• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:0
2. tretina1:1
3. tretina1:2
predĺženie0:1
  • Začiatok: 17:01, 18.02.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

16' Igor Kozyachy 1:0
asistence: Krystian Dziubinski, Artem Levsha

2. tretina

1:1

32' Pavel Zykov 2:0
2:1 Yegor Gainetdinov 35 ' asistence: Artur Gilmanov

3. tretina

1:2

2:2 Artur Savinov 44 ' asistence: Vladislav Sharipov
2:3 Ruslan Gaisin 52 ' asistence: Vladislav Ryadchenko
57' Nikita Kryskin 3:3
asistence: Pavel Pishchalnikov, Igor Kozyachy

predĺženie

0:1

3:4 Vladislav Sharipov 63 '

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Něman Grodno Něman Grodno
3:4pp 18.02.2021
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:1 20.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
3:2sn 22.12.2020
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:0 27.11.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:2 25.11.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
4:1 31.10.2020
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Něman Grodno Něman Grodno
5:3 19.09.2020
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha

Něman Grodno - Posledných 10

14.03.21
15:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
2:0
P
12.03.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:4
P
10.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
Vsn
08.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:1
V
07.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
1:3
P
04.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
V
03.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
4:2
P
28.02.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
4:0
V
26.02.21
17:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V
22.02.21
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P

Lokomotiv Orsha - Posledných 10

01.04.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:4
V
30.03.21
18:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vitebsk Vitebsk
4:1
V
27.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:2
P
25.03.21
17:00
Baranavichy Baranavichy
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:3
V
23.03.21
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
20.03.21
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Lida Lida
2:4
P
18.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Baranavichy Baranavichy
4:2
V
16.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:3
V
11.03.21
17:00
Vitebsk Vitebsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:3
V
09.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:2
V
178.2 ms