• Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jaroslavl
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Sezóna:

Dátum Čas
23.01.2021 15:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 5:2 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
15:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva 1:3 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
15:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 4:5pp Barys Astana  Barys Astana ukončeno
15:00 Sochi  Sochi 1:5 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
21.01.2021 17:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 3:2 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 0:2 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 1:3 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
17:30 Sochi  Sochi 3:0 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
17:00 Kazaň  Kazaň 3:4sn Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 5:6 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 5:3 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:1pp Ufa  Ufa ukončeno
15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:6 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
19.01.2021 17:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 2:1 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 1:4 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 3:1 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
17:30 Sochi  Sochi 2:3pp Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
17:00 Kazaň  Kazaň 4:5pp Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 2:3pp Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 7:1 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 1:3 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 4:1 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
15:00 Ufa  Ufa 4:2 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:3 Omsk  Omsk ukončeno
17.01.2021 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva 3:1 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
15:30 Kazaň  Kazaň 2:0 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
15:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 3:4sn Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
15:00 Čerepovec  Čerepovec 1:2sn Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:2 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
13:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 4:0 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
13:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 4:1 Omsk  Omsk ukončeno
12:00 Barys Astana  Barys Astana 3:2 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
16.01.2021 15:30 Sochi  Sochi 1:2pp Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
13:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 3:2 Ufa  Ufa ukončeno
15.01.2021 17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 5:3 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 1:3 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
17:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 1:2 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
17:00 Kazaň  Kazaň 3:1 Omsk  Omsk ukončeno
17:00 Čerepovec  Čerepovec 3:2 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
14.01.2021 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl 3:0 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:1 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
14:30 Barys Astana  Barys Astana 3:6 Ufa  Ufa ukončeno
13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:3 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
13.01.2021 17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 0:1 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:2pp Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
15:00 Omsk  Omsk 3:5 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
12.01.2021 18:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 1:7 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 2:1 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
17:30 Petrohrad  Petrohrad 3:1 Sochi  Sochi ukončeno
14:30 Barys Astana  Barys Astana 2:4 Kazaň  Kazaň ukončeno
13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:3 Ufa  Ufa ukončeno
10:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 3:1 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
11.01.2021 17:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 2:4 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 4:3 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 2:0 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
10.01.2021 16:30 Petrohrad  Petrohrad 2:3pp CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
15:30 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 3:2 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
15:00 Čerepovec  Čerepovec 4:2 Sochi  Sochi ukončeno
15:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 3:0 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
13:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 3:2 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
12:30 Ufa  Ufa 7:3 Kazaň  Kazaň ukončeno
08:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 5:4 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
09.01.2021 16:00 Omsk  Omsk 4:2 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga 1:4 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
15:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 2:0 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
08.01.2021 17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 1:4 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
15:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva 6:1 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
15:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 4:2 Sochi  Sochi ukončeno
15:00 Kazaň  Kazaň 3:2sn Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
12:30 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 2:3 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
07.01.2021 18:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 2:6 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
15:00 Omsk  Omsk 4:3 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
15:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 1:6 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
15:00 Jaroslavl  Jaroslavl 4:1 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
15:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 2:3 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
06.01.2021 15:30 Kazaň  Kazaň 2:1 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
13:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:6 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
08:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 5:1 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
05.01.2021 17:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 4:3pp Petrohrad  Petrohrad ukončeno
15:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva 1:2sn Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
15:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 2:4 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
15:00 Jaroslavl  Jaroslavl 3:2 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:0sn Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
15:00 Sochi  Sochi 0:5 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
12:30 Ufa  Ufa 5:6pp Omsk  Omsk ukončeno
04.01.2021 18:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 5:4 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
13:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 4:3 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
08:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 4:5sn Barys Astana  Barys Astana ukončeno
03.01.2021 15:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 5:4pp Omsk  Omsk ukončeno
15:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva 5:4pp Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
