Saginaw01:05Čt 31. 12.
WindsorSaginaw Spirit – Windsor Spitfires, 30. 12. 2026
OHL · Základní část
Dow Event Center
Vzájemné zápasy 2:3
Srovnání v sezoně
vs
15
Body v tabulce
19
3,50
Góly na zápas
3,69
3,69
Obdržené na zápas
3,00
25,0 %
Přesilovky
19,7 %
64,6 %
Oslabení
86,3 %
30,3
Střely na zápas
28,4
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Saginaw −9
Windsor +7
+7
0
−9
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2026/27
Útočníci 14
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DmitryD. Savin |
16 | 4 | 7 | 11 | +5 | 6 | 1 | 0 | 1 | 38 | 10,5 % | 0 | 49 % |
HudsonH. Leenders |
12 | 0 | 1 | 1 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
BrodyB. George |
9 | 2 | 0 | 2 | −1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 0 | – |
DrewD. Bate |
13 | 2 | 1 | 3 | −4 | 10 | 2 | 0 | 0 | 18 | 11,1 % | 0 | 36 % |
JacobJ. Cloutier |
14 | 5 | 8 | 13 | +5 | 10 | 2 | 0 | 0 | 31 | 16,1 % | 0 | 47 % |
BrodyB. Pepoy |
16 | 8 | 7 | 15 | +4 | 12 | 1 | 1 | 0 | 60 | 13,3 % | 0 | 51 % |
BraidyB. Wassilyn |
16 | 12 | 13 | 25 | +8 | 2 | 4 | 0 | 1 | 60 | 20,0 % | 0 | 52 % |
DimaD. Zhilkin |
16 | 12 | 13 | 25 | +8 | 20 | 5 | 0 | 1 | 73 | 16,4 % | 0 | 58 % |
KylerK. Lauder |
8 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
RyanR. Hanrahan |
16 | 1 | 6 | 7 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 0 | 46 % |
SawyerS. Schmidt |
15 | 1 | 1 | 2 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | 34 % |
AlexA. Milojevic |
16 | 2 | 1 | 3 | −5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 0 | 38 % |
GensenG. Geldart |
16 | 0 | 2 | 2 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0,0 % | 0 | 43 % |
NikitaN. Klepov |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Obránci 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KadeK. Meyer |
16 | 0 | 2 | 2 | +2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
LeviL. Harper |
10 | 2 | 9 | 11 | −1 | 14 | 0 | 0 | 1 | 27 | 7,4 % | 0 | – |
JoshJ. Glavin |
16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 0 | – |
GordeiG. Khotkov |
16 | 2 | 2 | 4 | −1 | 10 | 0 | 0 | 1 | 15 | 13,3 % | 0 | – |
DrewD. Roscoe |
4 | 0 | 0 | 0 | +1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
XanderX. Velliaris |
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
TylerT. Martyniuk |
16 | 1 | 8 | 9 | +2 | 19 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 0 | – |
BlakeB. Barnes |
14 | 1 | 5 | 6 | +4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BradyB. Knowling |
10 | 9 | 4 | 3 | 2 | 2,90 | ,889 | 0 | 252 | 224 | 28 | 57:51 |
StepanS. Shurygin |
6 | 5 | 2 | 3 | 0 | 3,70 | ,867 | 0 | 120 | 104 | 16 | 43:13 |
Útočníci 14
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TyT. Bergeron |
16 | 3 | 3 | 6 | −4 | 8 | 1 | 0 | 1 | 26 | 11,5 % | 0 | 46 % |
BeksultanB. Makysh |
13 | 4 | 2 | 6 | −5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 25,0 % | 0 | 36 % |
ShawnS. Costello |
10 | 2 | 1 | 3 | −1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 11 | 18,2 % | 0 | 50 % |
CadenC. Harvey |
13 | 3 | 12 | 15 | +5 | 8 | 1 | 1 | 1 | 34 | 8,8 % | 0 | 45 % |
IanI. Inskip |
11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
JohnJ. McLaughlin |
14 | 7 | 6 | 13 | −2 | 12 | 2 | 0 | 2 | 30 | 23,3 % | 0 | 45 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
HamzaH. Havusic |
16 | 2 | 3 | 5 | −1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 11 | 18,2 % | 0 | – |
MaxM. Brocklehurst |
16 | 5 | 7 | 12 | −2 | 11 | 2 | 0 | 0 | 22 | 22,7 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
EthanE. Garden |
16 | 5 | 3 | 8 | +4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 37 | 13,5 % | 0 | 53 % |
BogdanB. Yakushevsky |
16 | 10 | 11 | 21 | +11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 42 | 23,8 % | 0 | 30 % |
LauchlanL. Whelan |
16 | 0 | 2 | 2 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | 43 % |
MichalM. Svrček |
16 | 4 | 6 | 10 | −1 | 6 | 1 | 0 | 2 | 40 | 10,0 % | 0 | 50 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ThanasiT. Marentette |
5 | 2 | 1 | 3 | +2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 7 | 28,6 % | 0 | – |
JonathanJ. Brown |
16 | 0 | 8 | 8 | +8 | 10 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 0 | – |
JesseJ. Debruyn |
16 | 2 | 8 | 10 | +2 | 10 | 1 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 0 | – |
GradyG. Spicer |
16 | 1 | 0 | 1 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 0 | – |
DrakeD. Gram |
15 | 1 | 2 | 3 | +3 | 11 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10,0 % | 0 | – |
AndrewA. Robinson |
9 | 1 | 8 | 9 | −1 | 6 | 0 | 1 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
KieronK. Walton |
13 | 0 | 1 | 1 | +12 | 27 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 0 | – |
AnthonyA. Cristoforo |
12 | 7 | 12 | 19 | +7 | 0 | 1 | 0 | 1 | 38 | 18,4 % | 0 | 61 % |
SamS. Wathier |
7 | 0 | 0 | 0 | −4 | 15 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MichaelM. Newlove |
12 | 12 | 5 | 4 | 3 | 2,48 | ,898 | 3 | 283 | 254 | 29 | 58:32 |
JakeJ. Windbiel |
5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2,74 | ,867 | 0 | 90 | 78 | 12 | 52:36 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2026/27 Všechny tabulky →
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FLNTFlint Firebirds
|
15 | 11 | 3 | 1 | 23 | ,767 | 56:39 | +17 | V2 | |
2
SOOSoo Greyhounds
|
17 | 10 | 5 | 2 | 22 | ,647 | 60:54 | +6 | P2 | |
3
WSRWindsor Spitfires
|
16 | 8 | 5 | 3 | 19 | ,594 | 59:48 | +11 | V4 | |
4
SAGSaginaw Spirit
|
16 | 6 | 7 | 3 | 15 | ,469 | 56:59 | −3 | P6 | |
5
SARSarnia Sting
|
17 | 6 | 10 | 1 | 13 | ,382 | 65:75 | −10 | P4 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
GUEGuelph Storm
|
15 | 12 | 3 | 0 | 24 | ,800 | 66:44 | +22 | V3 | |
2
FLNTFlint Firebirds
|
15 | 11 | 3 | 1 | 23 | ,767 | 56:39 | +17 | V2 | |
3
LDNLondon Knights
|
15 | 10 | 3 | 2 | 22 | ,733 | 64:52 | +12 | V1 | |
4
SOOSoo Greyhounds
|
17 | 10 | 5 | 2 | 22 | ,647 | 60:54 | +6 | P2 | |
5
WSRWindsor Spitfires
|
16 | 8 | 5 | 3 | 19 | ,594 | 59:48 | +11 | V4 | |
6
KITKitchener Rangers
|
16 | 8 | 5 | 3 | 19 | ,594 | 51:49 | +2 | V1 | |
7
ERErie Otters
|
16 | 8 | 6 | 2 | 18 | ,563 | 47:56 | −9 | V1 | |
8
SAGSaginaw Spirit
|
16 | 6 | 7 | 3 | 15 | ,469 | 56:59 | −3 | P6 | |
9
OSOwen Sound Attack
|
16 | 6 | 9 | 1 | 13 | ,406 | 42:68 | −26 | P1 | |
10
SARSarnia Sting
|
17 | 6 | 10 | 1 | 13 | ,382 | 65:75 | −10 | P4 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
GUEGuelph Storm
|
15 | 12 | 3 | 0 | 24 | ,800 | 66:44 | +22 | V3 | |
2
FLNTFlint Firebirds
|
15 | 11 | 3 | 1 | 23 | ,767 | 56:39 | +17 | V2 | |
3
BFDBrantford Bulldogs
|
17 | 11 | 5 | 1 | 23 | ,676 | 67:46 | +21 | P1 | |
4
LDNLondon Knights
|
15 | 10 | 3 | 2 | 22 | ,733 | 64:52 | +12 | V1 | |
5
KGNKingston Frontenacs
|
16 | 11 | 5 | 0 | 22 | ,688 | 71:58 | +13 | V4 | |
6
SOOSoo Greyhounds
|
17 | 10 | 5 | 2 | 22 | ,647 | 60:54 | +6 | P2 | |
7
SBYSudbury Wolves
|
15 | 10 | 4 | 1 | 21 | ,700 | 60:41 | +19 | P1 | |
8
OTTOttawa 67's
|
15 | 9 | 4 | 2 | 20 | ,667 | 54:48 | +6 | V1 | |
9
WSRWindsor Spitfires
|
16 | 8 | 5 | 3 | 19 | ,594 | 59:48 | +11 | V4 | |
10
KITKitchener Rangers
|
16 | 8 | 5 | 3 | 19 | ,594 | 51:49 | +2 | V1 | |
11
ERErie Otters
|
16 | 8 | 6 | 2 | 18 | ,563 | 47:56 | −9 | V1 | |
12
OSHOshawa Generals
|
17 | 6 | 6 | 5 | 17 | ,500 | 52:56 | −4 | P1 | |
13
NIAGNiagara IceDogs
|
15 | 7 | 6 | 2 | 16 | ,533 | 45:55 | −10 | P3 | |
14
PBOPeterborough Petes
|
17 | 8 | 9 | 0 | 16 | ,471 | 53:60 | −7 | V1 | |
15
SAGSaginaw Spirit
|
16 | 6 | 7 | 3 | 15 | ,469 | 56:59 | −3 | P6 | |
16
NBNorth Bay Battalion
|
17 | 7 | 9 | 1 | 15 | ,441 | 60:64 | −4 | P1 | |
17
OSOwen Sound Attack
|
16 | 6 | 9 | 1 | 13 | ,406 | 42:68 | −26 | P1 | |
18
SARSarnia Sting
|
17 | 6 | 10 | 1 | 13 | ,382 | 65:75 | −10 | P4 | |
19
BARBarrie Colts
|
16 | 3 | 10 | 3 | 9 | ,281 | 36:62 | −26 | P1 | |
20
BRAMBrampton Steelheads
|
16 | 2 | 12 | 2 | 6 | ,188 | 37:70 | −33 | P4 | |
21
VDOVal-d'Or Foreurs
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1,000 | 4:2 | +2 | V1 | |
22
RNRouyn-Noranda Huskies
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1,000 | 4:3 | +1 | V1 |




































