• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:0
2. tretina0:1
3. tretina0:1
  • Začiatok: 15:01, 09.01.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

0:0

2. tretina

0:1

0:1 Alexander Suvorov 36 ' asistence: Anton Mokhorev, Pavel Razvadovsky

3. tretina

0:1

0:2 Anton Mokhorev 47 ' asistence: Denis Kuzmin, Pavel Razvadovsky

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Něman Grodno Něman Grodno
3:2 16.02.2021
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:4pp 16.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:2 09.01.2021
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:4 14.11.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:4 20.10.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
5:2 29.09.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
2:3sn 07.09.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
2:3 24.02.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
3:1 09.02.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
4:3 01.02.2020
Něman GrodnoNěman Grodno

Něman Grodno - Posledných 10

03.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
4:2
P
28.02.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
4:0
V
26.02.21
17:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V
22.02.21
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P
20.02.21
15:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
0:5
V
18.02.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Ppp
16.02.21
16:45
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:2
V
06.02.21
10:00
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
3:2
P
04.02.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
3:4
P
02.02.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
1:3
V

Dinamo Maladzyechna - Posledných 10

03.03.21
16:45
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Žlobin Žlobin
Ppp
22.02.21
17:30
Gomel Gomel
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:3
V
20.02.21
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
1:5
P
18.02.21
17:00
Junost Minsk Junost Minsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
2:3
V
16.02.21
16:45
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:2
P
06.02.21
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
04.02.21
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:2
V
02.02.21
16:45
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Žlobin Žlobin
Psn
30.01.21
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Junost Minsk Junost Minsk
0:1
P
28.01.21
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Vsn
227.6 ms