15:00 Jaroslavl  Jaroslavl 7:1 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:0 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
15:00 Sochi  Sochi 2:5 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
12:30 Ufa  Ufa 1:0pp Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
30.12.2020 17:30 Sochi  Sochi 6:2 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 2:1 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 1:5 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
17:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 4:5 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 6:5 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
14:30 Barys Astana  Barys Astana 3:2pp Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
14:00 Omsk  Omsk 3:4sn Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
12:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 2:5 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
28.12.2020 17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 4:3pp Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
17:30 Sochi  Sochi 1:4 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 0:6 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
17:00 Čerepovec  Čerepovec 7:2 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 3:2 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
15:00 Omsk  Omsk 5:3 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
15:00 Ufa  Ufa 4:2 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:0 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
14:30 Barys Astana  Barys Astana 1:3 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
27.12.2020 15:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 2:1 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
26.12.2020 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 4:3sn Čerepovec  Čerepovec ukončeno
15:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 3:2pp Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
15:30 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 4:3 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
15:00 Omsk  Omsk 2:3pp Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
14:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 2:1pp Petrohrad  Petrohrad ukončeno
13:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:0 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
12:00 Barys Astana  Barys Astana 5:2 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
11:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:3 Ufa  Ufa ukončeno
25.12.2020 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl 6:3 Sochi  Sochi ukončeno
24.12.2020 17:30 Petrohrad  Petrohrad 2:0 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 2:7 Kazaň  Kazaň ukončeno
17:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:3 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:2 Ufa  Ufa ukončeno
15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 3:2 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 3:2sn Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
23.12.2020 17:30 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 4:1 Sochi  Sochi ukončeno
17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 5:3 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
15:00 Omsk  Omsk 1:3 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
22.12.2020 17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 4:0 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
17:30 Petrohrad  Petrohrad 4:3sn CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 0:3 Kazaň  Kazaň ukončeno
17:00 Jaroslavl  Jaroslavl 2:1 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
15:00 Ufa  Ufa 8:3 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 2:3 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 3:2 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
21.12.2020 18:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 5:6pp Sochi  Sochi ukončeno
17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 2:1 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 1:5 Omsk  Omsk ukončeno
17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 2:3pp Barys Astana  Barys Astana ukončeno
19.12.2020 15:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 1:2pp Barys Astana  Barys Astana ukončeno
15.12.2020 18:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 4:6 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
14.12.2020 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 1:4 Kazaň  Kazaň ukončeno
13.12.2020 15:30 Kazaň  Kazaň 4:1 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
15:00 Čerepovec  Čerepovec 3:0 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
15:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 2:3sn Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:3 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
15:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 4:3 Omsk  Omsk ukončeno
15:00 Sochi  Sochi 3:4 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
13:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 0:4 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
13:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:4 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
12:30 Ufa  Ufa 3:1 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
12.12.2020 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga 1:4 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
15:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva 3:2 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
11.12.2020 17:30 Kazaň  Kazaň 7:2 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
17:30 Čerepovec  Čerepovec 4:3 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
17:30 Sochi  Sochi 4:2 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 3:1 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
15:00 Ufa  Ufa 0:3 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:0 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
14:30 Barys Astana  Barys Astana 2:3 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
10.12.2020 17:30 Petrohrad  Petrohrad 7:2 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
15:00 Omsk  Omsk 1:4 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
10:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 3:1 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
09.12.2020 17:30 Kazaň  Kazaň 3:0 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
17:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 2:3 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
17:30 Sochi  Sochi 3:4 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 4:2 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
17:00 Čerepovec  Čerepovec 4:2 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:5 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
08.12.2020 17:30 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 1:2 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
15:00 Omsk  Omsk 3:1 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:2 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
10:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 3:4 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
07.12.2020 17:30 Petrohrad  Petrohrad 3:4sn Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 3:2pp Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:5 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
15:00 Ufa  Ufa 1:3 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
06.12.2020 15:00 Čerepovec  Čerepovec 2:1sn Omsk  Omsk ukončeno
15:00 Kazaň  Kazaň 2:0 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
12:00 Barys Astana  Barys Astana 3:2sn Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
11:30 Novosibirsk  Novosibirsk 3:4pp Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
05.12.2020 15:30 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 4:5pp Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
13:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 1:5 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
12:30 Ufa  Ufa 0:3 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
08:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 2:3 Sochi  Sochi ukončeno
04.12.2020 18:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 3:4pp Čerepovec  Čerepovec ukončeno
14:30 Barys Astana  Barys Astana 3:1 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
03.12.2020 17:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 2:4 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
17:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:6 Kazaň  Kazaň ukončeno
17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 2:3 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 2:1 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 2:7 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
14:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga 3:4 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 2:1pp Sochi  Sochi ukončeno
10:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 6:2 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
02.12.2020 17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 3:1 Ufa  Ufa ukončeno
01.12.2020 17:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 3:2pp Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 2:6 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
17:00 Jaroslavl  Jaroslavl 5:1 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 2:0 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:5 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
15:00 Omsk  Omsk 3:0 Kazaň  Kazaň ukončeno
13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 2:0 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
12:00 Barys Astana  Barys Astana 2:0 Sochi  Sochi ukončeno
30.11.2020 17:30 Petrohrad  Petrohrad 1:2sn Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 4:1 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 0:1pp Ufa  Ufa ukončeno
29.11.2020 15:00 Kazaň  Kazaň 5:2 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
15:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 1:2 Omsk  Omsk ukončeno
15:00 Jaroslavl  Jaroslavl 3:2pp Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
15:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 2:4 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 5:3 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
12:00 Barys Astana  Barys Astana 2:1 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
28.11.2020 15:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 4:3sn Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
15:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 3:2 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
15:00 Sochi  Sochi 3:2 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
13:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 1:5 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
12:30 Ufa  Ufa 2:3sn Petrohrad  Petrohrad ukončeno
27.11.2020 17:30 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 1:0 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 6:4 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
26.11.2020 17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 4:3pp Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
17:30 Sochi  Sochi 1:4 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
17:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 4:3pp Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
17:00 Čerepovec  Čerepovec 2:3 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 3:2 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
15:00 Omsk  Omsk 4:2 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 4:3pp Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
25.11.2020 18:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 2:3 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 2:3sn Kazaň  Kazaň ukončeno
15:00 Ufa  Ufa 6:2 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
24.11.2020 17:30 Petrohrad  Petrohrad 4:3 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
17:30 Sochi  Sochi 3:5 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 6:1 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
17:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 2:1pp Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 5:1 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
17:00 Čerepovec  Čerepovec 2:1 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 2:4 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
23.11.2020 17:30 Omsk  Omsk 3:0 Kazaň  Kazaň ukončeno
17:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 1:5 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 4:5pp Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
22.11.2020 15:30 Petrohrad  Petrohrad 5:3 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 5:2 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
13:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 1:4 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
13:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:5 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
12:30 Ufa  Ufa 4:1 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
21.11.2020 15:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 1:5 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
15:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 3:0 Sochi  Sochi ukončeno
15:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 2:5 Kazaň  Kazaň ukončeno
15:00 Jaroslavl  Jaroslavl 3:1 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
12:30 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 2:3sn Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
20.11.2020 17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 4:1 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
15:00 Ufa  Ufa 2:1sn Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
19.11.2020 17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 6:1 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
17:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 3:2pp Sochi  Sochi ukončeno
17:00 Kazaň  Kazaň 7:5 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:4 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
17:00 Jaroslavl  Jaroslavl 1:4 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
14:30 Barys Astana  Barys Astana 2:5 Omsk  Omsk ukončeno
10:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 2:1pp Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
18.11.2020 17:30 Petrohrad  Petrohrad 0:1 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 4:3pp Čerepovec  Čerepovec ukončeno
17.11.2020 14:30 Barys Astana  Barys Astana 1:2sn Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 3:1 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
10:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 2:3 Omsk  Omsk ukončeno
16.11.2020 18:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 5:3 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
17:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 3:1 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 3:0 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 1:3 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 1:3 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
17:30 Petrohrad  Petrohrad 3:2pp Ufa  Ufa ukončeno
17:00 Kazaň  Kazaň 3:0 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
15.11.2020 12:00 Barys Astana  Barys Astana 1:4 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
11:30 Novosibirsk  Novosibirsk 3:2 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
08:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 2:1 Omsk  Omsk ukončeno
14.11.2020 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga 2:3pp Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
15:00 Kazaň  Kazaň 3:2 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
15:00 Čerepovec  Čerepovec 0:2 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
15:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva 7:0 Sochi  Sochi ukončeno
15:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 3:5 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
15:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 3:7 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
14:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 3:4pp Ufa  Ufa ukončeno
13.11.2020 13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:4 Omsk  Omsk ukončeno
10:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 1:2 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
12.11.2020 18:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 1:3 Sochi  Sochi ukončeno
17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 1:8 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
17:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 5:3 Ufa  Ufa ukončeno
17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 2:3sn Čerepovec  Čerepovec ukončeno
17:30 Jaroslavl  Jaroslavl 1:2 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 2:0 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:2 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:1 Kazaň  Kazaň ukončeno
11.11.2020 13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 0:6 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
10.11.2020 17:30 Omsk  Omsk 3:2 Sochi  Sochi ukončeno
17:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 3:4pp Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 1:4 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 1:2 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
17:00 Jaroslavl  Jaroslavl 7:2 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 2:6 Kazaň  Kazaň ukončeno
17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 6:3 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:1pp Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
08.11.2020 15:00 Čerepovec  Čerepovec 1:3 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
07.11.2020 15:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga 1:3 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
03.11.2020 17:30 Sochi  Sochi 4:5pp Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
14:30 Barys Astana  Barys Astana 3:0 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
01.11.2020 15:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 4:3 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
15:00 Čerepovec  Čerepovec 5:2 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
15:00 Jaroslavl  Jaroslavl 4:1 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
15:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 3:4pp Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:3 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
15:00 Sochi  Sochi 3:4pp Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
15:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva 2:1pp Omsk  Omsk ukončeno
13:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 4:1 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
13:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 7:2 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
12:30 Ufa  Ufa 3:2pp Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
30.10.2020 17:30 Jaroslavl  Jaroslavl 3:2 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 6:3 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:3 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
17:00 Kazaň  Kazaň 5:3 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
17:00 Čerepovec  Čerepovec 0:3 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 5:1 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 1:4 Ufa  Ufa ukončeno
14:30 Barys Astana  Barys Astana 2:1 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
29.10.2020 17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 2:3pp CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
28.10.2020 17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 3:2pp Omsk  Omsk ukončeno
17:30 Petrohrad  Petrohrad 1:2 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
17:30 Sochi  Sochi 3:0 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
17:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 3:0 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 0:3 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
15:00 Ufa  Ufa 4:1 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 4:1 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 1:0pp Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
27.10.2020 17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 3:4 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
17:00 Kazaň  Kazaň 3:2 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
26.10.2020 17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 1:5 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
17:30 Petrohrad  Petrohrad 5:2 Omsk  Omsk ukončeno
15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 2:3pp Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
15:00 Ufa  Ufa 0:5 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 3:1 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
25.10.2020 15:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 1:2pp Čerepovec  Čerepovec ukončeno
15:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 2:3 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
15:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva 4:1 Sochi  Sochi ukončeno
08:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 1:2 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
24.10.2020 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:5 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
16:00 Omsk  Omsk 6:3 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
23.10.2020 18:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 5:1 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
18:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 2:5 Sochi  Sochi ukončeno
18:00 Čerepovec  Čerepovec 4:5 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
15:30 Barys Astana  Barys Astana 1:3 Kazaň  Kazaň ukončeno
11:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 2:4 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
22.10.2020 18:30 Petrohrad  Petrohrad 1:4 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:5 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
21.10.2020 18:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 2:3pp Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
18:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 5:2 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
18:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 4:3 Ufa  Ufa ukončeno
18:00 Čerepovec  Čerepovec 2:0 Sochi  Sochi ukončeno
18:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 6:4 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
15:30 Barys Astana  Barys Astana 4:5pp Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 3:1 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
11:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 7:1 Kazaň  Kazaň ukončeno
20.10.2020 18:00 Jaroslavl  Jaroslavl 1:0sn Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
19.10.2020 18:30 Petrohrad  Petrohrad 5:1 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
18:30 Sochi  Sochi 0:2 Ufa  Ufa ukončeno
18:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 3:1 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:3 Kazaň  Kazaň ukončeno
11:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 4:1 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
18.10.2020 16:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 0:3 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
