North Bay3:0Konec
BramptonNorth Bay Battalion – Brampton Steelheads 3:0, 1. 2. 2024
OHL · Základní část
Pá 2. 2. 2024 · 01:00 · North Bay Memorial Gardens
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| NB | 1 | 1 | 1 | 3 |
| BRAM | 0 | 0 | 0 | 0 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
4:51
Liam Spencer · 2 min, vysoká hůl
-
6:34
Liam Arnsby
Wyatt Kennedy, Andrew LeBlanc
1:0
2. třetina – 1:0
-
3:51
Andrew LeBlanc · 2 min, krosček
-
6:49
Reed Gee · 2 min, zdržování hry
-
10:07
Sandis Vilmanis
Bronson Ride, Andrew LeBlanc
2:0
-
11:45
Marc Boudreau · 2 min, vysoká hůl
-
11:45
Adam Židlický · 2 min, hrubost
-
11:45
Wyatt Kennedy · 2 min, hrubost
-
18:44
Dalyn Wakely · 2 min, sekání
3. třetina – 1:0
-
18:58
Sandis Vilmanis
Justin Ertel, Paul Christopoulos
3:0
Statistiky týmů
vs
29
Střely na branku
22
1/3
Přesilovky
0/2
51 %
Vhazování
49 %
6
Trestné minuty
8
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 4 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 2 | 7/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 22 | 22 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 6/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 8/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:07 | 28 | 26 | 2 | ,929 |
Srovnání v sezoně
vs
87
Body v tabulce
84
4,41
Góly na zápas
3,65
3,53
Obdržené na zápas
3,12
22,8 %
Přesilovky
21,3 %
82,3 %
Oslabení
81,3 %
32,4
Střely na zápas
32,5
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
North Bay −1
Brampton 0
+2
0
−3
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JacobJ. Therrien |
61 | 20 | 18 | 38 | +2 | 77 | 1 | 0 | 0 | 125 | 16,0 % | 0 | 35 % |
|
|
63 | 13 | 12 | 25 | −12 | 18 | 0 | 0 | 2 | 115 | 11,3 % | 0 | 40 % |
JustinJ. Ertel |
64 | 25 | 44 | 69 | +24 | 74 | 3 | 4 | 4 | 174 | 14,4 % | 0 | 45 % |
|
|
24 | 2 | 1 | 3 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 0 | 46 % |
LiamL. Arnsby |
60 | 11 | 23 | 34 | +9 | 93 | 1 | 1 | 2 | 96 | 11,5 % | 0 | 51 % |
|
|
63 | 9 | 15 | 24 | +5 | 29 | 1 | 0 | 3 | 82 | 11,0 % | 0 | 31 % |
|
|
66 | 39 | 65 | 104 | +54 | 71 | 6 | 1 | 5 | 210 | 18,6 % | 0 | 51 % |
|
|
68 | 58 | 53 | 111 | +43 | 20 | 14 | 0 | 7 | 279 | 20,8 % | 0 | 52 % |
|
|
65 | 41 | 45 | 86 | +41 | 40 | 8 | 3 | 1 | 196 | 20,9 % | 0 | 46 % |
|
|
34 | 2 | 4 | 6 | −7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9,1 % | 0 | 50 % |
NolanN. Laird |
25 | 1 | 1 | 2 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | 34 % |
ReythR. Smith |
3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | – |
EthanE. Procyszyn |
62 | 15 | 21 | 36 | +2 | 67 | 2 | 0 | 2 | 95 | 15,8 % | 0 | 50 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
SandisS. Vilmanis |
30 | 28 | 11 | 39 | +10 | 4 | 6 | 1 | 6 | 100 | 28,0 % | 0 | – |
|
|
31 | 7 | 19 | 26 | +7 | 32 | 1 | 0 | 2 | 52 | 13,5 % | 0 | 38 % |
|
|
14 | 0 | 0 | 0 | −4 | 13 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 3 | 7 | 10 | −11 | 20 | 0 | 0 | 0 | 36 | 8,3 % | 0 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
67 | 2 | 14 | 16 | −2 | 38 | 0 | 0 | 1 | 63 | 3,2 % | 0 | – |
PaulP. Christopoulos |
67 | 3 | 21 | 24 | +31 | 26 | 0 | 0 | 1 | 84 | 3,6 % | 0 | – |
|
|
51 | 3 | 14 | 17 | +26 | 28 | 0 | 1 | 1 | 62 | 4,8 % | 0 | – |
|
|
41 | 0 | 4 | 4 | +6 | 16 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
45 | 1 | 4 | 5 | +5 | 15 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
|
|
14 | 0 | 0 | 0 | −1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
TyT. Nelson |
54 | 16 | 36 | 52 | +11 | 50 | 10 | 0 | 2 | 220 | 7,3 % | 0 | – |
BronsonB. Ride |
27 | 0 | 8 | 8 | +19 | 18 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 0 | – |
AlexA. Čajkovič |
