• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:1
2. tretina0:0
3. tretina0:2
  • Začiatok: 17:01, 11.03.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

0:1

0:1 Artur Gilmanov 3 ' asistence: Ruslan Gaisin

2. tretina

0:0

3. tretina

0:2

0:2 Ruslan Gaisin 42 ' asistence: Artur Gilmanov, Alexander Chernikov
0:3 Ilya Petrov 59 '

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:1 30.03.2021
VitebskVitebsk
Vitebsk Vitebsk
0:3 11.03.2021
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Vitebsk Vitebsk
1:4 16.11.2019
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
10:0 21.10.2019
VitebskVitebsk
Vitebsk Vitebsk
0:6 30.09.2019
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
10:0 02.09.2019
VitebskVitebsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
7:4 16.03.2019
VitebskVitebsk
Vitebsk Vitebsk
3:5 31.01.2019
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:1 12.01.2019
VitebskVitebsk
Vitebsk Vitebsk
0:5 22.11.2018
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha

Vitebsk - Posledných 10

03.04.21
16:00
Vitebsk Vitebsk
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4
P
30.03.21
18:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vitebsk Vitebsk
4:1
P
27.03.21
15:00
Lida Lida
Vitebsk Vitebsk
5:4
P
25.03.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vitebsk Vitebsk
Ppp
23.03.21
15:00
Baranavichy Baranavichy
Vitebsk Vitebsk
1:2
V
20.03.21
15:00
Vitebsk Vitebsk
Baranavichy Baranavichy
1:3
P
18.03.21
17:00
Vitebsk Vitebsk
Lida Lida
3:1
V
14.03.21
15:00
Vitebsk Vitebsk
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:2
V
11.03.21
17:00
Vitebsk Vitebsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:3
P
07.03.21
15:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Vitebsk Vitebsk
5:4
P

Lokomotiv Orsha - Posledných 10

01.04.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:4
V
30.03.21
18:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vitebsk Vitebsk
4:1
V
27.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:2
P
25.03.21
17:00
Baranavichy Baranavichy
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:3
V
23.03.21
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
20.03.21
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Lida Lida
2:4
P
18.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Baranavichy Baranavichy
4:2
V
16.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:3
V
11.03.21
17:00
Vitebsk Vitebsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:3
V
09.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:2
V

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas
167.8 ms