16:00 Čerepovec  Čerepovec 2:1 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva 2:1 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
13:30 Čeljabinsk  Čeljabinsk 6:3 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
17.10.2020 16:00 Omsk  Omsk 3:4sn Ufa  Ufa ukončeno
12:30 Novosibirsk  Novosibirsk 3:4 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
16.10.2020 18:30 Kazaň  Kazaň 0:1pp Barys Astana  Barys Astana ukončeno
18:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 3:1 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
18:30 Sochi  Sochi 3:4sn Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
18:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 0:1 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
18:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 2:3sn Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 3:4 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
15.10.2020 18:00 Čerepovec  Čerepovec 0:4 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
18:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 5:3 Ufa  Ufa ukončeno
14.10.2020 18:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 3:4 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
18:30 Sochi  Sochi 1:4 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 2:3pp Barys Astana  Barys Astana ukončeno
18:00 Kazaň  Kazaň 4:0 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 5:2 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga 2:3sn Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 3:0 Omsk  Omsk ukončeno
13.10.2020 18:00 Kazaň  Kazaň 2:3sn Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
12.10.2020 18:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 6:3 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
18:30 Petrohrad  Petrohrad 3:4 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
18:30 Sochi  Sochi 2:7 Omsk  Omsk ukončeno
18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 6:4 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
18:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 3:2 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
16:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 2:4 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 6:4 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
13:30 Ufa  Ufa 2:3pp Barys Astana  Barys Astana ukončeno
11.10.2020 15:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 4:3sn Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
14:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:1 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
10.10.2020 16:30 Omsk  Omsk 4:0 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
16:00 Jaroslavl  Jaroslavl 3:2pp Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:2pp Kazaň  Kazaň ukončeno
13:30 Ufa  Ufa 2:4 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
13:00 Barys Astana  Barys Astana 2:3 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
09.10.2020 18:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 2:0 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
18:30 Petrohrad  Petrohrad 4:3 Sochi  Sochi ukončeno
17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 4:1 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:4sn Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
08.10.2020 18:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 2:3sn Kazaň  Kazaň ukončeno
18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 1:2pp Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
16:00 Ufa  Ufa 4:3sn Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
11:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 3:1 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
07.10.2020 18:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 1:2 Sochi  Sochi ukončeno
18:00 Petrohrad  Petrohrad 1:4 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 4:2 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:2 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
06.10.2020 18:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 2:0 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
18:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 0:5 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 7:1 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 2:3sn Čerepovec  Čerepovec ukončeno
11:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 2:1 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
05.10.2020 18:30 Sochi  Sochi 4:2 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
18:00 Kazaň  Kazaň 4:1 Ufa  Ufa ukončeno
18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:4 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
04.10.2020 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva 4:2 Omsk  Omsk ukončeno
13:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 6:3 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
13:00 Barys Astana  Barys Astana 3:2sn Petrohrad  Petrohrad ukončeno
09:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 2:3sn Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
03.10.2020 16:00 Jaroslavl  Jaroslavl 2:3 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:4 Ufa  Ufa ukončeno
16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 6:1 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
02.10.2020 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 2:3 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 4:2 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
11:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 1:3 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
01.10.2020 18:30 Omsk  Omsk 1:2sn Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
18:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 2:4 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 4:5 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
18:00 Čerepovec  Čerepovec 2:5 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
18:00 Jaroslavl  Jaroslavl 4:3 Kazaň  Kazaň ukončeno
17:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 4:3sn Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
30.09.2020 16:30 Ufa  Ufa 1:4 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
14:00 Novosibirsk  Novosibirsk 4:6 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
29.09.2020 18:30 Sochi  Sochi 2:4 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
18:00 Omsk  Omsk 3:2pp Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
18:00 Čerepovec  Čerepovec 1:4 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
18:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 3:4 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
18:00 Jaroslavl  Jaroslavl 3:4sn Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
18:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 4:2 Kazaň  Kazaň ukončeno
28.09.2020 18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 5:4sn Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 6:4 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
27.09.2020 17:30 Omsk  Omsk 2:0 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
16:30 Čerepovec  Čerepovec 3:2pp Kazaň  Kazaň ukončeno
16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 5:1 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
15:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 2:4 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
14:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:3sn Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
26.09.2020 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva 3:1 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
13:30 Ufa  Ufa 6:5 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
25.09.2020 18:30 Omsk  Omsk 3:1 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
18:30 Jaroslavl  Jaroslavl 2:3 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
18:30 Petrohrad  Petrohrad 2:3sn Kazaň  Kazaň ukončeno
17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 5:2 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:4 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
24.09.2020 18:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 5:0 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
18:30 Sochi  Sochi 2:3 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
18:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 2:3pp Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 1:4 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
16:00 Ufa  Ufa 3:1 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
23.09.2020 18:30 Petrohrad  Petrohrad 1:4 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
22.09.2020 18:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:2sn Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
18:00 Kazaň  Kazaň 2:1sn Omsk  Omsk ukončeno
16:30 Ufa  Ufa 2:3 Sochi  Sochi ukončeno
16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 0:1 Čerepovec  Čerepovec ukončeno
16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:4pp Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
21.09.2020 18:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 5:4 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
20.09.2020 16:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 5:0 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
16:30 Petrohrad  Petrohrad 2:1 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
16:00 Kazaň  Kazaň 5:3 Sochi  Sochi ukončeno
14:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 5:0 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
14:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 4:3pp Omsk  Omsk ukončeno
19.09.2020 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva 2:4 Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 2:3sn Ufa  Ufa ukončeno
18.09.2020 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:2 Omsk  Omsk ukončeno
17.09.2020 18:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 1:3 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 0:2 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
18:00 Kazaň  Kazaň 4:1 Ufa  Ufa ukončeno
18:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 2:5 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
18:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 3:4pp Čerepovec  Čerepovec ukončeno
16.09.2020 14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 2:4 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
11:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 2:1 Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
15.09.2020 18:30 Omsk  Omsk 4:3 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
18:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 2:4 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
18:30 Sochi  Sochi 0:1sn Magnitogorsk  Magnitogorsk ukončeno
18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 1:2 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:6 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
16:00 Ufa  Ufa 6:2 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
14.09.2020 15:30 Barys Astana  Barys Astana 1:2sn CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 4:3pp Dinamo Riga  Dinamo Riga ukončeno
11:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 2:4 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
13.09.2020 16:30 Petrohrad  Petrohrad 5:2 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
16:00 Jaroslavl  Jaroslavl 2:1 Čeljabinsk  Čeljabinsk ukončeno
16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 2:1sn Čerepovec  Čerepovec ukončeno
16:00 Sochi  Sochi 0:4 Kazaň  Kazaň ukončeno
16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva 3:4pp Dynamo Minsk  Dynamo Minsk ukončeno
14:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 3:1 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
13:30 Ufa  Ufa 3:2 Omsk  Omsk ukončeno
12.09.2020 13:00 Barys Astana  Barys Astana 4:5pp Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
12:30 Novosibirsk  Novosibirsk 5:4 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
09:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 1:5 CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
11.09.2020 18:30 Petrohrad  Petrohrad 4:2 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 0:4 Omsk  Omsk ukončeno
16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:4sn Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod ukončeno
10.09.2020 15:30 Barys Astana  Barys Astana 3:2 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:2sn CSKA Moskva  CSKA Moskva ukončeno
09.09.2020 18:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 4:5 Kazaň  Kazaň ukončeno
18:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 2:3 Jaroslavl  Jaroslavl ukončeno
18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 5:3 Ufa  Ufa ukončeno
17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 6:0 Nižněkamsk  Nižněkamsk ukončeno
16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 3:1 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
08.09.2020 18:30 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 4:6 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga 4:3 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:3pp Sochi  Sochi ukončeno
16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 7:0 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
07.09.2020 18:30 Omsk  Omsk 8:2 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
18:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 3:1 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
18:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 3:4 Ufa  Ufa ukončeno
18:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 1:3 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
18:00 Čerepovec  Čerepovec 2:1 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
06.09.2020 16:30 Kazaň  Kazaň 3:2pp Petrohrad  Petrohrad ukončeno
14:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 6:0 Sochi  Sochi ukončeno
14:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 3:1 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
13:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:3 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
05.09.2020 17:00 Omsk  Omsk 2:1 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva ukončeno
16:30 Čerepovec  Čerepovec 1:4 Ufa  Ufa ukončeno
16:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 5:4pp Barys Astana  Barys Astana ukončeno
16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga 1:3 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
16:00 Jaroslavl  Jaroslavl 2:0 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 4:3 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
14:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 1:0 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
04.09.2020 18:30 Kazaň  Kazaň 0:4 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov ukončeno
18:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 3:1 Sochi  Sochi ukončeno
18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:2 Petrohrad  Petrohrad ukončeno
16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 2:1 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun ukončeno
03.09.2020 18:30 Omsk  Omsk 1:0 Novosibirsk  Novosibirsk ukončeno
18:30 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 2:3 Ufa  Ufa ukončeno
18:00 Čerepovec  Čerepovec 6:4 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur ukončeno
18:00 Jaroslavl  Jaroslavl 7:2 Spartak Moskva  Spartak Moskva ukončeno
17:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 5:0 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki ukončeno
16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga 2:3 Barys Astana  Barys Astana ukončeno
16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 1:3 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg ukončeno
02.09.2020 18:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 2:3pp Kazaň  Kazaň ukončeno
1,834.8 ms