• Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:0
2. tretina1:0
3. tretina0:3
  • Začiatok: 19:10, 29.09.2022

Priebeh zápasu

1. tretina

0:0

2. tretina

1:0

3. tretina

0:3

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Žlobin Žlobin
2:3 24.01.2023
Něman GrodnoNěman Grodno
Žlobin Žlobin
2:5 10.12.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Žlobin Žlobin
1:3 08.12.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:3 29.09.2022
ŽlobinŽlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:1 29.09.2022
ŽlobinŽlobin
Žlobin Žlobin
2:0 17.02.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:2 28.01.2022
ŽlobinŽlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:0 21.12.2021
ŽlobinŽlobin
Žlobin Žlobin
1:2pp 23.11.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
5:3 13.10.2021
ŽlobinŽlobin

Něman Grodno - Posledných 10

28.01.23
12:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
26.01.23
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
V
24.01.23
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
2:3
V
20.01.23
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
5:6
V
18.01.23
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
0:6
V
14.01.23
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
Psn
12.01.23
18:10
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
4:1
V
08.01.23
13:25
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
06.01.23
18:10
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
Ppp
04.01.23
17:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
Psn

Žlobin - Posledných 10

28.01.23
12:00
Žlobin Žlobin
Brest Brest
0:2
P
26.01.23
17:00
Žlobin Žlobin
Lida Lida
8:2
V
24.01.23
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
2:3
P
17.01.23
17:00
Brest Brest
Žlobin Žlobin
2:4
V
14.01.23
12:00
Žlobin Žlobin
Vitebsk Vitebsk
Vpp
12.01.23
15:55
Žlobin Žlobin
Vitebsk Vitebsk
2:5
P
08.01.23
10:55
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Žlobin Žlobin
1:4
V
06.01.23
15:55
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Žlobin Žlobin
1:2
V
03.01.23
18:10
Žlobin Žlobin
Junost Minsk Junost Minsk
4:5
P
317.0 ms