Togliatti1:2Konec
OmskLada Togliatti – Avangard Omsk 1:2, 30. 12. 2023
KHL · Základní část
So 30. 12. 2023 · 13:00 · Lada-Arena
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| LAD | 1 | 0 | 0 | 1 |
| AVA | 1 | 1 | 0 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:1
-
8:37
Damir Žafjarov
Reid Boucher, Ryan Spooner
0:1
-
11:26
Andrej Altybarmakjan
Nikita V. Michailov, Pavel V. Kulikov
1:1
2. třetina – 0:1
-
10:49
Nikolai Prokhorkin · 2 min, hákování
-
13:47
Egor Babenko · 2 min, hákování
-
15:24
Nikolai Prokhorkin
Semion Čistjakov
1:2
-
18:03
Damir Sharipzyanov · 2 min, podražení
3. třetina – 0:0
-
6:08
Ryan Spooner · 2 min, sekání
-
13:35
Artyom Chmykhov · 2 min, podražení
Statistiky týmů
vs
23
Střely na branku
20
0/1
Přesilovky
1/4
65 %
Vhazování
35 %
11
Hity
16
2
Trestné minuty
8
Nad / Pod své poměry
Omsk
Nad své poměry
Pod své poměry
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/10 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 16/20 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 51MaximM. MineyevO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 55MaximM. BerezinO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/8 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:36 | 20 | 18 | 2 | ,900 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4/6 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3/6 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 52ArtyomA. ChmykhovO | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:41 | 23 | 22 | 1 | ,957 |
Srovnání v sezoně
vs
78
Body v tabulce
92
2,43
Góly na zápas
3,10
2,50
Obdržené na zápas
2,66
10,4 %
Přesilovky
24,5 %
81,4 %
Oslabení
83,4 %
24,9
Střely na zápas
29,8
Síla sestav
vs
47 %
Průměrná výkonnost hráčů
51 %
3
Útočníci v top 100 KHL
2
0
Obránci v top 50 KHL
1
18. z 46
Brankář v KHL
32. z 46
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Togliatti +3
Omsk −3
+3
0
−3
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Forma lídrů
Togliatti
Hráči ve formě
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
SergeiS. Shumakov |
53 | 15 | 12 | 27 | 0 | 24 | 3 | 0 | 1 | 103 | 14,6 % | 33 | – | ||
MishaM. Fisenko |
58 | 3 | 12 | 15 | 0 | 44 | 3 | 0 | 1 | 46 | 6,5 % | 90 | 52 % | ||
TroyT. Josephs |
53 | 20 | 9 | 29 | 0 | 29 | 4 | 1 | 4 | 114 | 17,5 % | 58 | 42 % | ||
DmitriD. Kugryshev |
67 | 14 | 19 | 33 | 0 | 18 | 3 | 0 | 0 | 173 | 8,1 % | 2 | – | ||
|
|
50 | 6 | 4 | 10 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 46 | 13,0 % | 11 | – | ||
ScottS. Kosmachuk |
41 | 9 | 14 | 23 | 0 | 24 | 4 | 0 | 3 | 91 | 9,9 % | 23 | – | ||
|
|
64 | 10 | 10 | 20 | 0 | 16 | 4 | 1 | 0 | 96 | 10,4 % | 47 | – | ||
PavelP. Koltygin |
14 | 1 | 5 | 6 | 0 | 14 | 0 | 1 | 0 | 7 | 14,3 % | 10 | 53 % | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
34 | 4 | 2 | 6 | 0 | 12 | 0 | 1 | 2 | 50 | 8,0 % | 19 | – | ||
|
|
32 | 2 | 1 | 3 | 0 | 18 | 1 | 0 | 1 | 29 | 6,9 % | 23 | 45 % | ||
|
|
46 | 8 | 6 | 14 | 0 | 12 | 0 | 1 | 1 | 49 | 16,3 % | 25 | 37 % | ||
|
|
29 | 2 | 9 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 23 | 8,7 % | 4 | 44 % | ||
OstapO. Safin |
67 | 14 | 23 | 37 | 0 | 32 | 3 | 1 | 2 | 119 | 11,8 % | 52 | – | ||
|
|
30 | 5 | 6 | 11 | 0 | 12 | 0 | 0 | 2 | 22 | 22,7 % | 36 | 48 % | ||
|
|
23 | 8 | 4 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 39 | 20,5 % | 3 | – | ||
|
|
61 | 13 | 15 | 28 | 0 | 38 | 0 | 2 | 2 | 143 | 9,1 % | 57 | – | ||
ArtemA. Ivanyuzhenkov |
20 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 18 | – | ||
|
|
37 | 3 | 7 | 10 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 37 | 8,1 % | 18 | 50 % | ||
EgorE. Babenko |
25 | 2 | 5 | 7 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 22 | 9,1 % | 6 | 36 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
39 | 1 | 8 | 9 | 0 | 14 | 0 | 1 | 1 | 43 | 2,3 % | 8 | – | ||
|
|
17 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 3 | – | ||
|
|
42 | 1 | 4 | 5 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 28 | 3,6 % | 3 | – | ||
|
|
64 | 3 | 7 | 10 | 0 | 50 | 1 | 0 | 1 | 60 | 5,0 % | 169 | – | ||
|
|
46 | 1 | 9 | 10 | 0 | 52 | 0 | 0 | 0 | 45 | 2,2 % | 13 | – | ||
|
|
38 | 1 | 3 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 11 | – | ||
| 51MaximM. Mineyev | 31 | 2 | 9 | 11 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 36 | 5,6 % | 7 | – | ||
| 55MaximM. Berezin | 67 | 3 | 16 | 19 | 0 | 33 | 0 | 0 | 1 | 84 | 3,6 % | 65 | – | ||
|
|
– | 22 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3 % | 7 | – | |
|
|
62 | 3 | 14 | 17 | 0 | 26 | 2 | 0 | 0 | 72 | 4,2 % | 31 | – | ||
|
|
32 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 1 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
24 | 21 | 12 | 8 | 3 | 2,89 | ,908 | 0 | 720 | 654 | 66 | 57:10 | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:36 | |
|
|
47 | 47 | 20 | 14 | 11 | 2,22 | ,933 | 5 | 1467 | 1368 | 99 | 57:00 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IvanI. Telegin |
26 | 1 | 6 | 7 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 37 | 2,7 % | 37 | 50 % | ||
NikolaiN. Prokhorkin |
26 | 10 | 9 | 19 | 0 | 12 | 3 | 0 | 3 | 73 | 13,7 % | 56 | 56 % | ||
