North Bay3:2Konec
OshawaNorth Bay Battalion – Oshawa Generals 3:2, 5. 1. 2023
OHL · Základní část
Pá 6. 1. 2023 · 01:00 · North Bay Memorial Gardens
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| NB | 3 | 0 | 0 | 3 |
| OSH | 1 | 1 | 0 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 3:1
-
4:55
Kyle McDonald · 2 min, napadení zezadu
-
7:45
Nikita Tarasevich
Owen Van Steensel, Ty Nelson
1:0
-
12:56
Dalyn Wakely
Ty Nelson, Liam Arnsby
2:0
-
14:16
Nikita Parfenyuk · 2 min, vysoká hůl
-
14:16
Nikita Parfenyuk · 2 min, vysoká hůl
-
17:03
Ty Nelson
Matvey Petrov, Kyle Jackson
3:0
-
19:59
Stuart Rolofs
Ryan Gagnier
3:1
2. třetina – 0:1
-
12:34
Joseph Serpa
Cameron Butler, Thomas Stewart
3:2
-
14:36
Paul Christopoulos · 2 min, hákování
-
16:41
Cameron Butler · 2 min, podražení
3. třetina – 0:0
-
4:51
Dylan Roobroeck · 2 min, bránění brankáři
-
4:51
Ty Nelson · 2 min, sekání
Statistiky týmů
vs
20
Střely na branku
23
1/3
Přesilovky
0/2
50 %
Vhazování
50 %
6
Trestné minuty
8
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 2 | 3 | +1 | 2 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 7/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 4/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 9/17 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 23 | 21 | 2 | ,913 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 12/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 2/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:13 | 20 | 17 | 3 | ,850 |
Srovnání v sezoně
vs
99
Body v tabulce
58
4,19
Góly na zápas
3,46
2,69
Obdržené na zápas
4,26
22,9 %
Přesilovky
25,6 %
87,1 %
Oslabení
78,0 %
35,0
Střely na zápas
28,4
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
North Bay +1
Oshawa −7
+1
0
−8
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2022/23
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JacobJ. Therrien |
54 | 7 | 6 | 13 | +1 | 37 | 0 | 0 | 1 | 42 | 16,7 % | 0 | – |
JustinJ. Ertel |
46 | 14 | 22 | 36 | +14 | 52 | 3 | 3 | 2 | 102 | 13,7 % | 0 | 45 % |
|
|
21 | 1 | 5 | 6 | −2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 0 | 56 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
LiamL. Arnsby |
54 | 12 | 18 | 30 | +12 | 78 | 2 | 2 | 2 | 79 | 15,2 % | 0 | 50 % |
NikitaN. Tarasevich |
65 | 16 | 29 | 45 | +31 | 25 | 1 | 5 | 2 | 145 | 11,0 % | 0 | 27 % |
|
|
66 | 30 | 19 | 49 | +24 | 34 | 5 | 1 | 5 | 191 | 15,7 % | 0 | 47 % |
|
|
66 | 23 | 20 | 43 | +3 | 20 | 3 | 0 | 6 | 145 | 15,9 % | 0 | 47 % |
|
|
68 | 11 | 17 | 28 | +18 | 42 | 2 | 0 | 1 | 148 | 7,4 % | 0 | 52 % |
JoshJ. Bloom |
49 | 25 | 30 | 55 | +17 | 27 | 5 | 3 | 2 | 134 | 18,7 % | 0 | 42 % |
KyleK. McDonald |
43 | 34 | 18 | 52 | +23 | 42 | 7 | 1 | 8 | 185 | 18,4 % | 0 | 38 % |
EthanE. Procyszyn |
62 | 5 | 13 | 18 | +9 | 26 | 0 | 0 | 0 | 56 | 8,9 % | 0 | 50 % |
|
|
65 | 27 | 66 | 93 | +31 | 32 | 5 | 0 | 1 | 200 | 13,5 % | 0 | 49 % |
|
|
21 | 1 | 0 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 0 | 42 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
KyleK. Jackson |
67 | 31 | 52 | 83 | +17 | 12 | 9 | 0 | 5 | 191 | 16,2 % | 0 | 50 % |
PasqualeP. Zito |
31 | 7 | 20 | 27 | +18 | 28 | 0 | 0 | 1 | 69 | 10,1 % | 0 | 53 % |
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 0 | – |
|
|
17 | 2 | 3 | 5 | −4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 17 | 11,8 % | 0 | – |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
63 | 2 | 7 | 9 | +21 | 30 | 0 | 0 | 1 | 59 | 3,4 % | 0 | – |
|
|
14 | 0 | 1 | 1 | +8 | 42 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
BraydenB. Hislop |
50 | 1 | 11 | 12 | +26 | 54 | 0 | 0 | 0 | 48 | 2,1 % | 0 | – |
PaulP. Christopoulos |
66 | 1 | 21 | 22 | +48 | 57 | 0 | 0 | 1 | 106 | 0,9 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
33 | 0 | 1 | 1 | +3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
AveryA. Winslow |
41 | 1 | 11 | 12 | +17 | 8 | 0 | 0 | 1 | 34 | 2,9 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
20 | 1 | 4 | 5 | +6 | 9 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 0 | – |
TyT. Nelson |
67 | 24 | 52 | 76 | +21 | 60 | 13 | 0 | 5 | 296 | 8,1 % | 0 | – |
|
|
65 | 5 | 8 | 13 | +15 | 65 | 1 | 0 | 2 | 50 | 10,0 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DomenicD. DiVincentiis |
48 | 46 | 36 | 9 | 2 | 2,33 | ,919 | 5 | 1350 | 1241 | 109 | 58:32 |
|
|
21 | 20 | 12 | 6 | 1 | 3,17 | ,892 | 3 | 563 | 502 | 61 | 54:58 |
MikeM. McIvor |
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3,03 | ,912 | 0 | 68 | 62 | 6 | 59:20 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
45 | 3 | 6 | 9 | −29 | 10 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | 48 % |
|
|
43 | 4 | 3 | 7 | −19 | 25 | 0 | 0 | 1 | 44 | 9,1 % | 0 | 46 % |
|
|
48 | 8 | 5 | 13 | −22 | 10 | 2 | 2 | 0 | 59 | 13,6 % | 0 | 51 % |
JosephJ. Serpa |
38 | 5 | 9 | 14 | −30 | 21 | 0 | 0 | 1 | 51 | 9,8 % | 0 | 44 % |
|
|
46 | 9 | 15 | 24 | −13 | 11 | 2 | 1 | 1 | 47 | 19,1 % | 0 | 44 % |
CooperC. Way |
7 | 0 | 0 | 0 | −3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | 38 % |
CalumC. Ritchie |
59 | 24 | 35 | 59 | +1 | 35 | 6 | 0 | 2 | 163 | 14,7 % | 0 | 53 % |
|
|
42 | 3 | 0 | 3 | −10 | 19 | 0 | 0 | 0 | 29 | 10,3 % | 0 | 34 % |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
DylanD. Roobroeck |
68 | 15 | 38 | 53 | +1 | 60 | 2 | 0 | 4 | 154 | 9,7 % | 0 | 50 % |
|
|
44 | 2 | 3 | 5 | −17 | 13 | 0 | 0 | 0 | 39 | 5,1 % | 0 | – |
CameronC. Butler |
63 | 27 | 28 | 55 | −5 | 119 | 7 | 0 | 3 | 146 | 18,5 % | 0 | 45 % |
BrettB. Harrison |
27 | 16 | 17 | 33 | +6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 103 | 15,5 % | 0 | 49 % |
BeckettB. Sennecke |
61 | 20 | 35 | 55 | −7 | 44 | 4 | 0 | 2 | 120 | 16,7 % | 0 | – |
|
|
13 | 0 | 1 | 1 | −4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | 57 % |
RyanR. Gagnier |
66 | 31 | 38 | 69 | −2 | 20 | 11 | 4 | 4 | 160 | 19,4 % | 0 | 55 % |
|
|
58 | 7 | 10 | 17 | −25 | 64 | 1 | 0 | 1 | 61 | 11,5 % | 0 | – |
StuartS. Rolofs |
62 | 32 | 29 | 61 | +6 | 37 | 13 | 0 | 2 | 165 | 19,4 % | 0 | 49 % |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61 | 4 | 17 | 21 | −17 | 40 | 0 | 0 | 1 | 93 | 4,3 % | 0 | – |
|
|
47 | 4 | 23 | 27 | −2 | 20 | 2 | 0 | 0 | 104 | 3,8 % | 0 | – |
BlakeB. Smith |
19 | 1 | 1 | 2 | −6 | 21 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 0 | – |
DavidD. Bedkowski |
55 | 2 | 3 | 5 | −39 | 14 | 0 | 0 | 0 | 50 | 4,0 % | 0 | – |
LleytonL. Moore |
27 | 4 | 20 | 24 | +10 | 26 | 1 | 0 | 0 | 72 | 5,6 % | 0 | – |
|
|
14 | 0 | 0 | 0 | −5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
LucaL. Marrelli |
58 | 5 | 23 | 28 | −13 | 32 | 0 | 0 | 1 | 97 | 5,2 % | 0 | – |
|
|
56 | 3 | 7 | 10 | −5 | 46 | 0 | 0 | 1 | 48 | 6,3 % | 0 | – |
|
|
16 | 0 | 1 | 1 | −12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
BenB. Danford |
63 | 4 | 17 | 21 | −4 | 42 | 0 | 0 | 0 | 66 | 6,1 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
29 | 28 | 12 | 13 | 3 | 3,68 | ,883 | 0 | 845 | 746 | 99 | 55:43 |
|
|
25 | 18 | 6 | 12 | 1 | 4,95 | ,852 | 0 | 687 | 585 | 102 | 49:25 |
|
|
23 | 22 | 8 | 11 | 2 | 3,76 | ,896 | 3 | 747 | 669 | 78 | 54:08 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2022/23 Všechny tabulky →
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 285:183 | +102 | ||
2
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 17 | 9 | 93 | ,684 | 284:239 | +45 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 272:260 | +12 | ||
4
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 226:258 | −32 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 12 | 47 | 9 | 33 | ,243 | 199:357 | −158 |
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 286:171 | +115 | ||
2
PBOPeterborough Petes
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 247:207 | +40 | ||
3
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 226:251 | −25 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 26 | 36 | 6 | 58 | ,426 | 235:290 | −55 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 27 | 38 | 3 | 57 | ,419 | 199:260 | −61 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 286:171 | +115 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 285:183 | +102 | ||
3
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 17 | 9 | 93 | ,684 | 284:239 | +45 | ||
4
PBOPeterborough Petes
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 247:207 | +40 | ||
5
SBYSudbury Wolves
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 272:260 | +12 | ||
6
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 226:251 | −25 | ||
7
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 226:258 | −32 | ||
8
OSHOshawa Generals
|
68 | 26 | 36 | 6 | 58 | ,426 | 235:290 | −55 | ||
9
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 27 | 38 | 3 | 57 | ,419 | 199:260 | −61 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 12 | 47 | 9 | 33 | ,243 | 199:357 | −158 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 286:171 | +115 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 285:183 | +102 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 18 | 6 | 94 | ,691 | 320:265 | +55 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 17 | 9 | 93 | ,684 | 284:239 | +45 | ||
5
LDNLondon Knights
|
68 | 45 | 21 | 2 | 92 | ,676 | 269:214 | +55 | ||
6
SARSarnia Sting
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 298:224 | +74 | ||
7
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 244:244 | 0 | ||
8
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 291:278 | +13 | ||
9
GUEGuelph Storm
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 254:280 | −26 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 247:207 | +40 | ||
11
OSOwen Sound Attack
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 248:258 | −10 | ||
12
KITKitchener Rangers
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 257:240 | +17 | ||
13
SBYSudbury Wolves
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 272:260 | +12 | ||
14
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 226:251 | −25 | ||
15
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 226:258 | −32 | ||
16
OSHOshawa Generals
|
68 | 26 | 36 | 6 | 58 | ,426 | 235:290 | −55 | ||
17
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 27 | 38 | 3 | 57 | ,419 | 199:260 | −61 | ||
18
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 20 | 33 | 15 | 55 | ,404 | 223:310 | −87 | ||
19
ERErie Otters
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 207:287 | −80 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 12 | 47 | 9 | 33 | ,243 | 199:357 | −158 |




















