Jaroslavl2:1Konec · SN
Nižnij NovgorodLokomotiv Jaroslavl – Torpedo Nižnij Novgorod 2:1, 6. 11. 2024
KHL · Základní část
St 6. 11. 2024 · 17:00 · Arena-2000 Lokomotiv
| Tým | 1 | 2 | 3 | PP | SN | Celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| LOK | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| TOR | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Průběh zápasu
Nájezdy – 1:0
-
1.
Artur Kajumov
vítězný
1. třetina – 1:1
-
7:21
Arťom Misnikov
Michail Orlov, Anton Silajev
0:1
-
8:27
Vladislav Firstov · 2 min, podražení
-
15:53
Georgij Ivanov · 2 min, krosček
-
19:34
Daniil But
Georgij Ivanov, Dmitri Simashev
1:1
2. třetina – 0:0
-
2:21
Nikita V. Čerepanov · 2 min, podražení
-
7:59
Alexander Polunin · 2 min, hra kolenem
- 9:02 Tým · 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě
-
16:57
Michail Orlov · 2 min, bránění ve hře
-
17:07
Martin Gernát · 2 min, podražení
3. třetina – 0:0
-
1:02
Nikita V. Čerepanov · 2 min, bránění ve hře
-
16:46
Sergej Gončaruk · 2 min, podražení
Statistiky týmů
vs
17
Střely na branku
26
0/6
Přesilovky
0/3
58 %
Vhazování
42 %
26
Hity
25
12
Trestné minuty
6
Nad / Pod své poměry
Jaroslavl
Pod své poměry
Nižnij Novgorod
Nad své poměry
Pod své poměry
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4/5 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 10/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64:36 | 26 | 25 | 1 | ,962 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1/2 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4/15 | |
| 32AntonA. BerlyovÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65:00 | 17 | 16 | 1 | ,941 |
Srovnání v sezoně
vs
102
Body v tabulce
71
2,81
Góly na zápas
3,00
1,79
Obdržené na zápas
2,88
21,1 %
Přesilovky
11,1 %
84,9 %
Oslabení
84,1 %
31,0
Střely na zápas
31,6
Síla sestav
vs
64 %
Průměrná výkonnost hráčů
64 %
4
Útočníci v top 100 KHL
5
3
Obránci v top 50 KHL
2
12. z 54
Brankář v KHL
38. z 54
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Jaroslavl +9
Nižnij Novgorod −7
+9
0
−8
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
2 výhry
3 výhry
28. 12. 23
17:00
TORNižnij Novgorod
3:5
LOKJaroslavl
29. 11. 23
17:00
TORNižnij Novgorod
3:2SN
LOKJaroslavl
9. 10. 23
18:00
LOKJaroslavl
1:0
TORNižnij Novgorod
3. 9. 23
16:00
LOKJaroslavl
2:5
TORNižnij Novgorod
19. 1. 23
17:30
TORNižnij Novgorod
3:2PP
LOKJaroslavl
3:5
LOKJaroslavl
29. 11. 23
17:00
TORNižnij Novgorod
3:2SN
LOKJaroslavl
9. 10. 23
18:00
LOKJaroslavl
1:0
TORNižnij Novgorod
3. 9. 23
16:00
LOKJaroslavl
2:5
TORNižnij Novgorod
19. 1. 23
17:30
TORNižnij Novgorod
3:2PP
LOKJaroslavl
Jaroslavl
Nižnij NovgorodBodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Forma lídrů
Jaroslavl
Hráči ve formě
Soupisky
Statistiky ze sezony 2024/25
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 4 | 18 | 22 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 77 | 5,2 % | 26 | 53 % | ||
|
|
– | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 2 | – | |
|
|
63 | 13 | 12 | 25 | 0 | 28 | 3 | 0 | 3 | 105 | 12,4 % | 50 | 62 % | ||
|
|
59 | 9 | 15 | 24 | 0 | 43 | 2 | 0 | 2 | 96 | 9,4 % | 49 | – | ||
RichardR. Pánik |
– | 29 | 6 | 6 | 12 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 39 | 15,4 % | 34 | – | |
|
|
63 | 22 | 23 | 45 | 0 | 12 | 8 | 0 | 2 | 153 | 14,4 % | 23 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
60 | 18 | 16 | 34 | 0 | 42 | 5 | 0 | 5 | 134 | 13,4 % | 57 | – | ||
DaniilD. But |
55 | 9 | 19 | 28 | 0 | 16 | 2 | 0 | 1 | 95 | 9,5 % | 17 | – | ||
ByronB. Froese |
61 | 18 | 16 | 34 | 0 | 22 | 5 | 0 | 4 | 109 | 16,5 % | 53 | 60 % | ||
|
|
57 | 7 | 5 | 12 | 0 | 10 | 0 | 1 | 2 | 62 | 11,3 % | 66 | 49 % | ||
|
|
41 | 7 | 7 | 14 | 0 | 14 | 0 | 0 | 2 | 44 | 15,9 % | 37 | 42 % | ||
|
|
66 | 15 | 27 | 42 | 0 | 18 | 5 | 0 | 3 | 143 | 10,5 % | 63 | – | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
60 | 18 | 19 | 37 | 0 | 25 | 5 | 0 | 7 | 147 | 12,2 % | 101 | 57 % | ||
|
|
43 | 4 | 6 | 10 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 42 | 9,5 % | 69 | – | ||
|
|
64 | 11 | 11 | 22 | 0 | 16 | 0 | 0 | 4 | 113 | 9,7 % | 79 | – | ||
|
|
52 | 4 | 14 | 18 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 61 | 6,6 % | 8 | 56 % |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AlexanderA. Yelesin |
61 | 2 | 11 | 13 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 103 | 1,9 % | 137 | – | ||
AlexeiA. Bereglazov |
57 | 2 | 7 | 9 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 67 | 3,0 % | 45 | – | ||
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 1 | – | ||
DmitriD. Simashev |
56 | 1 | 5 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 33 | 3,0 % | 34 | – | ||
MartinM. Gernát |
63 | 5 | 26 | 31 | 0 | 24 | 3 | 0 | 1 | 123 | 4,1 % | 100 | – | ||
|
|
40 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 40 | – | ||
BogdanB. Kiselevich |
12 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 6 | – | ||
|
|