IvanI. Nikolishin |
65 | 10 | 15 | 25 | 0 | 16 | 4 | 2 | 2 | 109 | 9,2 % | 17 | 49 % | ||
TomášT. Jurčo |
– | 21 | 8 | 8 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 33 | 24,2 % | 5 | – | |
|
|
62 | 9 | 4 | 13 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 66 | 13,6 % | 82 | 51 % | ||
|
|
47 | 4 | 4 | 8 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | 75 | 5,3 % | 58 | – | ||
|
|
25 | 4 | 11 | 15 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 33 | 12,1 % | 3 | – | ||
|
|
58 | 21 | 55 | 76 | 0 | 32 | 5 | 0 | 2 | 142 | 14,8 % | 48 | 35 % | ||
|
|
25 | 2 | 5 | 7 | 0 | 12 | 0 | 0 | 2 | 20 | 10,0 % | 11 | 39 % | ||
|
|
8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 5 | – | ||
|
|
– | 19 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 22 | 9,1 % | 3 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | – | |
| 43MarkM. Verba | 21 | 1 | 0 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 37 | – | ||
|
|
62 | 12 | 15 | 27 | 0 | 12 | 6 | 0 | 2 | 86 | 14,0 % | 13 | 47 % | ||
RyanR. Spooner |
65 | 23 | 38 | 61 | 0 | 10 | 6 | 0 | 5 | 155 | 14,8 % | 63 | 50 % | ||
IgorI. Martynov |
66 | 9 | 5 | 14 | 0 | 18 | 1 | 1 | 2 | 115 | 7,8 % | 37 | – | ||
GlebG. Trikozov |
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
39 | 4 | 5 | 9 | 0 | 10 | 1 | 0 | 0 | 42 | 9,5 % | 51 | – | ||
ReidR. Boucher |
64 | 44 | 34 | 78 | 0 | 26 | 19 | 2 | 8 | 267 | 16,5 % | 88 | – | ||
|
|
60 | 8 | 5 | 13 | 0 | 27 | 0 | 1 | 2 | 49 | 16,3 % | 84 | 49 % |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
DamirD. Sharipzyanov |
66 | 9 | 44 | 53 | 0 | 26 | 5 | 1 | 2 | 158 | 5,7 % | 58 | – | ||
| 52ArtyomA. Chmykhov | 45 | 4 | 11 | 15 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 50 | 8,0 % | 12 | – | ||
BogdanB. Kiselevich |
60 | 0 | 8 | 8 | 0 | 36 | 0 | 0 | 0 | 48 | 0,0 % | 74 | – | ||
YegorY. Rykov |
– | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
59 | 4 | 20 | 24 | 0 | 14 | 1 | 1 | 0 | 67 | 6,0 % | 95 | – | ||
|
|
40 | 1 | 4 | 5 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 35 | 2,9 % | 75 | – | ||
|
|
64 | 4 | 8 | 12 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 71 | 5,6 % | 16 | – | ||
|
|
25 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 23 | – | ||
SergeiS. Boikov |
40 | 5 | 2 | 7 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 55 | 9,1 % | 120 | – |
Brankáři 5
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
26 | 24 | 17 | 7 | 2 | 3,04 | ,909 | 0 | 822 | 747 | 75 | 56:57 | ||
|
|
22 | 22 | 13 | 6 | 2 | 2,46 | ,917 | 2 | 592 | 543 | 49 | 54:25 | ||
|
|
13 | 12 | 8 | 2 | 1 | 1,55 | ,953 | 1 | 386 | 368 | 18 | 53:39 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
Divize Bobrova
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
2
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
3
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
4
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
5
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
6
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 |
Divize Černyševa
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
3
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
4
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
5
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |
Západní konference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
4
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
5
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
6
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
7
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
9
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
12
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 |
Východní konference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
5
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
6
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
7
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
8
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
9
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
10
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |
Celková tabulka KHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
4
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
5
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
6
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
7
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
8
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
9
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
10
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
11
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
12
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
13
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
15
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
16
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
17
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
18
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
19
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
20
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
22
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |










