• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina2:2
2. tretina1:0
3. tretina0:0
  • Začiatok: 12:03, 22.09.2018

Priebeh zápasu

1. tretina

2:2

1' Ageev V. 1:0
asistence: Vladislav Mikhailov, Donskoy D.
5' Khomko A. 2:0
asistence: Akimov A.
2:1 Karpovich S. 9 ' asistence: Palchik A.
2:2 Lemeshevsky M. 11 ' asistence: Pinchuk V.

2. tretina

1:0

38' Gleb Andreyev 3:2
asistence: Ilya Busilko, Artem Shagov

3. tretina

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:3 17.10.2020
Bělorusko 18Bělorusko 18
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:0 16.11.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:6 21.10.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
5:4pp 30.09.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:6 02.09.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:3 16.03.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:2pp 12.01.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
1:3 18.12.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:4 24.11.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:3 27.10.2018
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby

Pinskiye Yastreby - Posledných 10

27.04.19
12:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
Vsn
25.04.19
18:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
1:4
P
23.04.19
18:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vitebsk Vitebsk
4:3
V
20.04.19
12:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
18.04.19
18:00
Gomel Gomel
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
8:4
P
15.04.19
18:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Baranavichy Baranavichy
2:1
V
13.04.19
12:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Bělorusko 20 Bělorusko 20
4:2
V
10.04.19
14:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
08.04.19
18:00
Baranavichy Baranavichy
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:1
P
04.04.19
18:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Gomel Gomel
2:1
V

Bělorusko 18 - Posledných 10

24.03.19
12:00
Brest Brest
Bělorusko 18 Bělorusko 18
6:1
P
23.03.19
11:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
4:6
P
21.03.19
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Novopolock Novopolock
4:2
V
19.03.19
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:4
P
16.03.19
11:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:3
V
14.03.19
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Brest Brest
Psn
09.03.19
11:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:1
P
07.03.19
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Bělorusko 18 Bělorusko 18
7:2
P
28.02.19
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
7:5
P
23.02.19
11:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vsn
326.6 ms