• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:3
2. tretina0:0
3. tretina0:2
  • Začiatok: 16:07, 03.10.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

0:3

0:1 Alexei Yefimenko 4 ' asistence: Artyom Manukyan, Zakhar Polishchuk
0:2 Sergei Kuznetsov 16 ' asistence: Vitali Pinchuk
0:3 Miloslav Cermak 17 ' asistence: Vladislav Lysenko, Lucas Lessio

2. tretina

0:0

3. tretina

0:2

0:4 Dmitri Voytekhov 44 ' asistence: Lucas Lessio, Dmitri Zalamay
0:5 Dmitri Voytekhov 45 ' asistence: Miloslav Cermak, Dmitri Zalamay

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Něman Grodno Něman Grodno
2:4 14.01.2021
ŽlobinŽlobin
Žlobin Žlobin
3:2pp 12.12.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:4 04.10.2020
ŽlobinŽlobin
Něman Grodno Něman Grodno
0:5 03.10.2020
ŽlobinŽlobin
Žlobin Žlobin
3:4 26.09.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Žlobin Žlobin
2:1pp 18.02.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
5:1 15.02.2020
ŽlobinŽlobin
Žlobin Žlobin
3:5 16.01.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
3:0 30.12.2019
ŽlobinŽlobin
Žlobin Žlobin
1:0 24.12.2019
Něman GrodnoNěman Grodno

Něman Grodno - Posledných 10

24.01.21
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
1:4
V
22.01.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
Vsn
20.01.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Něman Grodno Něman Grodno
4:1
P
16.01.21
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
14.01.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
2:4
P
12.01.21
16:30
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
1:3
P
09.01.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
0:2
P
29.12.20
17:45
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
6:1
P
27.12.20
11:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
4:3
P
24.12.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:0
V

Žlobin - Posledných 10

22.01.21
16:45
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Žlobin Žlobin
4:1
P
20.01.21
16:00
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
1:2
V
16.01.21
11:00
Žlobin Žlobin
Gomel Gomel
1:0
V
14.01.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
2:4
V
12.01.21
16:45
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Žlobin Žlobin
2:7
V
09.01.21
15:00
Gomel Gomel
Žlobin Žlobin
5:6
V
29.12.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Žlobin Žlobin
1:3
V
27.12.20
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Žlobin Žlobin
1:3
V
24.12.20
17:00
Žlobin Žlobin
Junost Minsk Junost Minsk
0:2
P
22.12.20
17:00
Žlobin Žlobin
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
4:5
P
268.3 ms