• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:0
2. tretina1:0
3. tretina0:2
  • Začiatok: 10:30, 19.12.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

0:0

2. tretina

1:0

29' J. Ward 1:0
asistence: Krystian Dziubinski, Artem Levsha

3. tretina

0:2

1:1 Peter Jansky 44 ' asistence: Danila Karaban, Egor Mazhuga
1:2 Ilya Kaznadey 45 ' asistence: Aleksandr Zhidkikh, Roman Malinovski

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
4:3 27.12.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:2 19.12.2020
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
3:2pp 05.12.2020
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
4:2 22.10.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
4:1 10.09.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:1 24.03.2020
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
1:2pp 22.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:3 20.03.2020
Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
3:4pp 18.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
4:0 16.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno

Něman Grodno - Posledných 10

24.01.21
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
1:4
V
22.01.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
Vsn
20.01.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Něman Grodno Něman Grodno
4:1
P
16.01.21
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
14.01.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
2:4
P
12.01.21
16:30
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
1:3
P
09.01.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
0:2
P
29.12.20
17:45
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
6:1
P
27.12.20
11:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
4:3
P
24.12.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:0
V

Shakhtar Soligorsk - Posledných 10

22.01.21
16:45
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Žlobin Žlobin
4:1
V
20.01.21
16:45
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Gomel Gomel
1:2
P
16.01.21
15:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Junost Minsk Junost Minsk
2:0
V
14.01.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
1:4
V
12.01.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Vpp
09.01.21
15:00
Junost Minsk Junost Minsk
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Psn
06.01.21
17:30
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Junost Minsk Junost Minsk
1:4
P
29.12.20
15:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:0
V
27.12.20
11:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
4:3
V
24.12.20
17:30
Gomel Gomel
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Vpp
587.2 ms