• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina2:0
2. tretina0:0
3. tretina1:0
  • Začiatok: 17:04, 16.11.2019

Priebeh zápasu

1. tretina

2:0

16' Artem Svirid 1:0
16' Pavel Pozdnyakov 2:0
2:1 18 '

2. tretina

0:0

3. tretina

1:0

58' Vladislav Gabrus 3:1
asistence: Vladimir Rovba, Nikita Orlov

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:0 16.11.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:6 21.10.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
5:4pp 30.09.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:6 02.09.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:3 16.03.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:2pp 12.01.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
1:3 18.12.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:4 24.11.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:3 27.10.2018
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:2 22.09.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18

Pinskiye Yastreby - Posledných 10

22.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lida Lida
2:3
P
20.01.20
17:00
Brest Brest
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
5:0
P
17.01.20
17:00
Novopolock Novopolock
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:0
P
15.01.20
16:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:3
V
13.01.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
8:2
P
10.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:2
P
08.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:2
V
06.01.20
11:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
Ppp
27.12.19
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
23.12.19
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
1:2
P

Bělorusko 18 - Posledných 10

24.01.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:2
P
23.01.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:4
V
17.01.20
11:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
5:2
V
16.01.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
4:1
V
09.01.20
11:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
0:2
P
08.01.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
3:4
P
27.12.19
11:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:4
V
26.12.19
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:0
P
19.12.19
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:5
V
18.12.19
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:6
V
1,416.6 ms