Brampton3:2Konec · PP
NiagaraBrampton Steelheads – Niagara IceDogs 3:2, 13. 1. 2023
OHL · Základní část
So 14. 1. 2023 · 01:00 · Paramount Fine Foods Centre
| Tým | 1 | 2 | 3 | PP | Celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| BRAM | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| NIAG | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
0:27
Daniel Michaud · 2 min, napadení ze slepého úhlu
-
12:56
James Hardie
Luke Misa, Zander Veccia
1:0
-
16:32
Kevin He · 5 min, napadení u mantinelu
-
16:32
Kevin He · osobní trest do konce utkání
-
16:32
Porter Martone · 2 min, hrubost
2. třetina – 1:0
-
8:45
Evan Klein · 2 min, hrubost
-
8:45
Finn Harding · 2 min, vysoká hůl
-
9:32
James Hardie · 2 min, sekání
-
19:40
Angus MacDonell
Charlie Callaghan, Justin DeZoete
2:0
3. třetina – 0:2
-
7:37
Andrew LeBlanc
bez asistence
2:1
-
15:48
Kasper Larsen · 2 min, podražení
-
17:39
Declan Waddick
Juan Copeland, Andrew LeBlanc
2:2
Prodloužení – 1:0
-
1:01
Charlie Callaghan
Zander Veccia
3:2
Statistiky týmů
vs
40
Střely na branku
25
0/2
Přesilovky
1/2
51 %
Vhazování
49 %
8
Trestné minuty
9
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 4 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 6 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 4/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 9/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 5/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0/1 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:01 | 25 | 23 | 2 | ,920 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | −2 | 0 | 2 | 5/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 5 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 0/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 5/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 10/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:01 | 40 | 37 | 3 | ,925 |
Srovnání v sezoně
vs
68
Body v tabulce
33
3,32
Góly na zápas
2,93
3,79
Obdržené na zápas
5,25
19,9 %
Přesilovky
21,2 %
73,2 %
Oslabení
74,4 %
34,4
Střely na zápas
28,0
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Brampton +2
Niagara −5
+2
0
−5
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2022/23
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
66 | 6 | 5 | 11 | −21 | 50 | 1 | 0 | 0 | 117 | 5,1 % | 0 | 30 % |
KaiK. Schwindt |
67 | 12 | 13 | 25 | −12 | 51 | 5 | 1 | 2 | 152 | 7,9 % | 0 | 44 % |
JamesJ. Hardie |
66 | 38 | 44 | 82 | +6 | 25 | 9 | 1 | 4 | 310 | 12,3 % | 0 | 56 % |
|
|
31 | 1 | 1 | 2 | −6 | 11 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6,3 % | 0 | 46 % |
AngusA. MacDonell |
31 | 17 | 7 | 24 | +3 | 32 | 4 | 2 | 2 | 73 | 23,3 % | 0 | 47 % |
|
|
10 | 1 | 1 | 2 | −7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
66 | 5 | 6 | 11 | −12 | 44 | 0 | 0 | 0 | 70 | 7,1 % | 0 | – |
LucasL. Karmiris |
63 | 6 | 12 | 18 | −8 | 27 | 0 | 0 | 0 | 71 | 8,5 % | 0 | 50 % |
|
|
28 | 11 | 8 | 19 | +1 | 6 | 1 | 1 | 1 | 79 | 13,9 % | 0 | – |
|
|
64 | 13 | 30 | 43 | −10 | 14 | 3 | 2 | 2 | 117 | 11,1 % | 0 | 51 % |
JackJ. Van Volsen |
32 | 4 | 10 | 14 | −7 | 8 | 1 | 0 | 0 | 65 | 6,2 % | 0 | 49 % |
|
|
32 | 5 | 3 | 8 | −3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 51 | 9,8 % | 0 | 38 % |
LucaL. Del Bel Belluz |
34 | 20 | 21 | 41 | −5 | 10 | 6 | 2 | 1 | 120 | 16,7 % | 0 | 55 % |
|
|
68 | 20 | 25 | 45 | −17 | 45 | 4 | 0 | 4 | 182 | 11,0 % | 0 | 25 % |
MacGregorM. Richmond |
8 | 1 | 1 | 2 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100,0 % | 0 | 36 % |
|
|
33 | 1 | 1 | 2 | −7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 0 | – |
JakeJ. Uberti |
12 | 1 | 6 | 7 | −6 | 20 | 1 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | 54 % |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | 54 % |
AdamA. Židlický |
32 | 4 | 8 | 12 | +1 | 25 | 0 | 1 | 1 | 42 | 9,5 % | 0 | – |
OwenO. Beck |
30 | 17 | 24 | 41 | +6 | 20 | 5 | 1 | 2 | 92 | 18,5 % | 0 | 59 % |
PorterP. Martone |
32 | 13 | 9 | 22 | −3 | 26 | 2 | 0 | 1 | 79 | 16,5 % | 0 | 50 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LiamL. Spencer |
8 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
StevieS. Leskovar |
26 | 1 | 2 | 3 | −12 | 31 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 0 | – |
|
|
66 | 2 | 13 | 15 | −14 | 26 | 0 | 0 | 1 | 51 | 3,9 % | 0 | – |
FinnF. Harding |
63 | 2 | 8 | 10 | +8 | 41 | 0 | 0 | 0 | 54 | 3,7 % | 0 | – |
|
|
33 | 1 | 9 | 10 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 51 | 2,0 % | 0 | – |
|
|
54 | 6 | 29 | 35 | −1 | 44 | 1 | 0 | 2 | 107 | 5,6 % | 0 | – |
ChasC. Sharpe |
64 | 5 | 26 | 31 | −13 | 40 | 5 | 0 | 0 | 146 | 3,4 % | 0 | – |
CharlieC. Callaghan |
56 | 7 | 20 | 27 | −9 | 48 | 2 | 1 | 2 | 120 | 5,8 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
IsaacI. Enright |
15 | 1 | 1 | 2 | −10 | 30 | 0 | 0 | 1 | 13 | 7,7 % | 0 | – |
EthanE. Del Mastro |
22 | 2 | 19 | 21 | +4 | 35 | 1 | 0 | 1 | 29 | 6,9 % | 0 | – |
Brankáři 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,85 | ,857 | 0 | 56 | 48 | 8 | 49:30 |
|
|
38 | 37 | 19 | 15 | 3 | 3,63 | ,867 | 1 | 964 | 836 | 128 | 55:44 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
RyersonR. Leenders |
35 | 30 | 12 | 15 | 3 | 3,48 | ,879 | 0 | 898 | 789 | 109 | 53:38 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AnthonyA. Agostinelli |
23 | 4 | 7 | 11 | −2 | 8 | 0 | 0 | 1 | 35 | 11,4 % | 0 | 33 % |
|
|
67 | 13 | 23 | 36 | −61 | 32 | 3 | 0 | 0 | 81 | 16,0 % | 0 | 40 % |
|
|
34 | 9 | 24 | 33 | −26 | 28 | 4 | 0 | 0 | 89 | 10,1 % | 0 | 49 % |
BrendenB. Sirizzotti |
23 | 7 | 13 | 20 | −4 | 21 | 2 | 0 | 2 | 45 | 15,6 % | 0 | 44 % |
KevinK. He |
66 | 21 | 13 | 34 | −27 | 31 | 0 | 0 | 1 | 152 | 13,8 % | 0 | 38 % |
|
|
28 | 8 | 17 | 25 | −15 | 15 | 3 | 0 | 0 | 74 | 10,8 % | 0 | 51 % |
|
|
19 | 0 | 1 | 1 | −5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
64 | 28 | 21 | 49 | −44 | 22 | 6 | 0 | 2 | 133 | 21,1 % | 0 | 31 % |
|
|
41 | 18 | 20 | 38 | −25 | 33 | 8 | 0 | 1 | 158 | 11,4 % | 0 | 47 % |
|
|
39 | 3 | 6 | 9 | −25 | 17 | 0 | 0 | 0 | 72 | 4,2 % | 0 | 49 % |
|
|
53 | 2 | 3 | 5 | −22 | 8 | 0 | 0 | 0 | 36 | 5,6 % | 0 | 49 % |
MatthewM. Papais |
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | 53 % |
|
|
57 | 10 | 11 | 21 | −36 | 34 | 3 | 0 | 0 | 83 | 12,0 % | 0 | 41 % |
|
|
54 | 0 | 3 | 3 | −32 | 19 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0,0 % | 0 | 13 % |
PasqualeP. Zito |
23 | 7 | 12 | 19 | +5 | 21 | 1 | 0 | 0 | 71 | 9,9 % | 0 | 54 % |
|
|
23 | 0 | 2 | 2 | −7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | 58 % |
|
|
30 | 13 | 7 | 20 | −14 | 10 | 5 | 0 | 2 | 63 | 20,6 % | 0 | – |
DanielD. Michaud |
64 | 23 | 27 | 50 | −45 | 65 | 5 | 3 | 2 | 132 | 17,4 % | 0 | 45 % |
NolanN. Dann |
33 | 6 | 10 | 16 | −20 | 2 | 1 | 0 | 0 | 95 | 6,3 % | 0 | 33 % |
|
|
36 | 2 | 1 | 3 | −25 | 28 | 0 | 0 | 0 | 55 | 3,6 % | 0 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LandonL. Cato |
20 | 1 | 2 | 3 | −9 | 21 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
GerardG. Keane |
29 | 3 | 10 | 13 | −15 | 32 | 1 | 0 | 0 | 62 | 4,8 % | 0 | – |
BronsonB. Ride |
38 | 3 | 8 | 11 | −42 | 38 | 2 | 0 | 0 | 42 | 7,1 % | 0 | – |
|
|
65 | 2 | 13 | 15 | −19 | 8 | 0 | 0 | 0 | 45 | 4,4 % | 0 | – |
DavidD. Jesus |
58 | 4 | 26 | 30 | −48 | 37 | 0 | 0 | 1 | 107 | 3,7 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
NathanN. Ribau |
61 | 2 | 8 | 10 | −46 | 71 | 1 | 0 | 0 | 69 | 2,9 % | 0 | – |
|
|
23 | 0 | 1 | 1 | −10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
24 | 2 | 2 | 4 | −14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 13,3 % | 0 | – |
|
|
17 | 4 | 3 | 7 | −5 | 25 | 1 | 0 | 0 | 48 | 8,3 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5,72 | ,847 | 0 | 111 | 94 | 17 | 59:27 |
JoshJ. Rosenzweig |
33 | 29 | 5 | 21 | 4 | 5,73 | ,868 | 0 | 1229 | 1067 | 162 | 51:25 |
OwenO. Flores |
42 | 36 | 7 | 23 | 5 | 4,59 | ,892 | 0 | 1557 | 1388 | 169 | 52:35 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2022/23 Všechny tabulky →
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 285:183 | +102 | ||
2
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 17 | 9 | 93 | ,684 | 284:239 | +45 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 272:260 | +12 | ||
4
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 226:258 | −32 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 12 | 47 | 9 | 33 | ,243 | 199:357 | −158 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 286:171 | +115 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 285:183 | +102 | ||
3
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 17 | 9 | 93 | ,684 | 284:239 | +45 | ||
4
PBOPeterborough Petes
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 247:207 | +40 | ||
5
SBYSudbury Wolves
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 272:260 | +12 | ||
6
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 226:251 | −25 | ||
7
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 226:258 | −32 | ||
8
OSHOshawa Generals
|
68 | 26 | 36 | 6 | 58 | ,426 | 235:290 | −55 | ||
9
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 27 | 38 | 3 | 57 | ,419 | 199:260 | −61 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 12 | 47 | 9 | 33 | ,243 | 199:357 | −158 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 51 | 12 | 5 | 107 | ,787 | 286:171 | +115 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 285:183 | +102 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 18 | 6 | 94 | ,691 | 320:265 | +55 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 17 | 9 | 93 | ,684 | 284:239 | +45 | ||
5
LDNLondon Knights
|
68 | 45 | 21 | 2 | 92 | ,676 | 269:214 | +55 | ||
6
SARSarnia Sting
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 298:224 | +74 | ||
7
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 244:244 | 0 | ||
8
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 291:278 | +13 | ||
9
GUEGuelph Storm
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 254:280 | −26 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 247:207 | +40 | ||
11
OSOwen Sound Attack
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 248:258 | −10 | ||
12
KITKitchener Rangers
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 257:240 | +17 | ||
13
SBYSudbury Wolves
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 272:260 | +12 | ||
14
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 226:251 | −25 | ||
15
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 226:258 | −32 | ||
16
OSHOshawa Generals
|
68 | 26 | 36 | 6 | 58 | ,426 | 235:290 | −55 | ||
17
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 27 | 38 | 3 | 57 | ,419 | 199:260 | −61 | ||
18
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 20 | 33 | 15 | 55 | ,404 | 223:310 | −87 | ||
19
ERErie Otters
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 207:287 | −80 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 12 | 47 | 9 | 33 | ,243 | 199:357 | −158 |


























