Ufa2:1Konec · SN
ČeljabinskSalavat Julajev Ufa – Traktor Čeljabinsk 2:1, 8. 9. 2024
KHL · Základní část
Ne 8. 9. 2024 · 13:30 · Ufa-Arena
| Tým | 1 | 2 | 3 | PP | SN | Celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SAL | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| TRA | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Průběh zápasu
Nájezdy – 1:0
-
1.
Josh Leivo
vítězný
1. třetina – 1:1
-
6:43
Maxim V. Shabanov
bez asistence
0:1
-
6:43
Nikita Zorkin · podražení
-
12:55
Sergej Telegin · 2 min, hození výstroje
-
16:12
Josh Leivo
Sasha Chmelevski, Nathan Todd
1:1
2. třetina – 0:0
-
2:07
Alexander Kadeikin · 2 min, podražení
3. třetina – 0:0
-
20:00
Grigorij Panin · 2 min, vysoká hůl
Statistiky týmů
vs
28
Střely na branku
39
0/2
Přesilovky
0/2
55 %
Vhazování
45 %
19
Hity
10
2
Trestné minuty
4
Nad / Pod své poměry
Čeljabinsk
Nad své poměry
Pod své poměry
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9/18 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9/21 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11/14 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64:59 | 39 | 38 | 1 | ,974 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 3/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
| 24Alexander P.A. SharovÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13/22 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5/20 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 7/11 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64:59 | 28 | 27 | 1 | ,964 |
Srovnání v sezoně
vs
93
Body v tabulce
96
3,12
Góly na zápas
3,28
2,34
Obdržené na zápas
2,34
20,1 %
Přesilovky
19,8 %
86,1 %
Oslabení
85,0 %
31,9
Střely na zápas
33,2
Síla sestav
vs
47 %
Průměrná výkonnost hráčů
64 %
3
Útočníci v top 100 KHL
4
1
Obránci v top 50 KHL
3
6. z 52
Brankář v KHL
9. z 52
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Ufa −2
Čeljabinsk −5
0
−7
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Forma lídrů
Ufa
Hráči ve formě
Soupisky
Statistiky ze sezony 2024/25
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 46 | 2 | 4 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 53 | 3,8 % | 9 | – | |
|
|
– | 21 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 4 | – | |
|
|
5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 5 | – | ||
ScottS. Wilson |
30 | 10 | 14 | 24 | 0 | 10 | 3 | 0 | 3 | 57 | 17,5 % | 8 | – | ||
|
|
– | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 0 | – | |
NathanN. Todd |
– | 68 | 14 | 37 | 51 | 0 | 28 | 6 | 0 | 1 | 148 | 9,5 % | 19 | 42 % | |
SashaS. Chmelevski |
68 | 25 | 32 | 57 | 0 | 47 | 9 | 0 | 6 | 202 | 12,4 % | 41 | 57 % | ||
SheldonS. Rempal |
– | 68 | 32 | 30 | 62 | 0 | 12 | 8 | 2 | 7 | 236 | 13,6 % | 7 | – | |
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
57 | 11 | 12 | 23 | 0 | 17 | 1 | 0 | 1 | 94 | 11,7 % | 54 | 41 % | ||
|
|
37 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 15 | 36 % | ||
|
|
64 | 5 | 16 | 21 | 0 | 29 | 1 | 0 | 0 | 62 | 8,1 % | 46 | 48 % | ||
|
|
56 | 3 | 7 | 10 | 0 | 14 | 1 | 0 | 1 | 45 | 6,7 % | 22 | 46 % | ||
|
|
– | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
57 | 4 | 8 | 12 | 0 | 20 | 2 | 1 | 2 | 92 | 4,3 % | 40 | – | ||
|
|
59 | 14 | 8 | 22 | 0 | 25 | 0 | 0 | 4 | 120 | 11,7 % | 29 | – | ||
|
|
– | 61 | 6 | 8 | 14 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 50 | 12,0 % | 34 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
JoshJ. Leivo |
62 | 49 | 31 | 80 | 0 | 56 | 14 | 0 | 7 | 298 | 16,4 % | 17 | 45 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
54 | 1 | 7 | 8 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 47 | 2,1 % | 22 | – | ||
|
|
59 | 2 | 5 | 7 | 0 | 36 | 0 | 0 | 1 | 46 | 4,3 % | 100 | – | ||
|
|
49 | 1 | 5 | 6 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2,7 % | 109 | – | ||
|
|
64 | 4 | 19 | 23 | 0 | 33 | 0 | 0 | 1 | 93 | 4,3 % | 30 | – | ||
|
|
59 | 3 | 8 | 11 | 0 | 36 | 0 | 0 | 0 | 49 | 6,1 % | 115 | – | ||
|
|
65 | 0 | 24 | 24 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 86 | 0,0 % | 37 | – | ||
|
|
58 | 8 | 9 | 17 | 0 | 41 | 1 | 0 | 1 | 115 | 7,0 % | 62 | – | ||
|
|
68 | 2 | 9 | 11 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 84 | 2,4 % | 111 | – | ||
|
|
– | 53 | 1 | 3 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 23 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
46 | 45 | 30 | 13 | 3 | 2,47 | ,924 | 3 | 1456 | 1345 | 111 | 58:35 | ||
|
|
– | 26 | 22 | 15 | 6 | 0 | 1,61 | ,940 | 5 | 596 | 560 | 36 | 51:34 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MatveyM. Guskov |
14 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 20 | – | ||
BuddyB. Robinson |
61 | 12 | 12 | 24 | 0 | 30 | 3 | 1 | 1 | 106 | 11,3 % | 110 | 43 % | ||
EgorE. Popov |
16 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 18 | 50 % | ||
|
|
22 | 2 | 4 | 6 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 19 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | – | |
VladimirV. Zharkov |
57 | 3 | 13 | 16 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 31 | 9,7 % | 38 | – | ||
|
|
– | 15 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 16 | 58 % | |
|
|
16 | 5 | 6 | 11 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 27 | 18,5 % | 13 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
|
|
– | 21 | 6 | 7 | 13 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 36 | 16,7 % | 27 | – | |
Maxim V.M. Shabanov |
65 | 23 | 44 | 67 | 0 | 16 | 2 | 0 | 3 | 187 | 12,3 % | 34 | – | ||
|
|
66 | 12 | 12 | 24 | 0 | 10 | 4 | 0 | 1 | 136 | 8,8 % | 27 | 52 % | ||
OstapO. Safin |
15 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 18 | 11,1 % | 8 | – | ||
VitaliV. Kravtsov |
66 | 27 | 31 | 58 | 0 | 4 | 7 | 0 | 4 | 204 | 13,2 % | 19 | – | ||
|
|
67 | 25 | 21 | 46 | 0 | 14 | 5 | 0 | 6 | 127 | 19,7 % | 20 | 60 % | ||
SemyonS. Der-Arguchintsev |
59 | 13 | 17 | 30 | 0 | 24 | 3 | 0 | 3 | 101 | 12,9 % | 12 | – | ||
|
|
66 | 17 | 22 | 39 | 0 | 38 | 2 | 0 | 4 | 158 | 10,8 % | 119 | 53 % | ||
|
|
15 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 22 | 56 % | ||
VasilyV. Glotov |
28 | 7 | 8 | 15 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 90 | 7,8 % | 30 | 49 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60 | 14 | 17 | 31 | 0 | 22 | 3 | 1 | 5 | 162 | 8,6 % | 30 | – | ||
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 2 | – | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – | |
LoganL. Day |
– | 21 | 0 | 12 | 12 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 11 | – | |
|
|
53 | 0 | 12 | 12 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 43 | 0,0 % | 7 | – | ||
ArseniA. Koromyslov |
27 | 1 | 5 | 6 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 29 | – | ||
StevenS. Kampfer |
59 | 10 | 22 | 32 | 0 | 23 | 5 | 0 | 2 | 145 | 6,9 % | 51 | – | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
58 | 4 | 19 | 23 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 99 | 4,0 % | 87 | – | ||
|
|
61 | 6 | 9 | 15 | 0 | 28 | 0 | 0 | 1 | 105 | 5,7 % | 95 | – | ||
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 8 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
21 | 21 | 14 | 1 | 4 | 2,05 | ,927 | 2 | 550 | 510 | 40 | 55:51 | ||
ZachZ. Fucale |
48 | 46 | 30 | 16 | 2 | 2,31 | ,916 | 8 | 1301 | 1192 | 109 | 58:54 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabulky
Pořadí v základní části 2024/25 Všechny tabulky →
Divize Černyševa
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Divize Charlamova
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
3
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
5
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 |
Východní konference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Celková tabulka KHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |





