Erie4:0Konec
NiagaraErie Otters – Niagara IceDogs 4:0, 3. 11. 2019
OHL · Základní část
Ne 3. 11. 2019 · 20:00 · Erie Insurance Arena
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| ER | 1 | 2 | 1 | 4 |
| NIAG | 0 | 0 | 0 | 0 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
10:58
Jack Duff · 2 min, držení
-
16:58
AJ Cook · 2 min, vysoká hůl
-
19:28
Maxim Golod
Hayden Fowler, Elias Cohen
1:0
2. třetina – 2:0
-
9:46
Maxim Golod
Brendan Sellan, Jack Duff
2:0
-
13:06
Jamie Drysdale · 2 min, hákování
-
16:25
Danial Singer
Austen Swankler, Noah Sedore
3:0
-
19:04
Landon Cato · 2 min, bránění ve hře
-
19:52
Hayden Fowler · 2 min, krosček
3. třetina – 1:0
-
6:09
Hayden Fowler
Elias Cohen, Emmett Sproule
4:0
-
7:06
Ivan Lodnia · 2 min, hákování
Statistiky týmů
vs
44
Střely na branku
28
0/3
Přesilovky
0/3
61 %
Vhazování
39 %
6
Trestné minuty
6
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 2 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 2 | 2 | +3 | 0 | 2 | 12/17 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 6 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 6 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 4 | 8/16 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +3 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 28 | 28 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 5 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 | 10/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 4/8 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 44 | 40 | 4 | ,909 |
Srovnání v sezoně
vs
63
Body v tabulce
42
3,63
Góly na zápas
3,08
3,75
Obdržené na zápas
5,08
17,7 %
Přesilovky
20,6 %
82,0 %
Oslabení
70,2 %
33,9
Střely na zápas
28,9
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Erie −4
Niagara −6
+2
0
−6
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2019/20
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EliasE. Cohen |
57 | 7 | 12 | 19 | −10 | 13 | 0 | 0 | 1 | 66 | 10,6 % | 0 | 44 % |
HaydenH. Fowler |
52 | 20 | 22 | 42 | −11 | 78 | 8 | 0 | 1 | 135 | 14,8 % | 0 | 51 % |
DanielD. D'Amato |
63 | 18 | 14 | 32 | +15 | 21 | 1 | 2 | 3 | 134 | 13,4 % | 0 | 40 % |
AustenA. Swankler |
59 | 18 | 27 | 45 | +9 | 61 | 3 | 0 | 3 | 170 | 10,6 % | 0 | 52 % |
MathewM. MacDougall |
21 | 3 | 3 | 6 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 29 | 10,3 % | 0 | – |
ChadC. Yetman |
61 | 43 | 31 | 74 | +10 | 8 | 10 | 4 | 3 | 217 | 19,8 % | 0 | 48 % |
BrendanB. Sellan |
63 | 13 | 16 | 29 | −2 | 18 | 3 | 2 | 2 | 123 | 10,6 % | 0 | 27 % |
DanialD. Singer |
31 | 9 | 7 | 16 | −2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 85 | 10,6 % | 0 | 50 % |
KyenK. Sopa |
22 | 5 | 10 | 15 | −7 | 18 | 1 | 0 | 0 | 39 | 12,8 % | 0 | 24 % |
ConnorC. Lockhart |
57 | 9 | 18 | 27 | −16 | 16 | 4 | 0 | 2 | 83 | 10,8 % | 0 | 42 % |
NoahN. Sedore |
48 | 2 | 9 | 11 | −10 | 17 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 0 | 43 % |
MaximM. Golod |
63 | 25 | 53 | 78 | +9 | 34 | 7 | 2 | 3 | 252 | 9,9 % | 0 | 35 % |
BrettB. Bressette |
8 | 1 | 1 | 2 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | 50 % |
BrendanB. Hoffmann |
62 | 12 | 11 | 23 | +7 | 52 | 0 | 0 | 1 | 113 | 10,6 % | 0 | 45 % |
EmmettE. Sproule |
63 | 12 | 13 | 25 | −13 | 10 | 1 | 0 | 0 | 98 | 12,2 % | 0 | 34 % |
AlexA. Gritz |
5 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | 51 % |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BrendanB. Kischnick |