55 | 3 | 2 | 5 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 55 | 5,5 % | 72 | – | ||
|
|
64 | 6 | 16 | 22 | 0 | 22 | 2 | 0 | 1 | 100 | 6,0 % | 16 | – | ||
|
|
66 | 3 | 22 | 25 | 0 | 16 | 0 | 0 | 2 | 119 | 2,5 % | 47 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1,52 | ,930 | 1 | 43 | 40 | 3 | 59:20 | |
|
|
– | 26 | 25 | 17 | 7 | 1 | 1,85 | ,919 | 4 | 578 | 531 | 47 | 58:40 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
41 | 41 | 31 | 7 | 3 | 1,64 | ,924 | 8 | 878 | 811 | 67 | 59:51 |
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MaximM. Letunov |
68 | 13 | 25 | 38 | 0 | 19 | 3 | 0 | 4 | 130 | 10,0 % | 10 | 54 % | ||
|
|
62 | 9 | 27 | 36 | 0 | 12 | 4 | 0 | 2 | 83 | 10,8 % | 15 | 34 % | ||
VladislavV. Firstov |
61 | 13 | 17 | 30 | 0 | 47 | 1 | 0 | 2 | 100 | 13,0 % | 79 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 1 | 28 % | |
VladislavV. Kodola |
15 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 3 | 35 % | ||
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 3 | 32 % | ||
|
|
59 | 17 | 18 | 35 | 0 | 16 | 2 | 1 | 5 | 170 | 10,0 % | 20 | 22 % | ||
|
|
64 | 14 | 10 | 24 | 0 | 18 | 4 | 2 | 1 | 153 | 9,2 % | 104 | – | ||
|
|
23 | 5 | 5 | 10 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 40 | 12,5 % | 4 | – | ||
|
|
59 | 10 | 16 | 26 | 0 | 16 | 1 | 3 | 1 | 101 | 9,9 % | 31 | – | ||
BobbyB. Lynch |
54 | 13 | 14 | 27 | 0 | 12 | 3 | 0 | 2 | 100 | 13,0 % | 71 | 43 % | ||
|
|
– | 12 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 17,4 % | 7 | – | |
|
|
23 | 2 | 5 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 8 | 40 % | ||
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 6 | 29 % | ||
IgorI. Larionov |
34 | 5 | 15 | 20 | 0 | 16 | 0 | 1 | 0 | 48 | 10,4 % | 1 | 41 % | ||
EvgenyE. Svechnikov |
57 | 13 | 11 | 24 | 0 | 68 | 2 | 1 | 0 | 80 | 16,3 % | 79 | 40 % | ||
|
|
63 | 22 | 17 | 39 | 0 | 22 | 4 | 0 | 5 | 104 | 21,2 % | 20 | – | ||
|
|
40 | 7 | 5 | 12 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 45 | 15,6 % | 6 | 38 % | ||
|
|
– | 16 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 2 | – | |
|
|
39 | 8 | 8 | 16 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 48 | 16,7 % | 93 | 40 % | ||
|
|
45 | 2 | 13 | 15 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 65 | 3,1 % | 50 | 45 % | ||
MikhailM. Abramov |
38 | 11 | 7 | 18 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 71 | 15,5 % | 19 | 48 % |
Obránci 13
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KirillK. Steklov |
– | 13 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
67 | 3 | 14 | 17 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 111 | 2,7 % | 9 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
MarkusM. Phillips |
58 | 2 | 11 | 13 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 130 | 1,5 % | 15 | – | ||
KirillK. Kirsanov |
34 | 3 | 4 | 7 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 42 | 7,1 % | 15 | – | ||
|
|
63 | 2 | 10 | 12 | 0 | 33 | 0 | 0 | 0 | 103 | 1,9 % | 117 | – | ||
|
|
17 | 1 | 1 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 19 | 5,3 % | 12 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 1 | – | |
SlavaS. Voynov |
49 | 6 | 16 | 22 | 0 | 26 | 4 | 0 | 1 | 116 | 5,2 % | 52 | – | ||
KeatonK. Thompson |
55 | 2 | 8 | 10 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 66 | 3,0 % | 30 | – | ||
|
|
44 | 3 | 4 | 7 | 0 | 26 | 0 | 0 | 1 | 37 | 8,1 % | 54 | – | ||
|
|
41 | 2 | 9 | 11 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 51 | 3,9 % | 21 | – | ||
|
|
17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 4 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
IvanI. Kulbakov |
37 | 34 | 18 | 16 | 2 | 2,73 | ,917 | 2 | 1162 | 1065 | 97 | 57:35 | ||
|
|
34 | 33 | 13 | 11 | 7 | 2,57 | ,915 | 3 | 968 | 886 | 82 | 56:22 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2024/25 Všechny tabulky →
Divize Tarasova
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
5
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
6
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 |
Divize Bobrova
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
3
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
4
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
5
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
6
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Západní konference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
4
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
5
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
6
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
7
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
10
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
11
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
12
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Celková tabulka KHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |












