Oshawa4:0Konec
ErieOshawa Generals – Erie Otters 4:0, 5. 2. 2023
OHL · Základní část
Po 6. 2. 2023 · 00:05 · Tribute Communities Centre
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| OSH | 1 | 2 | 1 | 4 |
| ER | 0 | 0 | 0 | 0 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
3:57
Nikita Parfenyuk
Calum Ritchie, Ben Danford
1:0
-
9:44
Nikita Parfenyuk · 2 min, bránění ve hře
-
10:51
Carey Terrance · 2 min, hrubost
-
10:51
Dylan Roobroeck · 2 min, hrubost
-
12:03
Ben Danford · 2 min, zdržování hry
-
18:52
Cameron Butler · 2 min, vysoká hůl
2. třetina – 2:0
-
3:25
Dylan Roobroeck
bez asistence
2:0
-
7:55
Bruce McDonald · 5 min, bitka
-
7:55
Tyler Graham · 5 min, bitka
-
9:13
Ryan Gagnier
Luca D'Amato
3:0
3. třetina – 1:0
-
7:07
Sam Alfano · 2 min, hákování
-
14:00
Artem Kulakov · 2 min, hrubost
-
14:35
Ryan Gagnier
Stuart Rolofs, Calum Ritchie
4:0
-
16:33
Jordyn Ertel · 2 min, podražení
Statistiky týmů
vs
21
Střely na branku
31
1/2
Přesilovky
0/4
54 %
Vhazování
46 %
15
Trestné minuty
11
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 3 | 8/16 |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 0 | 6/11 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 2 | 8/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 31 | 31 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 5 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 0/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 13/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 4/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 7/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 5 | 0 | 2/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:39 | 21 | 17 | 4 | ,810 |
Srovnání v sezoně
vs
58
Body v tabulce
49
3,46
Góly na zápas
3,04
4,26
Obdržené na zápas
4,22
25,6 %
Přesilovky
17,8 %
78,0 %
Oslabení
76,0 %
28,4
Střely na zápas
30,3
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Oshawa +6
Erie −1
+6
0
−2
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2022/23
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
45 | 3 | 6 | 9 | −29 | 10 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | 48 % |
|
|
43 | 4 | 3 | 7 | −19 | 25 | 0 | 0 | 1 | 44 | 9,1 % | 0 | 46 % |
|
|
48 | 8 | 5 | 13 | −22 | 10 | 2 | 2 | 0 | 59 | 13,6 % | 0 | 51 % |
JosephJ. Serpa |
38 | 5 | 9 | 14 | −30 | 21 | 0 | 0 | 1 | 51 | 9,8 % | 0 | 44 % |
|
|
46 | 9 | 15 | 24 | −13 | 11 | 2 | 1 | 1 | 47 | 19,1 % | 0 | 44 % |
CooperC. Way |
7 | 0 | 0 | 0 | −3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | 38 % |
CalumC. Ritchie |
59 | 24 | 35 | 59 | +1 | 35 | 6 | 0 | 2 | 163 | 14,7 % | 0 | 53 % |
|
|
42 | 3 | 0 | 3 | −10 | 19 | 0 | 0 | 0 | 29 | 10,3 % | 0 | 34 % |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
DylanD. Roobroeck |
68 | 15 | 38 | 53 | +1 | 60 | 2 | 0 | 4 | 154 | 9,7 % | 0 | 50 % |
|
|
44 | 2 | 3 | 5 | −17 | 13 | 0 | 0 | 0 | 39 | 5,1 % | 0 | – |
CameronC. Butler |
63 | 27 | 28 | 55 | −5 | 119 | 7 | 0 | 3 | 146 | 18,5 % | 0 | 45 % |
BrettB. Harrison |
27 | 16 | 17 | 33 | +6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 103 | 15,5 % | 0 | 49 % |
BeckettB. Sennecke |
61 | 20 | 35 | 55 | −7 | 44 | 4 | 0 | 2 | 120 | 16,7 % | 0 | – |
|
|
13 | 0 | 1 | 1 | −4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | 57 % |
RyanR. Gagnier |
66 | 31 | 38 | 69 | −2 | 20 | 11 | 4 | 4 | 160 | 19,4 % | 0 | 55 % |
|
|
58 | 7 | 10 | 17 | −25 | 64 | 1 | 0 | 1 | 61 | 11,5 % | 0 | – |
StuartS. Rolofs |
62 | 32 | 29 | 61 | +6 | 37 | 13 | 0 | 2 | 165 | 19,4 % | 0 | 49 % |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61 | 4 | 17 | 21 | −17 | 40 | 0 | 0 | 1 | 93 | 4,3 % | 0 | – |
|
|
47 | 4 | 23 | 27 | −2 | 20 | 2 | 0 | 0 | 104 | 3,8 % | 0 | – |
BlakeB. Smith |
19 | 1 | 1 | 2 | −6 | 21 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 0 | – |
DavidD. Bedkowski |
55 | 2 | 3 | 5 | −39 | 14 | 0 | 0 | 0 | 50 | 4,0 % | 0 | – |
LleytonL. Moore |
27 | 4 | 20 | 24 | +10 | 26 | 1 | 0 | 0 | 72 | 5,6 % | 0 | – |
|
|
14 | 0 | 0 | 0 | −5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
LucaL. Marrelli |
58 | 5 | 23 | 28 | −13 | 32 | 0 | 0 | 1 | 97 | 5,2 % | 0 | – |
|
|
56 | 3 | 7 | 10 | −5 | 46 | 0 | 0 | 1 | 48 | 6,3 % | 0 | – |
|
|
16 | 0 | 1 | 1 | −12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
BenB. Danford |
63 | 4 | 17 | 21 | −4 | 42 | 0 | 0 | 0 | 66 | 6,1 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
29 | 28 | 12 | 13 | 3 | 3,68 | ,883 | 0 | 845 | 746 | 99 | 55:43 |
|
|
25 | 18 | 6 | 12 | 1 | 4,95 | ,852 | 0 | 687 | 585 | 102 | 49:25 |
|
|
23 | 22 | 8 | 11 | 2 | 3,76 | ,896 | 3 | 747 | 669 | 78 | 54:08 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 7 | 4 | 11 | −24 | 14 | 0 | 0 | 0 | 43 | 16,3 % | 0 | 39 % |
LiamL. Gilmartin |
55 | 15 | 19 | 34 | −4 | 56 | 5 | 1 | 1 | 87 | 17,2 % | 0 | 33 % |
CareyC. Terrance |
67 | 30 | 17 | 47 | −38 | 22 | 13 | 2 | 0 | 214 | 14,0 % | 0 | 47 % |
|
|
44 | 2 | 5 | 7 | −11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 0 | 45 % |
EliasE. Cohen |
49 | 15 | 15 | 30 | −10 | 27 | 2 | 0 | 2 | 133 | 11,3 % | 0 | 42 % |
|
|
64 | 16 | 26 | 42 | −28 | 14 | 2 | 1 | 4 | 156 | 10,3 % | 0 | 47 % |
|
|
65 | 11 | 13 | 24 | −6 | 46 | 0 | 0 | 1 | 118 | 9,3 % | 0 | 38 % |
|
|
43 | 3 | 2 | 5 | −8 | 20 | 0 | 0 | 1 | 15 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
59 | 18 | 15 | 33 | −23 | 45 | 4 | 0 | 0 | 153 | 11,8 % | 0 | 44 % |
ColbyC. Saganiuk |
55 | 7 | 25 | 32 | −16 | 41 | 3 | 0 | 2 | 89 | 7,9 % | 0 | 44 % |
NoahN. Sedore |
66 | 16 | 19 | 35 | +1 | 25 | 2 | 3 | 1 | 171 | 9,4 % | 0 | 36 % |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | 50 % |
BrettB. Bressette |
32 | 13 | 23 | 36 | −4 | 14 | 6 | 0 | 1 | 74 | 17,6 % | 0 | 47 % |
|
|
67 | 7 | 11 | 18 | −7 | 25 | 0 | 0 | 1 | 29 | 24,1 % | 0 | 45 % |
OndrejO. Molnár |
34 | 4 | 15 | 19 | −27 | 14 | 0 | 0 | 1 | 58 | 6,9 % | 0 | 55 % |
|
|
27 | 8 | 14 | 22 | +2 | 19 | 0 | 2 | 0 | 72 | 11,1 % | 0 | 58 % |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TyT. Henry |
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
53 | 2 | 5 | 7 | −9 | 32 | 0 | 0 | 0 | 41 | 4,9 % | 0 | – |
|
|
49 | 1 | 7 | 8 | −16 | 44 | 0 | 0 | 0 | 49 | 2,0 % | 0 | – |
|
|
48 | 0 | 1 | 1 | −22 | 16 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0,0 % | 0 | – |
ChristianC. Kyrou |
27 | 8 | 28 | 36 | −10 | 24 | 2 | 0 | 2 | 82 | 9,8 % | 0 | – |
|
|
68 | 16 | 23 | 39 | −37 | 22 | 9 | 0 | 3 | 223 | 7,2 % | 0 | – |
CameronC. Morton |
67 | 2 | 12 | 14 | +9 | 101 | 0 | 0 | 0 | 78 | 2,6 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
41 | 2 | 13 | 15 | −23 | 16 | 0 | 0 | 0 | 39 | 5,1 % | 0 | – |
ArtemA. Kulakov |
59 | 4 | 6 | 10 | −11 | 100 | 0 | 0 | 1 | 65 | 6,2 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 3,49 | ,869 | 0 | 130 | 113 | 17 | 48:46 |
|
|
5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3,98 | ,852 | 0 | 101 | 86 | 15 | 45:16 |
NolanN. Lalonde |
41 | 39 | 11 | 20 | 6 | 4,10 | ,868 | 1 | 1141 | 990 | 151 | 53:56 |
|
|
26 | 20 | 8 | 14 | 0 | 3,79 | ,872 | 1 | 673 | 587 | 86 | 52:19 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2022/23 Všechny tabulky →
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 286:171 | +115 | ||
2
PBOPeterborough Petes
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 247:207 | +40 | ||
3
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 226:251 | −25 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 26 | 36 | 6 | 58 | ,426 | 235:290 | −55 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 27 | 38 | 3 | 57 | ,419 | 199:260 | −61 |
Midwest Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 45 | 21 | 2 | 92 | ,676 | 269:214 | +55 | ||
2
GUEGuelph Storm
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 254:280 | −26 | ||
3
OSOwen Sound Attack
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 248:258 | −10 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 257:240 | +17 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 207:287 | −80 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 286:171 | +115 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 285:183 | +102 | ||
3
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 17 | 9 | 93 | ,684 | 284:239 | +45 | ||
4
PBOPeterborough Petes
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 247:207 | +40 | ||
5
SBYSudbury Wolves
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 272:260 | +12 | ||
6
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 226:251 | −25 | ||
7
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 226:258 | −32 | ||
8
OSHOshawa Generals
|
68 | 26 | 36 | 6 | 58 | ,426 | 235:290 | −55 | ||
9
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 27 | 38 | 3 | 57 | ,419 | 199:260 | −61 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 12 | 47 | 9 | 33 | ,243 | 199:357 | −158 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 18 | 6 | 94 | ,691 | 320:265 | +55 | ||
2
LDNLondon Knights
|
68 | 45 | 21 | 2 | 92 | ,676 | 269:214 | +55 | ||
3
SARSarnia Sting
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 298:224 | +74 | ||
4
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 244:244 | 0 | ||
5
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 291:278 | +13 | ||
6
GUEGuelph Storm
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 254:280 | −26 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 248:258 | −10 | ||
8
KITKitchener Rangers
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 257:240 | +17 | ||
9
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 20 | 33 | 15 | 55 | ,404 | 223:310 | −87 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 207:287 | −80 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 286:171 | +115 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 285:183 | +102 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 18 | 6 | 94 | ,691 | 320:265 | +55 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 17 | 9 | 93 | ,684 | 284:239 | +45 | ||
5
LDNLondon Knights
|
68 | 45 | 21 | 2 | 92 | ,676 | 269:214 | +55 | ||
6
SARSarnia Sting
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 298:224 | +74 | ||
7
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 244:244 | 0 | ||
8
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 291:278 | +13 | ||
9
GUEGuelph Storm
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 254:280 | −26 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 247:207 | +40 | ||
11
OSOwen Sound Attack
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 248:258 | −10 | ||
12
KITKitchener Rangers
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 257:240 | +17 | ||
13
SBYSudbury Wolves
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 272:260 | +12 | ||
14
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 226:251 | −25 | ||
15
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 226:258 | −32 | ||
16
OSHOshawa Generals
|
68 | 26 | 36 | 6 | 58 | ,426 | 235:290 | −55 | ||
17
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 27 | 38 | 3 | 57 | ,419 | 199:260 | −61 | ||
18
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 20 | 33 | 15 | 55 | ,404 | 223:310 | −87 | ||
19
ERErie Otters
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 207:287 | −80 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 12 | 47 | 9 | 33 | ,243 | 199:357 | −158 |
