32 | 0 | 12 | 12 | +9 | 13 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DomenicD. DiVincentiis |
42 | 42 | 27 | 9 | 5 | 3,13 | ,895 | 1 | 1224 | 1095 | 129 | 58:53 |
|
|
12 | 11 | 4 | 2 | 4 | 3,73 | ,885 | 0 | 355 | 314 | 41 | 54:55 |
MikeM. McIvor |
18 | 15 | 8 | 9 | 0 | 3,78 | ,876 | 1 | 483 | 423 | 60 | 52:57 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DeanD. Loukus |
31 | 8 | 14 | 22 | −3 | 14 | 4 | 0 | 0 | 52 | 15,4 % | 0 | 40 % |
JackJ. Van Volsen |
63 | 20 | 12 | 32 | −2 | 27 | 5 | 0 | 2 | 110 | 18,2 % | 0 | 49 % |
AngusA. MacDonell |
61 | 32 | 30 | 62 | +20 | 90 | 5 | 2 | 5 | 160 | 20,0 % | 0 | 45 % |
|
|
64 | 8 | 3 | 11 | 0 | 41 | 0 | 0 | 1 | 83 | 9,6 % | 0 | – |
|
|
55 | 24 | 11 | 35 | +9 | 52 | 7 | 0 | 7 | 144 | 16,7 % | 0 | 50 % |
GabrielG. Chiarot |
48 | 5 | 5 | 10 | −1 | 38 | 0 | 0 | 1 | 47 | 10,6 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
KieranK. Witkowski |
58 | 3 | 4 | 7 | −1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 73 | 4,1 % | 0 | 32 % |
LucasL. Karmiris |
62 | 14 | 29 | 43 | +19 | 28 | 0 | 0 | 2 | 131 | 10,7 % | 0 | 49 % |
|
|
66 | 26 | 55 | 81 | +35 | 8 | 6 | 1 | 3 | 210 | 12,4 % | 0 | 50 % |
RyanR. Del Monte |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
8 | 1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
37 | 8 | 21 | 29 | +2 | 14 | 1 | 0 | 3 | 126 | 6,3 % | 0 | 30 % |
MacGregorM. Richmond |
63 | 2 | 3 | 5 | −14 | 25 | 0 | 0 | 1 | 34 | 5,9 % | 0 | 48 % |
MarcM. Boudreau |
64 | 12 | 11 | 23 | +12 | 86 | 0 | 0 | 1 | 94 | 12,8 % | 0 | 40 % |
AdamA. Židlický |
54 | 10 | 19 | 29 | +6 | 82 | 2 | 0 | 1 | 100 | 10,0 % | 0 | – |
PorterP. Martone |
60 | 33 | 38 | 71 | +25 | 63 | 10 | 0 | 3 | 188 | 17,6 % | 0 | 26 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
StevieS. Leskovar |
61 | 2 | 10 | 12 | +11 | 113 | 0 | 0 | 0 | 96 | 2,1 % | 0 | – |
JakubJ. Fibigr |
61 | 7 | 36 | 43 | +13 | 35 | 2 | 0 | 2 | 120 | 5,8 % | 0 | – |
|
|
65 | 3 | 22 | 25 | +1 | 35 | 1 | 0 | 1 | 76 | 3,9 % | 0 | – |
FinnF. Harding |
68 | 10 | 24 | 34 | +39 | 54 | 1 | 1 | 0 | 115 | 8,7 % | 0 | – |
|
|
31 | 0 | 2 | 2 | −2 | 34 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
47 | 0 | 8 | 8 | +17 | 55 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0,0 % | 0 | – |
ChasC. Sharpe |
67 | 19 | 34 | 53 | +10 | 30 | 10 | 0 | 3 | 182 | 10,4 % | 0 | – |
LiamL. Spencer |
4 | 0 | 2 | 2 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
16 | 0 | 1 | 1 | −2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RyersonR. Leenders |
46 | 44 | 24 | 17 | 4 | 3,12 | ,909 | 3 | 1527 | 1388 | 139 | 58:05 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
25 | 24 | 14 | 5 | 4 | 2,72 | ,915 | 1 | 751 | 687 | 64 | 56:28 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
3
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
4
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
5
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
6
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
7
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
8
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
6
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
9
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
10
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
11
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
12
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
13
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
14
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
15
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
16
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
18
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
19
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |























