• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:1
2. tretina1:0
3. tretina2:2
  • Začiatok: 11:00, 27.12.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

1:1

0:1 Arthur Abmetka 6 ' asistence: Sergei Malyavko
15' Roman Malinovski 1:1
asistence: Alexander Levko, Sergei Bogoleisha

2. tretina

1:0

23' Aleksandr Zhidkikh 2:1
asistence: Roman Dostanko, Andrei Feklistov

3. tretina

2:2

41' Alexander Levko 3:1
asistence: Egor Mazhuga, Roman Malinovski
3:2 Artem Levsha 48 ' asistence: Dmitry Kashtanov
51' Andrei Feklistov 4:2
asistence: Aleksandr Zhidkikh, Roman Malinovski
4:3 Dmitry Kashtanov 59 ' asistence: Krystian Dziubinski, Sergei Malyavko

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Něman Grodno Něman Grodno
3:4 04.02.2021
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
2:1 30.01.2021
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
4:3 27.12.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:2 19.12.2020
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
3:2pp 05.12.2020
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
4:2 22.10.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
4:1 10.09.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:1 24.03.2020
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
1:2pp 22.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:3 20.03.2020
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk

Shakhtar Soligorsk - Posledných 10

03.03.21
17:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Novopolock Novopolock
4:2
V
23.02.21
16:45
Junost Minsk Junost Minsk
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
4:1
P
20.02.21
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
1:5
V
18.02.21
16:45
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Gomel Gomel
3:2
V
16.02.21
17:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:2
V
06.02.21
11:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Žlobin Žlobin
1:4
P
04.02.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
3:4
V
02.02.21
17:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:0
V
30.01.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
2:1
P
28.01.21
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Psn

Něman Grodno - Posledných 10

03.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
4:2
P
28.02.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
4:0
V
26.02.21
17:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V
22.02.21
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P
20.02.21
15:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
0:5
V
18.02.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Ppp
16.02.21
16:45
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:2
V
06.02.21
10:00
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
3:2
P
04.02.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
3:4
P
02.02.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
1:3
V
325.2 ms