• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:0
2. tretina1:2
3. tretina2:0
  • Začiatok: 12:01, 13.04.2019

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

4' Artyom Khomko 1:0
asistence: Stanislav Bocharov, Maxim Nalyotov

2. tretina

1:2

1:1 Pavel Azhgirei 29 ' asistence: Dmitri Korelov
33' Aleksandr Pukhlovsky 2:1
asistence: Stanislav Bocharov, Ilya Busilko
2:2 Dmitri Korelov 39 ' asistence: Pavel Azhgirei, A. Shkrabov

3. tretina

2:0

44' Ilya Busilko 3:2
asistence: Aleksandr Pukhlovsky, Vladislav Lonovenko
60' Artyom Khomko 4:2

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:1 18.11.2019
Bělorusko 20Bělorusko 20
Bělorusko 20 Bělorusko 20
0:2 19.10.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:1sn 02.10.2019
Bělorusko 20Bělorusko 20
Bělorusko 20 Bělorusko 20
3:2pp 03.09.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:2 13.04.2019
Bělorusko 20Bělorusko 20
Bělorusko 20 Bělorusko 20
4:3pp 10.04.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby

Pinskiye Yastreby - Posledných 10

27.04.19
12:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
Vsn
25.04.19
18:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
1:4
P
23.04.19
18:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vitebsk Vitebsk
4:3
V
20.04.19
12:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
18.04.19
18:00
Gomel Gomel
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
8:4
P
15.04.19
18:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Baranavichy Baranavichy
2:1
V
13.04.19
12:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Bělorusko 20 Bělorusko 20
4:2
V
10.04.19
14:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
08.04.19
18:00
Baranavichy Baranavichy
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:1
P
04.04.19
18:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Gomel Gomel
2:1
V

Bělorusko 20 - Posledných 10

27.04.19
12:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Baranavichy Baranavichy
6:1
V
25.04.19
18:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
5:2
V
23.04.19
18:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Gomel Gomel
2:4
P
20.04.19
12:00
Novopolock Novopolock
Bělorusko 20 Bělorusko 20
1:4
V
18.04.19
18:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 20 Bělorusko 20
2:1
P
15.04.19
16:00
Brest Brest
Bělorusko 20 Bělorusko 20
6:2
P
13.04.19
12:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Bělorusko 20 Bělorusko 20
4:2
P
10.04.19
14:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vpp
08.04.19
15:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Brest Brest
7:3
V
04.04.19
13:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Vitebsk Vitebsk
3:0
V
268.0 ms