• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:0
2. tretina3:0
3. tretina2:0
  • Začiatok: 16:02, 24.12.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

0:0

2. tretina

3:0

31' Artem Levsha 1:0
asistence: Krystian Dziubinski
34' Krystian Dziubinski 2:0
asistence: Artem Levsha
35' Nikita Kryskin 3:0
asistence: Pavel Azhgirei

3. tretina

2:0

43' Yevgeny Stepanov 4:0
asistence: Nikita Kryskin, Artem Levsha
55' Danila Palivko 5:0
asistence: Vladislav Misnikov, Igor Kozyachy

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:5 20.02.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:4 24.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:4sn 22.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
5:0 24.12.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
6:2 29.10.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4 12.10.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
2:0 17.09.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:5 03.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:3 02.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:0 28.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev

Něman Grodno - Posledných 10

03.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
4:2
P
28.02.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
4:0
V
26.02.21
17:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V
22.02.21
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P
20.02.21
15:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
0:5
V
18.02.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Ppp
16.02.21
16:45
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:2
V
06.02.21
10:00
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
3:2
P
04.02.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
3:4
P
02.02.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
1:3
V

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

28.02.21
15:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Novopolock Novopolock
1:1
R
26.02.21
17:00
Novopolock Novopolock
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:2
P
22.02.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
P
20.02.21
15:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
0:5
P
18.02.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Žlobin Žlobin
3:5
P
16.02.21
17:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:2
P
06.02.21
15:00
Gomel Gomel
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Ppp
04.02.21
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:2
P
02.02.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Junost Minsk Junost Minsk
0:1
P
30.01.21
11:00
Žlobin Žlobin
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:2
V
1,219.2 ms