Kitchener4:0Konec
PeterboroughKitchener Rangers – Peterborough Petes 4:0, 10. 11. 2023
OHL · Základní část
So 11. 11. 2023 · 01:00 · Kitchener Memorial Auditorium
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| KIT | 1 | 2 | 1 | 4 |
| PBO | 0 | 0 | 0 | 0 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
3:30
Matthew Andonovski · 2 min, držení
-
8:19
Adrian Misaljevic
Matthew Sop, Hunter Brzustewicz
1:0
-
18:00
Sam McCue · 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě
2. třetina – 2:0
-
1:38
Adrian Misaljevic
Matthew Sop
2:0
-
7:50
Simon Motew
Cameron Mercer
3:0
-
9:40
Carson Rehkopf · 2 min, hákování
-
15:55
Tommy Purdeller · 2 min, krosček
-
19:33
Antonino Pugliese · 2 min, bránění ve hře
3. třetina – 1:0
-
1:00
Trent Swick · 2 min, vysoká hůl
-
2:54
Lucas Ellinas · 2 min, hákování
-
9:33
Lucas Ellinas · 2 min, podražení
-
14:23
Tanner Lam
Matthew Andonovski, Hunter Brzustewicz
4:0
-
18:14
Jonathan Melee · 2 min, hrubost
-
19:08
Konnor Smith · 2 min, bránění ve hře
Statistiky týmů
vs
28
Střely na branku
39
0/4
Přesilovky
0/6
42 %
Vhazování
58 %
12
Trestné minuty
8
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 6 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 0 | 16/26 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 1/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 3/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 4 | 2 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 2/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | +3 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 39 | 39 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 10 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 5 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 3 | 14/21 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 3 | – |
| 26JaxJ. DuboisC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 18/29 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
| 12SamS. McCuePÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 28 | 24 | 4 | ,857 |
Srovnání v sezoně
vs
86
Body v tabulce
48
4,26
Góly na zápas
2,69
3,31
Obdržené na zápas
4,35
23,0 %
Přesilovky
16,3 %
82,5 %
Oslabení
77,2 %
30,4
Střely na zápas
30,9
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Kitchener +2
Peterborough +3
+5
0
−4
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 23 | 35 | 58 | +17 | 18 | 2 | 0 | 1 | 198 | 11,6 % | 0 | 50 % |
CameronC. Arquette |
13 | 1 | 2 | 3 | +3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
EduardE. Šalé |
24 | 8 | 10 | 18 | −3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 59 | 13,6 % | 0 | – |
|
|
65 | 6 | 14 | 20 | −6 | 38 | 0 | 0 | 0 | 51 | 11,8 % | 0 | 51 % |
CarsonC. Rehkopf |
60 | 52 | 43 | 95 | +23 | 45 | 16 | 0 | 10 | 258 | 20,2 % | 0 | 38 % |
|
|
49 | 2 | 21 | 23 | +18 | 17 | 0 | 0 | 0 | 53 | 3,8 % | 0 | – |
LucasL. Ellinas |
67 | 16 | 17 | 33 | +8 | 75 | 2 | 0 | 2 | 126 | 12,7 % | 0 | 57 % |
|
|
34 | 6 | 7 | 13 | +12 | 6 | 0 | 0 | 3 | 30 | 20,0 % | 0 | 50 % |
|
|
31 | 1 | 4 | 5 | +3 | 16 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 0 | – |
|
|
41 | 2 | 1 | 3 | +3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 22 | 9,1 % | 0 | 41 % |
TannerT. Lam |
61 | 13 | 18 | 31 | +1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 75 | 17,3 % | 0 | 56 % |
|
|
64 | 15 | 9 | 24 | +12 | 65 | 1 | 2 | 4 | 106 | 14,2 % | 0 | 44 % |
FilipF. Mešár |
45 | 19 | 33 | 52 | +7 | 12 | 8 | 0 | 3 | 126 | 15,1 % | 0 | 53 % |
TrentT. Swick |
63 | 25 | 37 | 62 | +24 | 60 | 8 | 2 | 2 | 117 | 21,4 % | 0 | 40 % |
|
|
21 | 10 | 8 | 18 | +10 | 43 | 1 | 1 | 0 | 46 | 21,7 % | 0 | 63 % |
|
|
61 | 5 | 14 | 19 | +2 | 28 | 0 | 0 | 1 | 62 | 8,1 % | 0 | – |
LucaL. Romano |
56 | 10 | 12 | 22 | +1 | 8 | 2 | 0 | 0 | 87 | 11,5 % | 0 | 47 % |
MatthewM. Sop |
67 | 43 | 47 | 90 | +19 | 59 | 6 | 3 | 10 | 207 | 20,8 % | 0 | 51 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RomanR. Schmidt |
14 | 0 | 4 | 4 | +4 | 22 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 0 | – |
AndrewA. MacNiel |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
HunterH. Brzustewicz |
67 | 13 | 79 | 92 | +31 | 24 | 2 | 0 | 1 | 140 | 9,3 % | 0 | – |
MatthewM. Andonovski |
65 | 7 | 25 | 32 | +58 | 124 | 0 | 0 | 0 | 67 | 10,4 % | 0 | – |
|
|
15 | 1 | 0 | 1 | −2 | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 0 | 8 | 8 | −5 | 25 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0,0 % | 0 | – |
TomášT. Hamara |
18 | 0 | 3 | 3 | +13 | 8 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
22 | 1 | 0 | 1 | −2 | 22 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 0 | – |
SimonS. Motew |
68 | 11 | 19 | 30 | +2 | 93 | 1 | 0 | 1 | 110 | 10,0 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
