Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals

Nejnovější hokejové zprávy

NHL - Playoffs - Malér pro vítěze Stanley Cupu! Hvězdný Patrick Kane čelí obvinění ze znásilnění

Patrick Kane
 0 , 8.08.15 v kategorii: Aktuality
Jedna z největších hvězd chicagských Blackhawks a trojnásobný vítěz Stanleyova pohárů Patrick Kane čelí obvinění ze znásilnění. O informaci jako první informoval deník The Buffalo News.
Severní Amerika NHL - Playoffs
Chicagská osmaosmdesátka nelítá v průšvihu poprvé. V roce 2009 měl mít nejproduktivnější muž letošního play off vyhrocenou potyčku s taxikářem v Buffalu, o rok později se zase nechal vyfotografovat nahý v limuzíně ve Vancouveru. V roce 2012 se pak na internetu objevily fotografie hvězdy NHL, jak po bujarém večírku leží na mol opilá na stole.

Za tehdejší nezvládnutou party se Kane veřejně omluvil, chicagská veřejnost ovšem dokonce spekulovala, jestli jejich hvězda není na alkoholu závislá.

V tuto chvíli ovšem šestadvacetiletý rodák z Buffala lítá v daleko větším maléru, za který mu hrozí i vězení. Kane měl v nočních hodinách z jednoho z barů ve města Hamburg jižně od Buffala odejít s ženou, která na něho následné ráno podala trestní oznámení za znásilnění.

Údajný incident momentálně vyšetřuje policie.autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz, The Buffalo News, nhl.com