North Bay4:2Konec
Owen SoundNorth Bay Battalion – Owen Sound Attack 4:2, 14. 10. 2024
OHL · Základní část
Po 14. 10. 2024 · 20:00 · North Bay Memorial Gardens
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| NB | 1 | 0 | 3 | 4 |
| OS | 1 | 0 | 1 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:1
-
2:00
Ben Cormier
Rafik Varosyan
0:1
-
6:36
Andrew LeBlanc · 2 min, hákování
-
15:11
Landen Hookey · 2 min, bránění ve hře
-
15:45
Jacob Therrien
Andrew LeBlanc, Shamar Moses
1:1
-
17:19
Sam McCue · 2 min, napadení u mantinelu
-
18:24
Andrew LeBlanc · 2 min, bránění ve hře
2. třetina – 0:0
-
2:11
Rafik Varosyan · 2 min, vysoká hůl
-
8:06
James Petrovski · 2 min, držení
-
15:07
Brayden Turley · 2 min, držení
-
17:05
Andrew LeBlanc · 2 min, zdržování hry
-
19:40
Konnor Smith · 2 min, vysoká hůl
3. třetina – 3:1
-
0:23
Ethan Procyszyn
Andrew LeBlanc, Jacob Therrien
2:1
-
3:26
Shamar Moses
Wyatt Kennedy, Aaron Enright
3:1
-
4:29
Ethan Procyszyn · 2 min, vysoká hůl
-
4:51
Declan Waddick
James Petrovski, Carter George
3:2
-
7:11
Elliot Arnett · 2 min, krosček
-
14:55
Brayden Turley · 2 min, vysoká hůl
-
17:37
Ryder Carey
Ethan Procyszyn, Bronson Ride
4:2
-
18:04
Bronson Ride · 2 min, krosček
Statistiky týmů
vs
25
Střely na branku
27
2/6
Přesilovky
1/7
42 %
Vhazování
58 %
14
Trestné minuty
12
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 2 | 3 | 11/23 |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 2 | 1/3 |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3/6 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 3 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 3/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 27 | 25 | 2 | ,926 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4/9 |
| 12SamS. McCueLÚ | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 9/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:40 | 25 | 21 | 4 | ,840 |
Srovnání v sezoně
vs
62
Body v tabulce
59
2,85
Góly na zápas
3,10
3,71
Obdržené na zápas
3,72
18,1 %
Přesilovky
15,8 %
81,7 %
Oslabení
81,8 %
32,3
Střely na zápas
30,5
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
North Bay −3
Owen Sound +3
+3
0
−3
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2024/25
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JacobJ. Therrien |
55 | 17 | 21 | 38 | −39 | 90 | 11 | 0 | 1 | 144 | 11,8 % | 0 | – |
|
|
36 | 3 | 4 | 7 | −7 | 13 | 0 | 0 | 0 | 62 | 4,8 % | 0 | 46 % |
|
|
21 | 0 | 3 | 3 | +3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 0 | 46 % |
RyderR. Carey |
68 | 4 | 11 | 15 | −20 | 37 | 0 | 0 | 0 | 77 | 5,2 % | 0 | 46 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
38 | 10 | 10 | 20 | +1 | 17 | 1 | 0 | 1 | 84 | 11,9 % | 0 | 42 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
6 | 2 | 3 | 5 | −4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | 16,7 % | 0 | – |
|
|
36 | 13 | 13 | 26 | −16 | 26 | 5 | 0 | 2 | 163 | 8,0 % | 0 | 47 % |
ParkerP. Vaughan |
32 | 5 | 5 | 10 | −8 | 27 | 1 | 0 | 1 | 65 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | 50 % |
NolanN. Laird |
64 | 9 | 5 | 14 | −13 | 40 | 0 | 0 | 0 | 77 | 11,7 % | 0 | 42 % |
ReythR. Smith |
49 | 5 | 4 | 9 | −2 | 43 | 0 | 0 | 0 | 86 | 5,8 % | 0 | 53 % |
EthanE. Procyszyn |
68 | 34 | 30 | 64 | −21 | 74 | 17 | 1 | 4 | 206 | 16,5 % | 0 | 53 % |
|
|
38 | 2 | 5 | 7 | −2 | 13 | 0 | 0 | 0 | 44 | 4,5 % | 0 | – |
ShamarS. Moses |
61 | 12 | 36 | 48 | −20 | 33 | 3 | 0 | 2 | 156 | 7,7 % | 0 | 35 % |
|
|
22 | 1 | 3 | 4 | −8 | 11 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 0 | 38 % |
|
|
32 | 6 | 4 | 10 | −10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 75 | 8,0 % | 0 | 49 % |
|
|
68 | 13 | 21 | 34 | −41 | 40 | 5 | 1 | 3 | 149 | 8,7 % | 0 | 43 % |
|
|
45 | 11 | 16 | 27 | −7 | 18 | 0 | 2 | 1 | 99 | 11,1 % | 0 | 25 % |
|
|
67 | 19 | 13 | 32 | −10 | 38 | 1 | 2 | 7 | 167 | 11,4 % | 0 | 43 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
36 | 1 | 10 | 11 | −9 | 38 | 0 | 0 | 0 | 54 | 1,9 % | 0 | – |
AdrianA. Manzo |
29 | 0 | 10 | 10 | −10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 0 | – |
JonathanJ. Kapageridis |
5 | 0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
AaronA. Enright |
49 | 2 | 10 | 12 | +3 | 18 | 1 | 0 | 0 | 47 | 4,3 % | 0 | – |
KentK. Greer |
56 | 4 | 12 | 16 | −8 | 14 | 1 | 0 | 0 | 58 | 6,9 % | 0 | – |
|
|
57 | 0 | 6 | 6 | −17 | 70 | 0 | 0 | 0 | 45 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
