Niagara4:3Konec
SarniaNiagara IceDogs – Sarnia Sting 4:3, 8. 11. 2024
OHL · Základní část
So 9. 11. 2024 · 01:00 · Meridian Centre
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| NIAG | 1 | 1 | 2 | 4 |
| SAR | 1 | 0 | 2 | 3 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:1
-
11:07
Callum Cheynowski · 2 min, hrubost
-
11:53
Zach Filak
Tyson Doucette, Mitch Young
0:1
-
12:13
Daylen Moses · 2 min, hrubost
-
12:44
Ryan Roobroeck
Jack Brauti, Kevin He
1:1
-
16:29
Sean Doherty · 2 min, podražení
2. třetina – 1:0
-
2:55
Nathan Omeri · 2 min, držení
-
7:40
Kevin He
Andrei Loshko, Blair Scott
2:1
-
14:26
Max Crete · 2 min, krosček
-
15:40
Ivan Galiyanov · 2 min, sekání
3. třetina – 2:2
-
2:40
Carter Kostuch
Daylen Moses, Mitch Young
2:2
-
4:00
Tyson Doucette
Lane Sim, Zach Filak
2:3
-
5:54
Kevin He · 2 min, hrubost
-
9:07
Ryan Roobroeck
Ivan Galiyanov, Masen Wray
3:3
-
19:12
Ryan Roobroeck
Sean Doherty, Ethan Czata
4:3
Statistiky týmů
vs
30
Střely na branku
37
1/2
Přesilovky
1/5
44 %
Vhazování
56 %
10
Trestné minuty
4
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3 | 0 | 3 | +3 | 0 | 10 | 1/1 |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 6/12 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8/26 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 16/30 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 4 | – |
| 16MikeM. LevinPÚ | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 37 | 34 | 3 | ,919 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 4 | 27/42 |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 4 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 2 | 7/18 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 30 | 26 | 4 | ,867 |
Srovnání v sezoně
vs
66
Body v tabulce
57
3,63
Góly na zápas
2,90
4,46
Obdržené na zápas
4,21
22,1 %
Přesilovky
13,9 %
77,1 %
Oslabení
73,5 %
31,7
Střely na zápas
28,0
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Niagara −4
Sarnia −6
0
−6
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2024/25
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
38 | 14 | 18 | 32 | +6 | 37 | 2 | 1 | 2 | 100 | 14,0 % | 0 | 51 % |
KevinK. He |
62 | 36 | 39 | 75 | −2 | 34 | 7 | 2 | 3 | 269 | 13,4 % | 0 | 51 % |
EthanE. Czata |
68 | 21 | 34 | 55 | −9 | 72 | 4 | 0 | 3 | 151 | 13,9 % | 0 | 49 % |
| 16MikeM. Levin | 62 | 13 | 21 | 34 | −14 | 48 | 1 | 1 | 1 | 106 | 12,3 % | 0 | 40 % |
|
|
43 | 7 | 8 | 15 | −13 | 52 | 0 | 0 | 1 | 58 | 12,1 % | 0 | 27 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
23 | 1 | 1 | 2 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
MaxM. Crete |
68 | 11 | 8 | 19 | −27 | 64 | 2 | 0 | 1 | 85 | 12,9 % | 0 | 43 % |
RyanR. Roobroeck |
64 | 41 | 46 | 87 | −7 | 18 | 12 | 2 | 5 | 281 | 14,6 % | 0 | 48 % |
AndreiA. Loshko |
67 | 34 | 36 | 70 | −18 | 21 | 16 | 1 | 4 | 169 | 20,1 % | 0 | 52 % |
|
|
68 | 14 | 12 | 26 | −14 | 20 | 3 | 0 | 0 | 92 | 15,2 % | 0 | 45 % |
|
|
30 | 7 | 12 | 19 | +12 | 6 | 2 | 0 | 2 | 52 | 13,5 % | 0 | 41 % |
BraidyB. Wassilyn |
62 | 8 | 31 | 39 | −21 | 16 | 4 | 0 | 0 | 113 | 7,1 % | 0 | 46 % |
|
|
27 | 3 | 4 | 7 | −7 | 17 | 0 | 0 | 0 | 38 | 7,9 % | 0 | 48 % |
CharlieC. Hotles |
33 | 0 | 2 | 2 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 0 | 61 % |
IvanI. Galiyanov |
68 | 11 | 10 | 21 | −13 | 18 | 0 | 2 | 1 | 65 | 16,9 % | 0 | 44 % |
Obránci 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
67 | 8 | 12 | 20 | −5 | 113 | 0 | 0 | 2 | 70 | 11,4 % | 0 | – |
JackJ. Brauti |
64 | 8 | 38 | 46 | −11 | 47 | 1 | 0 | 2 | 115 | 7,0 % | 0 | – |
CallumC. Cheynowski |
68 | 0 | 11 | 11 | −26 | 46 | 0 | 0 | 0 | 105 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
67 | 2 | 11 | 13 | −10 | 92 | 0 | 0 | 0 | 59 | 3,4 % | 0 | – |
|
|
32 | 0 | 1 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
68 | 4 | 23 | 27 | −27 | 74 | 2 | 0 | 0 | 92 | 4,3 % | 0 | – |
|
|
57 | 3 | 12 | 15 | −12 | 18 | 0 | 0 | 1 | 94 | 3,2 % | 0 | – |
|
|
17 | 0 | 1 | 1 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 7
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OwenO. Flores |
47 | 47 | 24 | 16 | 6 | 3,82 | ,899 | 0 | 1656 | 1488 | 168 | 56:06 |
