Kingston2:1Konec
North BayKingston Frontenacs – North Bay Battalion 2:1, 13. 1. 2019
OHL · Základní část
Po 14. 1. 2019 · 00:00 · Leon's Centre
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| KGN | 1 | 1 | 0 | 2 |
| NB | 0 | 0 | 1 | 1 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
4:32
Tyler Burnie
Matt Hotchkiss, Ryan Cranford
1:0
-
8:54
Dawson Baker · 2 min, držení
2. třetina – 1:0
-
6:01
Luke Burghardt · 2 min, zákrok na hlavu
-
6:01
Luke Burghardt · 5 min, bitka
-
6:01
Anthony Aguanno · 2 min, vyprovokování bitky
-
6:01
Anthony Aguanno · 5 min, bitka
-
6:01
Anthony Aguanno · vyprovokování bitky (osobní trest)
-
14:36
Kallaway Mercer
Nick Wong, Adrien Beraldo
2:0
-
17:49
Adrien Beraldo · 2 min, napadení u mantinelu
-
18:03
Jakob Brahaney · 2 min, vysoká hůl
3. třetina – 0:1
-
0:50
Jake Murray · 2 min, vysoká hůl
-
8:08
Zack Malik · 2 min, hákování
-
10:32
Jakob Brahaney · 2 min, vysoká hůl
-
13:55
Emmett Gordon · 2 min, hákování
-
18:57
Justin Brazeau
Matthew Struthers, Nick King
2:1
Statistiky týmů
vs
31
Střely na branku
57
0/1
Přesilovky
0/6
42 %
Vhazování
58 %
19
Trestné minuty
9
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 11/30 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 57 | 56 | 1 | ,982 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | 3/5 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 15/25 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 | 4/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:13 | 31 | 29 | 2 | ,935 |
Srovnání v sezoně
vs
30
Body v tabulce
65
2,12
Góly na zápas
3,38
4,51
Obdržené na zápas
4,13
15,8 %
Přesilovky
24,1 %
72,6 %
Oslabení
77,6 %
26,3
Střely na zápas
30,2
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Kingston −10
North Bay +6
+6
0
−10
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2018/19
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DawsonD. Baker |
62 | 8 | 8 | 16 | −32 | 57 | 1 | 0 | 0 | 67 | 11,9 % | 0 | 46 % |
CameronC. Hough |
46 | 0 | 2 | 2 | −24 | 43 | 0 | 0 | 0 | 55 | 0,0 % | 0 | – |
BryanB. Laureigh |
13 | 0 | 1 | 1 | −4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
LucasL. Rowe |
35 | 2 | 7 | 9 | −37 | 26 | 0 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 0 | 37 % |
LukeL. Drewitt |
53 | 1 | 10 | 11 | −28 | 2 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 0 | 51 % |
BrettB. Neumann |
39 | 25 | 23 | 48 | −6 | 23 | 8 | 0 | 1 | 156 | 16,0 % | 0 | 56 % |
NickN. Wong |
29 | 8 | 7 | 15 | −31 | 15 | 3 | 0 | 0 | 43 | 18,6 % | 0 | 51 % |
PaulP. Larabie |
37 | 2 | 1 | 3 | −17 | 43 | 0 | 0 | 1 | 26 | 7,7 % | 0 | 44 % |
KallawayK. Mercer |
47 | 2 | 0 | 2 | −30 | 20 | 0 | 0 | 1 | 29 | 6,9 % | 0 | 38 % |
ZaydeZ. Wisdom |
60 | 3 | 7 | 10 | −36 | 33 | 0 | 0 | 0 | 80 | 3,8 % | 0 | 45 % |
JasonJ. Robertson |
24 | 23 | 15 | 38 | +1 | 18 | 9 | 2 | 3 | 131 | 17,6 % | 0 | – |
IanI. Martin |
34 | 1 | 4 | 5 | −22 | 34 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 0 | – |
RyanR. Cranford |
65 | 19 | 21 | 40 | −31 | 41 | 0 | 3 | 4 | 223 | 8,5 % | 0 | 43 % |
TylerT. Burnie |
58 | 6 | 20 | 26 | −40 | 72 | 1 | 2 | 1 | 110 | 5,5 % | 0 | 53 % |
MattM. Hotchkiss |
57 | 8 | 16 | 24 | −21 | 27 | 2 | 0 | 0 | 93 | 8,6 % | 0 | 58 % |
DennisD. Golovatchev |
59 | 2 | 1 | 3 | −23 | 8 | 0 | 0 | 1 | 37 | 5,4 % | 0 | 37 % |
IanI. Derungs |
57 | 10 | 10 | 20 | −42 | 24 | 4 | 0 | 0 | 113 | 8,8 % | 0 | 29 % |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EvanE. Brand |
61 | 0 | 4 | 4 | −22 | 38 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0,0 % | 0 | – |
