Čerepovec3:4Konec
UfaSeverstal Čerepovec – Salavat Julajev Ufa 3:4, 20. 10. 2023
KHL · Základní část
Pá 20. 10. 2023 · 18:00 · Ice Palace
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| SEV | 0 | 2 | 1 | 3 |
| SAL | 0 | 2 | 2 | 4 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
8:08
Grigorij Panin · 2 min, bránění ve hře
-
10:22
Sasha Chmelevski · 2 min, podražení
-
13:29
Sergei Shmelyov · 2 min, sekání
-
18:26
Pavel Koledov · 2 min, podražení
2. třetina – 2:2
-
4:56
Sasha Chmelevski
Ivan Drozdov, Viačeslav Leščenko
0:1
-
6:59
Matvey Guskov · 2 min, sekání
-
7:37
Nikita Korosteljov
Vladimir Grudinin
1:1
-
8:12
Dmitrij A. Moisejev
Ivan Podšivalov, Timofei Davydov
2:1
-
8:38
Nikita Korosteljov · 2 min, hákování
-
12:21
Sasha Chmelevski
Ivan Drozdov, Nikolai Kulemin
2:2
3. třetina – 1:2
-
7:18
Alexander A. Šarov
Sergei Shmelyov, Alexej A. Vasilevskij
2:3
-
9:23
Jegor Sučkov · 2 min, vysoká hůl
-
11:16
Kirill Pilipenko
Nikolaj Burenov, Timur Muchanov
3:3
-
14:27
Alexander Skorenov · 2 min, držení
-
19:37
Nikita Zorkin
Sasha Chmelevski, Nikolai Kulemin
3:4
Statistiky týmů
vs
30
Střely na branku
15
2/2
Přesilovky
0/6
45 %
Vhazování
55 %
1
Hity
13
4
Trestné minuty
12
Nad / Pod své poměry
Čerepovec
Nad své poměry
Pod své poměry
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/6 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13/25 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:45 | 15 | 11 | 4 | ,733 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 5 | 1 | 11/17 | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
| 93SergeiS. ShmelyovÚ | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11/18 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5/15 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:56 | 30 | 27 | 3 | ,900 |
Srovnání v sezoně
vs
80
Body v tabulce
90
2,99
Góly na zápas
2,88
2,72
Obdržené na zápas
2,10
21,7 %
Přesilovky
20,2 %
85,9 %
Oslabení
83,9 %
28,6
Střely na zápas
30,2
Síla sestav
vs
53 %
Průměrná výkonnost hráčů
53 %
3
Útočníci v top 100 KHL
4
0
Obránci v top 50 KHL
0
27. z 27
Brankář v KHL
2. z 27
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Čerepovec 0
Ufa +6
+6
0
−2
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Forma lídrů
Čerepovec
Hráči ve formě
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
68 | 8 | 26 | 34 | 0 | 25 | 3 | 0 | 0 | 102 | 7,8 % | 9 | 44 % | ||
|
|
26 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | 35 % | ||
|
|
38 | 5 | 4 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 27 | 18,5 % | 8 | 30 % | ||
|
|
61 | 19 | 18 | 37 | 0 | 17 | 6 | 2 | 4 | 114 | 16,7 % | 11 | – | ||
|
|
62 | 32 | 29 | 61 | 0 | 14 | 12 | 1 | 4 | 164 | 19,5 % | 0 | – | ||
|
|
– | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
60 | 14 | 15 | 29 | 0 | 24 | 1 | 0 | 2 | 91 | 15,4 % | 3 | 49 % | ||
|
|
57 | 11 | 6 | 17 | 0 | 22 | 1 | 0 | 1 | 77 | 14,3 % | 10 | – | ||
AdamA. Liška |
67 | 13 | 23 | 36 | 0 | 15 | 6 | 1 | 0 | 117 | 11,1 % | 13 | 54 % | ||
|
|
59 | 5 | 9 | 14 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 47 | 10,6 % | 0 | – | ||
|
|
56 | 21 | 14 | 35 | 0 | 29 | 7 | 0 | 5 | 155 | 13,5 % | 25 | – | ||
|
|
– | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | 25 % | |
|
|
63 | 17 | 32 | 49 | 0 | 16 | 5 | 0 | 1 | 157 | 10,8 % | 5 | 45 % | ||
|
|
59 | 6 | 6 | 12 | 0 | 37 | 0 | 0 | 1 | 56 | 10,7 % | 5 | 46 % | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | 40 % | |
|
|
– | 53 | 12 | 11 | 23 | 0 | 10 | 5 | 0 | 3 | 97 | 12,4 % | 1 | – | |
|
|
28 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 28 | 7,1 % | 3 | – | ||
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – | ||
MikhailM. Ilyin |
65 | 12 | 17 | 29 | 0 | 20 | 1 | 0 | 2 | 69 | 17,4 % | 3 | – |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
50 | 2 | 8 | 10 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 60 | 3,3 % | 3 | – | ||
|
|
61 | 1 | 14 | 15 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 60 | 1,7 % | 3 | – | ||
|
|
29 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 12 | – | ||
MarkM. Barberio |
65 | 0 | 10 | 10 | 0 | 43 | 0 | 0 | 0 | 82 | 0,0 % | 16 | – | ||
ChristiánC. Jaroš |
41 | 3 | 15 | 18 | 0 | 12 | 1 | 0 | 1 | 88 | 3,4 % | 20 | – | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
48 | 2 | 3 | 5 | 0 | 55 | 0 | 0 | 1 | 53 | 3,8 % | 57 | – | ||
|
|
58 | 2 | 19 | 21 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 84 | 2,4 % | 54 | – | ||
NikitaN. Sedov |
56 | 5 | 11 | 16 | 0 | 34 | 0 | 0 | 2 | 79 | 6,3 % | 8 | – | ||
|
|
33 | 1 | 3 | 4 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 31 | 3,2 % | 10 | – | ||
|
|
– | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 5
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 21 | 19 | 10 | 8 | 2 | 3,00 | ,890 | 2 | 510 | 454 | 56 | 53:23 | |
|
|
– | 21 | 19 | 13 | 5 | 1 | 2,00 | ,922 | 5 | 501 | 462 | 39 | 55:41 | |
|
|
28 | 27 | 11 | 10 | 5 | 2,92 | ,901 | 1 | 748 | 674 | 74 | 54:16 | ||
|
|
– | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2,89 | ,867 | 0 | 45 | 39 | 6 | 62:17 | |
| 46IvanI. Dovgy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MatveyM. Guskov |
35 | 2 | 5 | 7 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 7,4 % | 30 | 46 % | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