29 | 0 | 3 | 3 | −2 | 36 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 0 | – |
JamieJ. Drysdale |
49 | 9 | 38 | 47 | +9 | 24 | 3 | 0 | 1 | 136 | 6,6 % | 0 | – |
JacobJ. Golden |
48 | 4 | 23 | 27 | −9 | 8 | 1 | 0 | 1 | 64 | 6,3 % | 0 | – |
ChristianC. Kyrou |
21 | 0 | 0 | 0 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
MarcusM. Gillard |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JackJ. Duff |
63 | 4 | 14 | 18 | +18 | 77 | 0 | 0 | 0 | 114 | 3,5 % | 0 | – |
KurtisK. Henry |
62 | 8 | 11 | 19 | 0 | 71 | 1 | 1 | 1 | 81 | 9,9 % | 0 | – |
DrewD. Hunter |
47 | 2 | 18 | 20 | −6 | 22 | 0 | 0 | 0 | 69 | 2,9 % | 0 | – |
LukeL. Beamish |
13 | 0 | 2 | 2 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
CameronC. Morton |
58 | 3 | 9 | 12 | −12 | 46 | 0 | 0 | 2 | 51 | 5,9 % | 0 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DanielD. Murphy |
43 | 40 | 16 | 18 | 6 | 3,41 | ,892 | 2 | 1281 | 1142 | 139 | 56:56 |
AidanA. Campbell |
26 | 23 | 10 | 8 | 5 | 3,65 | ,872 | 2 | 648 | 565 | 83 | 52:30 |
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AnthonyA. Agostinelli |
50 | 5 | 5 | 10 | −27 | 12 | 0 | 0 | 0 | 45 | 11,1 % | 0 | 21 % |
JacksonJ. Doherty |
57 | 7 | 8 | 15 | −27 | 62 | 0 | 0 | 0 | 80 | 8,8 % | 0 | 32 % |
IvanI. Lodnia |
41 | 27 | 35 | 62 | −1 | 22 | 4 | 2 | 3 | 179 | 15,1 % | 0 | 38 % |
JonahJ. De Simone |
63 | 10 | 6 | 16 | −28 | 22 | 1 | 0 | 1 | 92 | 10,9 % | 0 | 36 % |
CameronC. Butler |
27 | 6 | 7 | 13 | −40 | 21 | 4 | 0 | 0 | 60 | 10,0 % | 0 | 35 % |
CameronC. Snow |
57 | 7 | 6 | 13 | −30 | 4 | 1 | 0 | 0 | 71 | 9,9 % | 0 | 43 % |
OliverO. Castleman |
62 | 22 | 36 | 58 | −15 | 36 | 12 | 1 | 2 | 115 | 19,1 % | 0 | 37 % |
CameronC. Peters |
10 | 0 | 1 | 1 | −13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 0 | 39 % |
RyanR. Campbell |
34 | 0 | 3 | 3 | −10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | 35 % |
EthanE. Sims |
47 | 3 | 5 | 8 | −18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 38 | 7,9 % | 0 | 48 % |
PhilP. Tomasino |
36 | 22 | 35 | 57 | 0 | 20 | 6 | 2 | 1 | 132 | 16,7 % | 0 | 48 % |
AndrewA. Bruder |
56 | 8 | 16 | 24 | −35 | 47 | 2 | 0 | 1 | 98 | 8,2 % | 0 | 45 % |
AkilA. Thomas |
27 | 15 | 29 | 44 | +2 | 30 | 4 | 1 | 2 | 114 | 13,2 % | 0 | 56 % |
LucasL. Theriault |
48 | 5 | 6 | 11 | −34 | 8 | 0 | 0 | 0 | 47 | 10,6 % | 0 | 47 % |
KyenK. Sopa |
30 | 14 | 17 | 31 | −9 | 32 | 5 | 1 | 1 | 79 | 17,7 % | 0 | 35 % |
JakeJ. Uberti |
57 | 17 | 16 | 33 | −33 | 40 | 6 | 0 | 1 | 128 | 13,3 % | 0 | 47 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LandonL. Cato |
50 | 0 | 2 | 2 | −30 | 54 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0,0 % | 0 | – |
IsaacI. Enright |
53 | 1 | 8 | 9 | −23 | 34 | 0 | 0 | 0 | 47 | 2,1 % | 0 | – |
MasonM. Howard |
54 | 8 | 7 | 15 | −24 | 49 | 1 | 2 | 1 | 82 | 9,8 % | 0 | – |
GiancarloG. Chanton |
56 | 1 | 7 | 8 | −23 | 14 | 0 | 0 | 0 | 34 | 2,9 % | 0 | – |
AJA. Cook |
50 | 1 | 7 | 8 | −6 | 14 | 0 | 0 | 0 | 57 | 1,8 % | 0 | – |
DrewD. Hunter |
12 | 1 | 8 | 9 | +1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 0 | – |
AdrienA. Beraldo |
45 | 5 | 18 | 23 | −29 | 59 | 2 | 0 | 2 | 93 | 5,4 % | 0 | – |
DakotaD. Betts |
63 | 4 | 15 | 19 | −33 | 52 | 1 | 0 | 0 | 69 | 5,8 % | 0 | – |
ElijahE. Roberts |
45 | 2 | 14 | 16 | −38 | 27 | 0 | 1 | 0 | 80 | 2,5 % | 0 | 20 % |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TuckerT. Tynan |
23 | 21 | 11 | 8 | 4 | 3,80 | ,911 | 0 | 916 | 834 | 82 | 56:20 |
AndrewA. MacLean |
20 | 17 | 2 | 16 | 0 | 5,39 | ,858 | 0 | 678 | 582 | 96 | 53:24 |
JoshJ. Rosenzweig |
4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6,98 | ,831 | 0 | 142 | 118 | 24 | 51:35 |
ChristianC. Sbaraglia |
24 | 21 | 3 | 13 | 2 | 5,19 | ,877 | 0 | 864 | 758 | 106 | 51:03 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2019/20 Všechny tabulky →
Midwest Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
3
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
4
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
5
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 |
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
2
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
3
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 289:225 | +64 | ||
3
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
4
FLNTFlint Firebirds
|
63 | 40 | 21 | 2 | 82 | ,651 | 274:243 | +31 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 256:233 | +23 | ||
6
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
8
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 | ||
9
SOOSoo Greyhounds
|
64 | 29 | 31 | 4 | 62 | ,484 | 253:257 | −4 | ||
10
SARSarnia Sting
|
62 | 22 | 34 | 6 | 50 | ,403 | 244:299 | −55 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
62 | 50 | 11 | 1 | 101 | ,815 | 296:164 | +132 | ||
2
PBOPeterborough Petes
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 250:198 | +52 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
62 | 31 | 20 | 11 | 73 | ,589 | 229:227 | +2 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
5
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
6
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
62 | 24 | 30 | 8 | 56 | ,452 | 235:267 | −32 | ||
8
KGNKingston Frontenacs
|
62 | 19 | 39 | 4 | 42 | ,339 | 198:285 | −87 | ||
9
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
62 | 50 | 11 | 1 | 101 | ,815 | 296:164 | +132 | ||
2
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
3
SAGSaginaw Spirit
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 289:225 | +64 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
5
FLNTFlint Firebirds
|
63 | 40 | 21 | 2 | 82 | ,651 | 274:243 | +31 | ||
6
PBOPeterborough Petes
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 250:198 | +52 | ||
7
WSRWindsor Spitfires
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 256:233 | +23 | ||
8
OSHOshawa Generals
|
62 | 31 | 20 | 11 | 73 | ,589 | 229:227 | +2 | ||
9
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
10
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
11
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
12
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
13
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
64 | 29 | 31 | 4 | 62 | ,484 | 253:257 | −4 | ||
15
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
16
BFDBrantford Bulldogs
|
62 | 24 | 30 | 8 | 56 | ,452 | 235:267 | −32 | ||
17
SARSarnia Sting
|
62 | 22 | 34 | 6 | 50 | ,403 | 244:299 | −55 | ||
18
KGNKingston Frontenacs
|
62 | 19 | 39 | 4 | 42 | ,339 | 198:285 | −87 | ||
19
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
20
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |












































