:227 | +2 | ||
9
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
10
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
11
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
12
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
13
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
64 | 29 | 31 | 4 | 62 | ,484 | 253:257 | −4 | ||
15
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
16
BFDBrantford Bulldogs
|
62 | 24 | 30 | 8 | 56 | ,452 | 235:267 | −32 | ||
17
SARSarnia Sting
|
62 | 22 | 34 | 6 | 50 | ,403 | 244:299 | −55 | ||
18
KGNKingston Frontenacs
|
62 | 19 | 39 | 4 | 42 | ,339 | 198:285 | −87 | ||
19
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
20
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |





















