39 | 5 | 6 | 11 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 32 | 15,6 % | 30 | 38 % | ||
|
|
65 | 24 | 24 | 48 | 0 | 26 | 5 | 3 | 4 | 182 | 13,2 % | 57 | – | ||
EvgenyE. Timkin |
33 | 2 | 5 | 7 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 32 | – | ||
|
|
46 | 13 | 12 | 25 | 0 | 10 | 3 | 1 | 5 | 67 | 19,4 % | 18 | 53 % | ||
|
|
36 | 9 | 5 | 14 | 0 | 16 | 5 | 0 | 1 | 74 | 12,2 % | 15 | – | ||
SashaS. Chmelevski |
67 | 28 | 29 | 57 | 0 | 44 | 9 | 0 | 6 | 200 | 14,0 % | 43 | 59 % | ||
|
|
40 | 3 | 13 | 16 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 87 | 3,4 % | 29 | 28 % | ||
|
|
66 | 7 | 16 | 23 | 0 | 24 | 0 | 1 | 2 | 95 | 7,4 % | 52 | 44 % | ||
|
|
52 | 7 | 10 | 17 | 0 | 23 | 3 | 0 | 3 | 70 | 10,0 % | 29 | 42 % | ||
|
|
64 | 9 | 16 | 25 | 0 | 11 | 1 | 1 | 1 | 85 | 10,6 % | 19 | – | ||
|
|
52 | 7 | 6 | 13 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 65 | 10,8 % | 22 | – | ||
|
|
– | 8 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
66 | 19 | 32 | 51 | 0 | 20 | 8 | 0 | 3 | 109 | 17,4 % | 36 | 42 % | ||
|
|
– | 14 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 16 | 12,5 % | 4 | – | |
JoshJ. Leivo |
– | 40 | 16 | 23 | 39 | 0 | 12 | 6 | 0 | 4 | 155 | 10,3 % | 10 | – | |
|
|
38 | 1 | 5 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 19 | – | ||
| 93SergeiS. Shmelyov | 45 | 6 | 22 | 28 | 0 | 10 | 3 | 0 | 1 | 85 | 7,1 % | 15 | – | ||
|
|
– | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 4 | – |
Obránci 13
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
55 | 6 | 5 | 11 | 0 | 39 | 1 | 0 | 2 | 57 | 10,5 % | 46 | – | ||
|
|
59 | 5 | 4 | 9 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 90 | 5,6 % | 64 | – | ||
|
|
8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 5 | – | ||
|
|
51 | 3 | 3 | 6 | 0 | 43 | 0 | 0 | 0 | 42 | 7,1 % | 100 | – | ||
NicolasN. Meloche |
– | 40 | 5 | 13 | 18 | 0 | 32 | 2 | 0 | 0 | 115 | 4,3 % | 58 | – | |
|
|
8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 17 | – | ||
|
|
49 | 3 | 12 | 15 | 0 | 30 | 0 | 0 | 1 | 89 | 3,4 % | 45 | – | ||
|
|
33 | 1 | 3 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 36 | – | ||
|
|
56 | 5 | 4 | 9 | 0 | 34 | 0 | 2 | 1 | 91 | 5,5 % | 58 | – | ||
|
|
62 | 4 | 21 | 25 | 0 | 18 | 1 | 0 | 1 | 75 | 5,3 % | 34 | – | ||
|
|
29 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 41 | 4,9 % | 21 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – | |
|
|
– | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
47 | 47 | 31 | 12 | 4 | 1,82 | ,937 | 7 | 1338 | 1254 | 84 | 59:01 | ||
|
|
– | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3,00 | ,893 | 0 | 56 | 50 | 6 | 60:03 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
20 | 19 | 10 | 8 | 1 | 2,65 | ,900 | 2 | 471 | 424 | 47 | 53:13 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
Divize Tarasova
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
3
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
5
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
6
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 |
Divize Černyševa
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
3
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
4
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
5
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |
Západní konference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
4
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
5
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
6
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
7
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
9
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
12
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 |
Východní konference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
5
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
6
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
7
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
8
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
9
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
10
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |
Celková tabulka KHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
4
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
5
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
6
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
7
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
8
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
9
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
10
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
11
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
12
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
13
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
15
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
16
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
17
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
18
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
19
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
20
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
22
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |





