Brantford3:2Konec · PP
BramptonBrantford Bulldogs – Brampton Steelheads 3:2, 12. 11. 2022
OHL · Základní část
So 12. 11. 2022 · 22:00 · FirstOntario Centre
| Tým | 1 | 2 | 3 | PP | Celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| BFD | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| BRAM | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:1
-
1:17
Lawson Sherk
Patrick Thomas, Jorian Donovan
1:0
-
6:08
Mason Zebeski · 2 min, hákování
-
12:25
Brice Cooke · 2 min, bránění brankáři
-
16:47
Charlie Callaghan · 2 min, napadení zezadu
-
19:07
James Hardie
Charlie Callaghan
1:1
2. třetina – 1:0
-
2:21
Florian Xhekaj · 2 min, sekání
-
4:29
Lawson Sherk · 2 min, vysoká hůl
-
4:29
Lawson Sherk · 2 min, vysoká hůl
-
7:33
Avery Hayes
Noah Van Vliet
2:1
-
12:16
Kasper Larsen · 2 min, hrubost
-
12:16
Noah Van Vliet · 2 min, napadení zezadu
-
17:07
MacGregor Richmond · 2 min, sekání
3. třetina – 0:1
-
8:41
Finn Harding
Ethan Del Mastro, Zakary Lavoie
2:2
-
19:38
James Hardie · 2 min, zdržování hry
Prodloužení – 1:0
-
0:24
Avery Hayes
Logan Morrison, Ryan Humphrey
3:2
Statistiky týmů
vs
30
Střely na branku
25
1/5
Přesilovky
0/3
49 %
Vhazování
51 %
8
Trestné minuty
12
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 3/9 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 5 | 15/24 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:24 | 25 | 23 | 2 | ,920 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 6 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 13/23 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:24 | 30 | 27 | 3 | ,900 |
Srovnání v sezoně
vs
71
Body v tabulce
68
3,32
Góly na zápas
3,32
3,69
Obdržené na zápas
3,79
20,7 %
Přesilovky
19,9 %
77,3 %
Oslabení
73,2 %
29,8
Střely na zápas
34,4
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Brantford −6
Brampton +3
+3
0
−6
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2022/23
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LoganL. Morrison |
34 | 20 | 35 | 55 | +10 | 8 | 5 | 1 | 2 | 131 | 15,3 % | 0 | 52 % |
NoahN. Nelson |
56 | 5 | 8 | 13 | −9 | 11 | 0 | 1 | 1 | 44 | 11,4 % | 0 | 44 % |
|
|
8 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
AveryA. Hayes |
33 | 27 | 14 | 41 | +9 | 40 | 14 | 2 | 5 | 174 | 15,5 % | 0 | 24 % |
GeorgeG. Diaco |
2 | 2 | 2 | 4 | +1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6 | 33,3 % | 0 | – |
NickN. Lardis |
33 | 25 | 21 | 46 | +13 | 4 | 7 | 1 | 2 | 133 | 18,8 % | 0 | 23 % |
|
|
54 | 2 | 5 | 7 | −8 | 20 | 0 | 1 | 0 | 43 | 4,7 % | 0 | 47 % |
RyanR. Humphrey |
24 | 5 | 8 | 13 | +2 | 42 | 1 | 0 | 0 | 48 | 10,4 % | 0 | 44 % |
|
|
31 | 1 | 1 | 2 | −9 | 26 | 0 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 0 | – |
SahilS. Panwar |
34 | 21 | 31 | 52 | +11 | 20 | 5 | 1 | 2 | 136 | 15,4 % | 0 | 54 % |
LawsonL. Sherk |
65 | 13 | 15 | 28 | −26 | 67 | 4 | 1 | 4 | 146 | 8,9 % | 0 | 56 % |
|
|
62 | 4 | 8 | 12 | −25 | 2 | 1 | 0 | 0 | 58 | 6,9 % | 0 | 46 % |
FlorianF. Xhekaj |
68 | 13 | 12 | 25 | −17 | 76 | 3 | 0 | 1 | 98 | 13,3 % | 0 | 44 % |
|
|
67 | 7 | 7 | 14 | −18 | 34 | 0 | 0 | 2 | 44 | 15,9 % | 0 | – |
MarekM. Vanacker |
55 | 4 | 12 | 16 | −19 | 20 | 0 | 0 | 0 | 74 | 5,4 % | 0 | 47 % |
MarkM. Duarte |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
26 | 3 | 7 | 10 | +1 | 10 | 0 | 0 | 1 | 18 | 16,7 % | 0 | 50 % |
LucaL. Testa |
24 | 1 | 1 | 2 | −9 | 6 | 1 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 0 | – |
|
|
60 | 17 | 25 | 42 | −18 | 41 | 5 | 0 | 3 | 142 | 12,0 % | 0 | 27 % |
|
|
66 | 17 | 39 | 56 | +10 | 19 | 2 | 0 | 3 | 88 | 19,3 % | 0 | 41 % |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 8 | 9 | 17 | +7 | 44 | 0 | 0 | 2 | 116 | 6,9 % | 0 | – |
|
|
65 | 3 | 25 | 28 | −7 | 75 | 1 | 0 | 0 | 86 | 3,5 % | 0 | – |
|
|
61 | 3 | 12 | 15 | −5 | 74 | 0 | 0 | 0 | 61 | 4,9 % | 0 | – |
|
|
38 | 0 | 3 | 3 | −25 | 57 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 0 | – |
GavinG. White |
22 | 7 | 15 | 22 | +10 | 6 | 1 | 0 | 0 | 75 | 9,3 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
26 | 2 | 3 | 5 | −2 | 14 | 0 | 0 | 1 | 20 | 10,0 % | 0 | – |
CallumC. Cheynowski |
18 | 1 | 6 | 7 | −2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 0 | – |
RanvirR. Gill-Shane |
57 | 0 | 3 | 3 | −10 | 20 | 0 | 0 | 0 | 48 | 0,0 % | 0 | – |
JorianJ. Donovan |
55 | 12 | 33 | 45 | −9 | 51 | 1 | 0 | 1 | 126 | 9,5 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
30 | 24 | 12 | 9 | 2 | 3,39 | ,897 | 1 | 831 | 745 | 86 | 50:42 |
DavidD. Egorov |
2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4,00 | ,864 | 0 | 59 | 51 | 8 | 59:59 |
MarcoM. Costantini |
2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4,03 | ,892 | 0 | 74 | 66 | 8 | 59:31 |
MatteoM. Drobac |
42 | 40 | 19 | 19 | 3 | 3,58 | ,887 | 2 | 1220 | 1082 | 138 | 55:06 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
66 | 6 | 5 | 11 | −21 | 50 | 1 | 0 | 0 | 117 | 5,1 % | 0 | 30 % |
KaiK. Schwindt |
67 | 12 | 13 | 25 | −12 | 51 | 5 | 1 | 2 | 152 | 7,9 % | 0 | 44 % |
JamesJ. Hardie |
66 | 38 | 44 | 82 | +6 | 25 | 9 | 1 | 4 | 310 | 12,3 % | 0 | 56 % |
|
|
31 | 1 | 1 | 2 | −6 | 11 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6,3 % | 0 | 46 % |
AngusA. MacDonell |
31 | 17 | 7 | 24 | +3 | 32 | 4 | 2 | 2 | 73 | 23,3 % | 0 | 47 % |
|
|
10 | 1 | 1 | 2 | −7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
66 | 5 | 6 | 11 | −12 | 44 | 0 | 0 | 0 | 70 | 7,1 % | 0 | – |
LucasL. Karmiris |
63 | 6 | 12 | 18 | −8 | 27 | 0 | 0 | 0 | 71 | 8,5 % | 0 | 50 % |
|
|
28 | 11 | 8 | 19 | +1 | 6 | 1 | 1 | 1 | 79 | 13,9 % | 0 | – |
|
|
64 | 13 | 30 | 43 | −10 | 14 | 3 | 2 | 2 | 117 | 11,1 % | 0 | 51 % |
JackJ. Van Volsen |
32 | 4 | 10 | 14 | −7 | 8 | 1 | 0 | 0 | 65 | 6,2 % | 0 | 49 % |
|
|
32 | 5 | 3 | 8 | −3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 51 | 9,8 % | 0 | 38 % |
LucaL. Del Bel Belluz |
34 | 20 | 21 | 41 | −5 | 10 | 6 | 2 | 1 | 120 | 16,7 % | 0 | 55 % |
|
|
68 | 20 | 25 | 45 | −17 | 45 | 4 | 0 | 4 | 182 | 11,0 % | 0 | 25 % |
MacGregorM. Richmond |
8 | 1 | 1 | 2 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100,0 % | 0 | 36 % |
|
|
33 | 1 | 1 | 2 | −7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 0 | – |
JakeJ. Uberti |
12 | 1 | 6 | 7 | −6 | 20 | 1 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | 54 % |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | 54 % |
AdamA. Židlický |
32 | 4 | 8 | 12 | +1 | 25 | 0 | 1 | 1 | 42 | 9,5 % | 0 | – |
OwenO. Beck |
30 | 17 | 24 | 41 | +6 | 20 | 5 | 1 | 2 | 92 | 18,5 % | 0 | 59 % |
PorterP. Martone |
32 | 13 | 9 | 22 | −3 | 26 | 2 | 0 | 1 | 79 | 16,5 % | 0 | 50 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LiamL. Spencer |
8 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
StevieS. Leskovar |
26 | 1 | 2 | 3 | −12 | 31 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 0 | – |
|
|
66 | 2 | 13 | 15 | −14 | 26 | 0 | 0 | 1 | 51 | 3,9 % | 0 | – |
FinnF. Harding |
63 | 2 | 8 | 10 | +8 | 41 | 0 | 0 | 0 | 54 | 3,7 % | 0 | – |
|
|
33 | 1 | 9 | 10 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 51 | 2,0 % | 0 | – |
|
|
54 | 6 | 29 | 35 | −1 | 44 | 1 | 0 | 2 | 107 | 5,6 % | 0 | – |
ChasC. Sharpe |
64 | 5 | 26 | 31 | −13 | 40 | 5 | 0 | 0 | 146 | 3,4 % | 0 | – |
CharlieC. Callaghan |
56 | 7 | 20 | 27 | −9 | 48 | 2 | 1 | 2 | 120 | 5,8 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
IsaacI. Enright |
15 | 1 | 1 | 2 | −10 | 30 | 0 | 0 | 1 | 13 | 7,7 % | 0 | – |
EthanE. Del Mastro |
22 | 2 | 19 | 21 | +4 | 35 | 1 | 0 | 1 | 29 | 6,9 % | 0 | – |
Brankáři 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,85 | ,857 | 0 | 56 | 48 | 8 | 49:30 |
|
|
38 | 37 | 19 | 15 | 3 | 3,63 | ,867 | 1 | 964 | 836 | 128 | 55:44 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
RyersonR. Leenders |
35 | 30 | 12 | 15 | 3 | 3,48 | ,879 | 0 | 898 | 789 | 109 | 53:38 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabulky
Pořadí v základní části 2022/23 Všechny tabulky →
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 286:171 | +115 | ||
2
PBOPeterborough Petes
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 247:207 | +40 | ||
3
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 226:251 | −25 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 26 | 36 | 6 | 58 | ,426 | 235:290 | −55 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 27 | 38 | 3 | 57 | ,419 | 199:260 | −61 |
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 285:183 | +102 | ||
2
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 17 | 9 | 93 | ,684 | 284:239 | +45 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 272:260 | +12 | ||
4
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 226:258 | −32 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 12 | 47 | 9 | 33 | ,243 | 199:357 | −158 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 286:171 | +115 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 285:183 | +102 | ||
3
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 17 | 9 | 93 | ,684 | 284:239 | +45 | ||
4
PBOPeterborough Petes
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 247:207 | +40 | ||
5
SBYSudbury Wolves
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 272:260 | +12 | ||
6
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 226:251 | −25 | ||
7
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 226:258 | −32 | ||
8
OSHOshawa Generals
|
68 | 26 | 36 | 6 | 58 | ,426 | 235:290 | −55 | ||
9
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 27 | 38 | 3 | 57 | ,419 | 199:260 | −61 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 12 | 47 | 9 | 33 | ,243 | 199:357 | −158 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 286:171 | +115 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 285:183 | +102 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 18 | 6 | 94 | ,691 | 320:265 | +55 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 17 | 9 | 93 | ,684 | 284:239 | +45 | ||
5
LDNLondon Knights
|
68 | 45 | 21 | 2 | 92 | ,676 | 269:214 | +55 | ||
6
SARSarnia Sting
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 298:224 | +74 | ||
7
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 244:244 | 0 | ||
8
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 291:278 | +13 | ||
9
GUEGuelph Storm
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 254:280 | −26 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 247:207 | +40 | ||
11
OSOwen Sound Attack
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 248:258 | −10 | ||
12
KITKitchener Rangers
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 257:240 | +17 | ||
13
SBYSudbury Wolves
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 272:260 | +12 | ||
14
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 226:251 | −25 | ||
15
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 226:258 | −32 | ||
16
OSHOshawa Generals
|
68 | 26 | 36 | 6 | 58 | ,426 | 235:290 | −55 | ||
17
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 27 | 38 | 3 | 57 | ,419 | 199:260 | −61 | ||
18
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 20 | 33 | 15 | 55 | ,404 | 223:310 | −87 | ||
19
ERErie Otters
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 207:287 | −80 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 12 | 47 | 9 | 33 | ,243 | 199:357 | −158 |






