22 | 20 | 14 | 5 | 2 | 3,50 | ,874 | 1 | 546 | 477 | 69 | 53:42 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JacksonJ. Parsons |
51 | 48 | 27 | 18 | 2 | 2,99 | ,897 | 4 | 1403 | 1258 | 145 | 56:59 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ChaseC. Lefebvre |
68 | 17 | 22 | 39 | −46 | 38 | 4 | 0 | 2 | 231 | 7,4 % | 0 | 52 % |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
60 | 3 | 0 | 3 | −21 | 9 | 0 | 0 | 0 | 36 | 8,3 % | 0 | 45 % |
12 SamS. McCue |
34 | 11 | 5 | 16 | −5 | 25 | 4 | 0 | 0 | 85 | 12,9 % | 0 | – |
|
|
61 | 15 | 3 | 18 | −31 | 24 | 6 | 0 | 1 | 94 | 16,0 % | 0 | 37 % |
OwenO. Beck |
25 | 16 | 14 | 30 | −2 | 4 | 4 | 1 | 4 | 119 | 13,4 % | 0 | 63 % |
|
|
52 | 1 | 1 | 2 | −23 | 36 | 0 | 0 | 0 | 31 | 3,2 % | 0 | – |
ConnorC. Lockhart |
7 | 1 | 6 | 7 | −2 | 22 | 1 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | 37 % |
CadenC. Taylor |
31 | 11 | 7 | 18 | −21 | 24 | 4 | 0 | 0 | 83 | 13,3 % | 0 | 54 % |
|
|
63 | 13 | 34 | 47 | −32 | 26 | 3 | 0 | 1 | 117 | 11,1 % | 0 | 55 % |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
43 | 12 | 15 | 27 | −9 | 33 | 1 | 0 | 0 | 83 | 14,5 % | 0 | 52 % |
|
|
34 | 2 | 8 | 10 | −19 | 26 | 0 | 0 | 0 | 49 | 4,1 % | 0 | – |
|
|
56 | 14 | 31 | 45 | −7 | 42 | 3 | 0 | 3 | 164 | 8,5 % | 0 | 50 % |
| 26JaxJ. Dubois | 35 | 13 | 22 | 35 | +4 | 27 | 5 | 1 | 1 | 95 | 13,7 % | 0 | 59 % |
AidenA. Young |
31 | 2 | 4 | 6 | −25 | 11 | 1 | 0 | 0 | 41 | 4,9 % | 0 | 32 % |
|
|
57 | 0 | 2 | 2 | −25 | 18 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0,0 % | 0 | 36 % |
|
|
64 | 0 | 6 | 6 | −34 | 16 | 0 | 0 | 0 | 74 | 0,0 % | 0 | 49 % |
BraydonB. McCallum |
62 | 18 | 23 | 41 | −9 | 128 | 5 | 1 | 2 | 123 | 14,6 % | 0 | 58 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SamuelS. Mayer |
37 | 12 | 17 | 29 | −14 | 76 | 3 | 0 | 2 | 183 | 6,6 % | 0 | – |
|
|
57 | 3 | 12 | 15 | −34 | 58 | 2 | 0 | 0 | 81 | 3,7 % | 0 | – |
MartinM. Matějíček |
34 | 1 | 7 | 8 | −29 | 24 | 1 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 0 | – |
KonnorK. Smith |
28 | 7 | 1 | 8 | −7 | 43 | 0 | 0 | 0 | 48 | 14,6 % | 0 | – |
GraydenG. Strohack |
23 | 0 | 5 | 5 | −8 | 44 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
LiamL. Ladds |
50 | 0 | 3 | 3 | −28 | 26 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 0 | – |
CarsonC. Cameron |
59 | 4 | 22 | 26 | −35 | 54 | 0 | 1 | 1 | 100 | 4,0 % | 0 | – |
|
|
26 | 0 | 3 | 3 | −16 | 16 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
37 | 6 | 15 | 21 | −5 | 37 | 1 | 1 | 2 | 91 | 6,6 % | 0 | – |
|
|
45 | 0 | 1 | 1 | +1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
32 | 0 | 1 | 1 | −5 | 30 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
44 | 42 | 11 | 25 | 5 | 3,95 | ,905 | 1 | 1719 | 1556 | 163 | 56:17 |
|
|
8 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6,43 | ,852 | 0 | 209 | 178 | 31 | 36:11 |
|
|
25 | 22 | 8 | 12 | 3 | 3,84 | ,896 | 1 | 816 | 731 | 85 | 53:03 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
Midwest Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
3
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
4
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
5
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 |
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
2
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
3
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
4
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
5
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
5
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
6
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
8
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
10
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
3
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
4
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
5
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
6
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
7
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
8
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
6
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
9
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
10
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
11
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
12
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
13
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
14
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
15
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
16
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
18
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
19
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |






