|
|
10 | 7 | 4 | 3 | 0 | 4,63 | ,884 | 0 | 327 | 289 | 38 | 49:12 |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4,48 | ,881 | 0 | 168 | 148 | 20 | 53:31 |
FinnF. Moffett |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | 1,000 | 0 | 3 | 3 | 0 | 5:13 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MatthewM. Humphries |
13 | 10 | 0 | 10 | 1 | 5,79 | ,832 | 0 | 399 | 332 | 67 | 53:24 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
38 | 4 | 3 | 7 | −5 | 40 | 0 | 0 | 1 | 32 | 12,5 % | 0 | 38 % |
|
|
35 | 2 | 1 | 3 | −10 | 31 | 0 | 0 | 0 | 28 | 7,1 % | 0 | 56 % |
|
|
68 | 14 | 34 | 48 | −11 | 71 | 4 | 0 | 0 | 144 | 9,7 % | 0 | 53 % |
|
|
65 | 16 | 28 | 44 | −6 | 48 | 4 | 1 | 4 | 150 | 10,7 % | 0 | 53 % |
|
|
28 | 0 | 1 | 1 | −5 | 47 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0,0 % | 0 | – |
AlessandroA. Di Iorio |
58 | 11 | 27 | 38 | −24 | 14 | 3 | 0 | 1 | 93 | 11,8 % | 0 | 46 % |
|
|
30 | 4 | 8 | 12 | −5 | 18 | 0 | 0 | 0 | 42 | 9,5 % | 0 | 45 % |
|
|
66 | 15 | 14 | 29 | −8 | 61 | 1 | 0 | 1 | 121 | 12,4 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 0 | 0 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | 43 % |
RyanR. Brown |
68 | 16 | 25 | 41 | −8 | 42 | 1 | 0 | 2 | 150 | 10,7 % | 0 | 36 % |
|
|
60 | 11 | 6 | 17 | −10 | 44 | 0 | 2 | 1 | 83 | 13,3 % | 0 | 40 % |
|
|
65 | 20 | 16 | 36 | −29 | 23 | 6 | 1 | 1 | 164 | 12,2 % | 0 | 40 % |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | −6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
34 | 4 | 10 | 14 | −12 | 20 | 0 | 0 | 0 | 78 | 5,1 % | 0 | 50 % |
LiamL. Beamish |
40 | 14 | 15 | 29 | +9 | 34 | 2 | 1 | 2 | 82 | 17,1 % | 0 | 55 % |
MatthewM. Manza |
26 | 6 | 6 | 12 | −6 | 10 | 2 | 0 | 0 | 30 | 20,0 % | 0 | – |
ChaseC. Gaughan |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 33 % |
|
|
62 | 25 | 20 | 45 | −9 | 6 | 7 | 0 | 1 | 138 | 18,1 % | 0 | 47 % |
|
|
9 | 0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60 | 8 | 37 | 45 | −5 | 76 | 2 | 0 | 1 | 145 | 5,5 % | 0 | – |
|
|
40 | 2 | 5 | 7 | −8 | 23 | 0 | 0 | 0 | 30 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
41 | 0 | 6 | 6 | −31 | 32 | 0 | 0 | 0 | 60 | 0,0 % | 0 | – |
LukasL. Fischer |
51 | 15 | 22 | 37 | −19 | 81 | 5 | 0 | 3 | 127 | 11,8 % | 0 | – |
|
|
58 | 2 | 10 | 12 | −14 | 37 | 0 | 0 | 0 | 62 | 3,2 % | 0 | – |
|
|
22 | 0 | 0 | 0 | −7 | 37 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
40 | 1 | 2 | 3 | +1 | 12 | 0 | 0 | 1 | 37 | 2,7 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
54 | 2 | 5 | 7 | −6 | 11 | 0 | 0 | 1 | 24 | 8,3 % | 0 | – |
|
|
67 | 3 | 10 | 13 | −9 | 49 | 0 | 0 | 0 | 33 | 9,1 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
26 | 22 | 6 | 12 | 4 | 4,41 | ,872 | 0 | 806 | 703 | 103 | 53:54 |
|
|
48 | 46 | 16 | 21 | 9 | 3,70 | ,885 | 0 | 1463 | 1295 | 168 | 56:42 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabulky
Pořadí v základní části 2024/25 Všechny tabulky →
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 |
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
4
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
5
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
2
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
6
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
8
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
9
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
7
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
8
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
10
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
7
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
9
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
11
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
13
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
15
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
16
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
17
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
18
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
19
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 | ||
20
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |














