• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. polčas0:2
2. polčas1:1
3. tretina1:2
  • Začiatok: 12:02, 20.10.2018

Priebeh zápasu

1. polčas

0:2

0:1 Vasily Demchenko 17 ' asistence: Bislyuk A.
0:2 Belousov D. 18 '

2. polčas

1:1

24' Vladislav Chernov 1:2
asistence: Vitali Sapego, Baikov N.
1:3 Kozorez D. 38 ' asistence: Denisov P.

3. tretina

1:2

1:4 Onufriyuk V. 51 ' asistence: Bislyuk A.
53' Artur Gilmanov 2:4
asistence: Filippov O.
2:5 Kupriyanchik K. 57 ' asistence: Georgi Krishtal

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Vitebsk Vitebsk
0:2 14.10.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
0:3 06.10.2019
VitebskVitebsk
Vitebsk Vitebsk
3:2 29.08.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
4:1 09.03.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:4sn 17.02.2019
VitebskVitebsk
Vitebsk Vitebsk
4:1 29.12.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
2:5 20.10.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
6:3 29.09.2018
VitebskVitebsk

Vitebsk - Posledných 10

27.04.19
11:00
Novopolock Novopolock
Vitebsk Vitebsk
P
25.04.19
18:00
Brest Brest
Vitebsk Vitebsk
7:5
P
23.04.19
18:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vitebsk Vitebsk
4:3
P
19.04.19
12:00
Vitebsk Vitebsk
Baranavichy Baranavichy
1:6
P
18.04.19
18:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 20 Bělorusko 20
2:1
V
15.04.19
18:00
Vitebsk Vitebsk
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
2:5
P
10.04.19
18:00
Gomel Gomel
Vitebsk Vitebsk
8:1
P
08.04.19
18:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Vitebsk Vitebsk
6:1
P
04.04.19
13:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Vitebsk Vitebsk
3:0
P

Bělorusko 18 - Posledných 10

24.03.19
12:00
Brest Brest
Bělorusko 18 Bělorusko 18
6:1
P
23.03.19
11:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
4:6
P
21.03.19
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Novopolock Novopolock
4:2
V
19.03.19
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:4
P
16.03.19
11:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:3
V
14.03.19
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Brest Brest
Psn
09.03.19
11:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:1
P
07.03.19
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Bělorusko 18 Bělorusko 18
7:2
P
28.02.19
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
7:5
P
23.02.19
11:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vsn
452.8 ms