• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:0
2. tretina0:1
3. tretina2:0
  • Začiatok: 16:32, 17.12.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

8' J. Ward 1:0
asistence: Pavel Azhgirei, Yevgeny Stepanov

2. tretina

0:1

1:1 Sergei Drozd 27 ' asistence: Anton Fedorenchik, Mikhail Stefanovich

3. tretina

2:0

46' J. Ward 2:1
asistence: Yevgeny Stepanov, Danila Palivko
59' Sergei Malyavko 3:1

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Junost Minsk Junost Minsk
6:1 29.12.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
3:1 17.12.2020
Junost MinskJunost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
0:1 03.12.2020
Junost MinskJunost Minsk
Junost Minsk Junost Minsk
5:1 24.10.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
5:0 12.09.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
1:0 22.02.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
2:3sn 30.01.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
3:1 25.01.2020
Junost MinskJunost Minsk
Junost Minsk Junost Minsk
2:1 26.12.2019
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:2 21.12.2019
Junost MinskJunost Minsk

Něman Grodno - Posledných 10

24.01.21
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
1:4
V
22.01.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
Vsn
20.01.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Něman Grodno Něman Grodno
4:1
P
16.01.21
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
14.01.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
2:4
P
12.01.21
16:30
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
1:3
P
09.01.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
0:2
P
29.12.20
17:45
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
6:1
P
27.12.20
11:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
4:3
P
24.12.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:0
V

Junost Minsk - Posledných 10

24.01.21
11:00
Junost Minsk Junost Minsk
Gomel Gomel
1:2
P
22.01.21
17:00
Junost Minsk Junost Minsk
Gomel Gomel
4:0
V
20.01.21
16:00
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
1:2
P
16.01.21
15:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Junost Minsk Junost Minsk
2:0
P
14.01.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Junost Minsk Junost Minsk
2:1
P
12.01.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Junost Minsk Junost Minsk
2:7
V
09.01.21
15:00
Junost Minsk Junost Minsk
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Vsn
06.01.21
17:30
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Junost Minsk Junost Minsk
1:4
V
29.12.20
17:45
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
6:1
V
27.12.20
10:30
Junost Minsk Junost Minsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:3
P
197.8 ms