6 JacobJ. Paquette |
24 | 1 | 3 | 4 | −11 | 17 | 0 | 0 | 0 | 27 | 3,7 % | 0 | – |
EmmettE. Gordon |
56 | 0 | 3 | 3 | −28 | 38 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 0 | – |
ConorC. Ali |
19 | 0 | 5 | 5 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
AnthonyA. Aguanno |
54 | 2 | 14 | 16 | −30 | 41 | 0 | 0 | 1 | 51 | 3,9 % | 0 | – |
JakobJ. Brahaney |
66 | 5 | 18 | 23 | −33 | 51 | 3 | 0 | 0 | 138 | 3,6 % | 0 | – |
AdrienA. Beraldo |
32 | 8 | 5 | 13 | −36 | 39 | 5 | 0 | 0 | 52 | 15,4 % | 0 | – |
MitchellM. Byrne |
26 | 0 | 3 | 3 | −12 | 20 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 0 | – |
JakeJ. Murray |
62 | 2 | 6 | 8 | −44 | 14 | 1 | 0 | 0 | 60 | 3,3 % | 0 | – |
BillyB. Constantinou |
44 | 6 | 12 | 18 | −58 | 24 | 4 | 0 | 1 | 90 | 6,7 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RyanR. Dugas |
15 | 10 | 6 | 3 | 0 | 4,25 | ,869 | 1 | 374 | 325 | 49 | 46:07 |
MarshallM. Frappier |
19 | 14 | 1 | 12 | 1 | 4,67 | ,867 | 0 | 504 | 437 | 67 | 45:21 |
BrendanB. Bonello |
48 | 44 | 7 | 37 | 1 | 4,28 | ,884 | 0 | 1538 | 1359 | 179 | 52:15 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EgorE. Postnov |
17 | 1 | 6 | 7 | +1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 0 | – |
RhysR. Forhan |
18 | 1 | 1 | 2 | −8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | 55 % |
DanielD. Walker |
44 | 6 | 3 | 9 | −18 | 129 | 1 | 0 | 1 | 96 | 6,3 % | 0 | 62 % |
KurtisK. Evans |
21 | 1 | 2 | 3 | −11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 0 | – |
PatrickP. Brown |
62 | 3 | 8 | 11 | −10 | 30 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7,7 % | 0 | 42 % |
KyleK. Potts |
5 | 0 | 0 | 0 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | 55 % |
JustinJ. Brazeau |
68 | 61 | 52 | 113 | +14 | 40 | 14 | 0 | 10 | 314 | 19,4 % | 0 | 45 % |
MatthewM. Struthers |
61 | 31 | 50 | 81 | +9 | 39 | 12 | 0 | 5 | 196 | 15,8 % | 0 | 44 % |
MasonM. Primeau |
49 | 10 | 16 | 26 | −23 | 45 | 1 | 1 | 1 | 90 | 11,1 % | 0 | 46 % |
BrandonB. Coe |
65 | 17 | 20 | 37 | −29 | 42 | 3 | 0 | 1 | 104 | 16,3 % | 0 | 47 % |
HarrisonH. Caines |
56 | 9 | 12 | 21 | +4 | 32 | 0 | 0 | 1 | 82 | 11,0 % | 0 | 25 % |
CameronC. Peters |
50 | 2 | 4 | 6 | −16 | 8 | 0 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 0 | 32 % |
BradleyB. Chenier |
61 | 30 | 35 | 65 | −6 | 74 | 8 | 2 | 4 | 206 | 14,6 % | 0 | 35 % |
LukeL. Burghardt |
39 | 9 | 21 | 30 | +6 | 57 | 4 | 0 | 0 | 75 | 12,0 % | 0 | 51 % |
KyleK. Jackson |
12 | 2 | 1 | 3 | −1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 22,2 % | 0 | 34 % |
AdamA. McMaster |
34 | 13 | 15 | 28 | −7 | 0 | 2 | 0 | 3 | 74 | 17,6 % | 0 | 43 % |
MitchellM. Russell |
32 | 8 | 5 | 13 | −4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 64 | 12,5 % | 0 | 49 % |
LukeL. Moncada |
68 | 8 | 9 | 17 | −24 | 39 | 0 | 1 | 0 | 106 | 7,5 % | 0 | 46 % |
MatM. Hardwick |
5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ColeC. Cameron |
28 | 0 | 3 | 3 | −16 | 33 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0,0 % | 0 | – |
ZackZ. Malik |
27 | 0 | 5 | 5 | −8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 0 | – |
TheoT. Calvas |
61 | 3 | 18 | 21 | −5 | 75 | 0 | 0 | 0 | 90 | 3,3 % | 0 | – |
PaceyP. Schlueting |
60 | 0 | 3 | 3 | −11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 0 | – |
TravisT. Mailhot |
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
SimonS. Rose |
57 | 3 | 19 | 22 | −9 | 20 | 1 | 0 | 0 | 75 | 4,0 % | 0 | – |
NickN. King |
67 | 8 | 32 | 40 | −9 | 30 | 5 | 0 | 1 | 118 | 6,8 % | 0 | – |
DavidD. Maier |
49 | 3 | 16 | 19 | −4 | 10 | 2 | 0 | 1 | 50 | 6,0 % | 0 | – |
BradenB. Henderson |
67 | 1 | 8 | 9 | −22 | 24 | 1 | 0 | 0 | 65 | 1,5 % | 0 | – |
PaytonP. Vescio |
26 | 0 | 4 | 4 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JosephJ. Vrbetic |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,67 | ,857 | 0 | 14 | 12 | 2 | 32:43 |
ChristianC. Purboo |
23 | 17 | 6 | 9 | 3 | 3,90 | ,897 | 0 | 759 | 681 | 78 | 52:06 |
ChristianC. Propp |
51 | 51 | 24 | 24 | 2 | 3,98 | ,893 | 2 | 1781 | 1591 | 190 | 56:12 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2018/19 Všechny tabulky →
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 50 | 12 | 6 | 106 | ,779 | 296:183 | +113 | ||
2
OSHOshawa Generals
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 288:216 | +72 | ||
3
PBOPeterborough Petes
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:256 | −22 | ||
4
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 241:283 | −42 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 14 | 52 | 2 | 30 | ,221 | 144:307 | −163 |
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
2
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
3
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
4
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
5
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 50 | 12 | 6 | 106 | ,779 | 296:183 | +113 | ||
2
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 288:216 | +72 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
6
PBOPeterborough Petes
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:256 | −22 | ||
7
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
8
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 241:283 | −42 | ||
9
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 | ||
10
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 14 | 52 | 2 | 30 | ,221 | 144:307 | −163 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 50 | 12 | 6 | 106 | ,779 | 296:183 | +113 | ||
2
LDNLondon Knights
|
68 | 46 | 15 | 7 | 99 | ,728 | 299:211 | +88 | ||
3
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 294:218 | +76 | ||
4
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 44 | 16 | 8 | 96 | ,706 | 292:224 | +68 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 288:216 | +72 | ||
7
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
8
GUEGuelph Storm
|
68 | 40 | 18 | 10 | 90 | ,662 | 308:230 | +78 | ||
9
KITKitchener Rangers
|
68 | 34 | 30 | 4 | 72 | ,529 | 251:267 | −16 | ||
10
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
11
PBOPeterborough Petes
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:256 | −22 | ||
12
OSOwen Sound Attack
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 224:274 | −50 | ||
13
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
14
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 241:283 | −42 | ||
15
SARSarnia Sting
|
68 | 28 | 33 | 7 | 63 | ,463 | 271:300 | −29 | ||
16
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 25 | 33 | 10 | 60 | ,441 | 216:257 | −41 | ||
17
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 | ||
18
ERErie Otters
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 230:300 | −70 | ||
19
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 16 | 46 | 6 | 38 | ,279 | 212:350 | −138 | ||
20
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 14 | 52 | 2 | 30 | ,221 | 144:307 | −163 |



















