DeclanD. Gallivan |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
47 | 2 | 2 | 4 | −11 | 24 | 0 | 0 | 0 | 29 | 6,9 % | 0 | – |
BronsonB. Ride |
68 | 6 | 7 | 13 | −19 | 87 | 0 | 1 | 1 | 87 | 6,9 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 14 | 3 | 10 | 1 | 4,50 | ,851 | 0 | 415 | 353 | 62 | 51:42 |
|
|
12 | 11 | 3 | 7 | 1 | 4,29 | ,875 | 0 | 369 | 323 | 46 | 53:35 |
MikeM. McIvor |
45 | 42 | 22 | 17 | 3 | 2,86 | ,910 | 3 | 1352 | 1230 | 122 | 56:49 |
|
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4,97 | ,865 | 0 | 37 | 32 | 5 | 60:23 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12 | 0 | 2 | 2 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
64 | 14 | 11 | 25 | −16 | 33 | 2 | 0 | 0 | 95 | 14,7 % | 0 | 47 % |
EthanE. Kindree |
45 | 1 | 5 | 6 | −20 | 8 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 0 | 38 % |
LandenL. Hookey |
68 | 34 | 36 | 70 | +5 | 77 | 10 | 3 | 7 | 276 | 12,3 % | 0 | 47 % |
12 SamS. McCue |
35 | 18 | 13 | 31 | +3 | 31 | 5 | 0 | 1 | 153 | 11,8 % | 0 | 50 % |
EastonE. Mikus |
46 | 3 | 2 | 5 | −17 | 23 | 0 | 0 | 0 | 33 | 9,1 % | 0 | 56 % |
MichaelM. Dec |
8 | 4 | 5 | 9 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 36,4 % | 0 | 50 % |
JakeJ. Crawford |
65 | 8 | 17 | 25 | −21 | 22 | 1 | 1 | 0 | 96 | 8,3 % | 0 | 46 % |
ColeC. Zurawski |
29 | 10 | 6 | 16 | −8 | 11 | 1 | 0 | 1 | 58 | 17,2 % | 0 | – |
|
|
50 | 4 | 9 | 13 | −10 | 37 | 0 | 0 | 1 | 49 | 8,2 % | 0 | 30 % |
PierceP. Mbuyi |
63 | 29 | 23 | 52 | +8 | 46 | 11 | 0 | 1 | 180 | 16,1 % | 0 | 46 % |
|
|
21 | 7 | 4 | 11 | +3 | 13 | 1 | 2 | 1 | 62 | 11,3 % | 0 | 51 % |
|
|
61 | 14 | 18 | 32 | −9 | 40 | 2 | 1 | 2 | 112 | 12,5 % | 0 | 46 % |
|
|
62 | 10 | 19 | 29 | −14 | 10 | 0 | 0 | 2 | 79 | 12,7 % | 0 | 49 % |
HarryH. Nansi |
67 | 7 | 16 | 23 | −10 | 14 | 0 | 0 | 3 | 72 | 9,7 % | 0 | 36 % |
|
|
52 | 10 | 8 | 18 | −9 | 28 | 0 | 0 | 0 | 65 | 15,4 % | 0 | 45 % |
ColbyC. Barlow |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
60 | 10 | 26 | 36 | +10 | 43 | 1 | 0 | 3 | 123 | 8,1 % | 0 | 54 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
68 | 7 | 21 | 28 | −13 | 44 | 3 | 0 | 0 | 135 | 5,2 % | 0 | – |
MasonM. Roy |
5 | 0 | 0 | 0 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
ElliotE. Arnett |
55 | 1 | 8 | 9 | −8 | 40 | 0 | 0 | 0 | 39 | 2,6 % | 0 | – |
|
|
64 | 1 | 3 | 4 | −1 | 37 | 0 | 0 | 0 | 56 | 1,8 % | 0 | – |
KonnorK. Smith |
8 | 4 | 4 | 8 | +1 | 9 | 1 | 0 | 1 | 28 | 14,3 % | 0 | – |
MaxM. Bleicher |
50 | 2 | 4 | 6 | −10 | 22 | 0 | 0 | 0 | 54 | 3,7 % | 0 | – |
|
|
40 | 2 | 7 | 9 | −3 | 34 | 0 | 0 | 0 | 34 | 5,9 % | 0 | – |
|
|
20 | 1 | 9 | 10 | −4 | 8 | 1 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
DavidD. Bedkowski |
35 | 3 | 4 | 7 | −8 | 73 | 0 | 0 | 0 | 61 | 4,9 % | 0 | – |
|
|
68 | 4 | 37 | 41 | −6 | 100 | 1 | 0 | 1 | 137 | 2,9 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TrentenT. Bennett |
6 | 5 | 1 | 4 | 0 | 2,65 | ,924 | 1 | 183 | 169 | 14 | 52:54 |
MatthewM. Koprowski |
20 | 18 | 8 | 9 | 1 | 4,29 | ,866 | 0 | 573 | 496 | 77 | 53:52 |
CarterC. George |
47 | 45 | 17 | 22 | 6 | 3,35 | ,909 | 0 | 1665 | 1514 | 151 | 57:32 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2024/25 Všechny tabulky →
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 |
Midwest Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
4
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
5
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
2
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
6
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
8
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
9
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
7
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
8
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
10
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
7
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
9
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
11
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
13
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
15
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
16
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
17
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
18
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
19
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 | ||
20
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |
























