• Almaz Cherepovets U21
  • Altay Barnaul U21
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21
  • Atlanty Mytishchi U21
  • Avto Yekaterinburg U21
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21
  • Chaika Nizhny Novgorod U21
  • Dynamo St.Petersburg U21
  • HC MVD Balashikha U21
  • HK Riga U21
  • Irbis Kazan U21
  • Kapitan Stupino U21
  • Krasnaya Armiya Moscow U21
  • Krylya Sovetov MHC U21
  • Kuznetskie Medvedi U21
  • Ladia Tolyatti U21
  • Loko Yaroslavl U21
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
  • MHC Spartak Moscow U21
  • Omskye Yastreby
  • Reaktor Nizhnekamsk U21
  • Red Star Kunlun U21
  • Russkie Vityazi Podolsk U21
  • Sarmaty Orenburg U21
  • Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21
  • SKA-Varyagi U21
  • Snezhnye Barsy Astana U21
  • Sputnik Almetievsk U21
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
  • Taifun Primorsky Krai U21
  • Tolpar Ufa U21
  • Tyumen Legion U21
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. polčas1:0
2. polčas0:2
3. tretina1:0
predĺženie0:1
  • Začiatok: 11:02, 04.01.2019

Priebeh zápasu

1. polčas

1:0

18' Nikita Goncharov 1:0
asistence: Gleb Kozhemyakin

2. polčas

0:2

1:1 Artyom Pugachyov 29 ' asistence: Yegor Korbit
1:2 Mikhail Meshcheryakov 33 ' asistence: A. Komarov, Daniil Anop

3. tretina

1:0

44' Pavel Gorokhov 2:2
asistence: Grigori Khrapski, Khrapskiy

predĺženie

0:1

2:3 Yegor Filin 61 ' asistence: Nikita Solopanov

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21
5:0 05.01.2019
Krasnaya Armiya Moscow U21Krasnaya Armiya Moscow U21
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21
2:3pp 04.01.2019
Krasnaya Armiya Moscow U21Krasnaya Armiya Moscow U21
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21
8:1 03.10.2018
Russkie Vityazi Podolsk U21Russkie Vityazi Podolsk U21
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21
1:2 02.10.2018
Russkie Vityazi Podolsk U21Russkie Vityazi Podolsk U21
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21
2:1pp 04.02.2018
Russkie Vityazi Podolsk U21Russkie Vityazi Podolsk U21
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21
3:2pp 03.02.2018
Russkie Vityazi Podolsk U21Russkie Vityazi Podolsk U21
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21
1:0 03.10.2017
Krasnaya Armiya Moscow U21Krasnaya Armiya Moscow U21
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21
2:6 01.10.2017
Krasnaya Armiya Moscow U21Krasnaya Armiya Moscow U21

Russkie Vityazi Podolsk U21 - Posledných 10

13.03.19
16:00
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk...
Loko Yaroslavl U21 Loko Yaroslavl U21
0:1
P
10.03.19
11:00
Loko Yaroslavl U21 Loko Yaroslavl U21
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk...
4:0
P
09.03.19
11:00
Loko Yaroslavl U21 Loko Yaroslavl U21
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk...
4:0
P
05.03.19
11:00
MHC Spartak Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk...
3:4
V
04.03.19
11:00
MHC Spartak Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk...
3:0
P
24.02.19
11:00
Krylya Sovetov MHC U21 Krylya Sovetov MHC U21
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk...
2:6
V
23.02.19
11:00
Krylya Sovetov MHC U21 Krylya Sovetov MHC U21
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk...
3:4
V
17.02.19
11:00
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk...
Almaz Cherepovets U21 Almaz Cherepovets U21
3:1
V
16.02.19
11:00
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk...
Almaz Cherepovets U21 Almaz Cherepovets U21
4:1
V
13.02.19
16:00
Russkie Vityazi Podolsk U21 Russkie Vityazi Podolsk...
Loko Yaroslavl U21 Loko Yaroslavl U21
1:2
P

Krasnaya Armiya Moscow U21 - Posledných 10

16.03.19
10:00
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow...
Almaz Cherepovets U21 Almaz Cherepovets U21
Ppp
14.03.19
16:30
Almaz Cherepovets U21 Almaz Cherepovets U21
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow...
4:0
P
13.03.19
16:30
Almaz Cherepovets U21 Almaz Cherepovets U21
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow...
3:1
P
10.03.19
11:00
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow...
Almaz Cherepovets U21 Almaz Cherepovets U21
3:0
V
09.03.19
11:00
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow...
Almaz Cherepovets U21 Almaz Cherepovets U21
2:1
V
05.03.19
15:00
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow...
Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk...
6:1
V
04.03.19
15:00
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow...
Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk...
3:2
V
01.03.19
11:00
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow...
Taifun Primorsky Krai U21 Taifun Primorsky Krai U21
5:0
V
28.02.19
11:00
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow...
Taifun Primorsky Krai U21 Taifun Primorsky Krai U21
Vsn
17.02.19
11:00
Atlanty Mytishchi U21 Atlanty Mytishchi U21
Krasnaya Armiya Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow...
Vpp
1,169.3 ms