• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:0
2. tretina0:1
3. tretina2:0
  • Začiatok: 17:01, 04.12.2019

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

14' Georgi Puzatov 1:0
asistence: Pavel Pishchalnikov, Fyodor Pyshkaylo

2. tretina

0:1

1:1 Pavel Stepanov 31 ' asistence: Aleksandr Pukhlovsky, Aleksandr Kudryavtsev

3. tretina

2:0

47' Pavel Pishchalnikov 2:1
asistence: Fyodor Pyshkaylo
51' Maxim Nalyotov 3:1
asistence: Alexander Usenko

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
5:2 27.03.2021
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:3 16.03.2021
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:2pp 14.02.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:3sn 03.02.2020
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:3 15.01.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
1:2 10.01.2020
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:1 04.12.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:0 06.11.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:1pp 30.10.2019
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:3 19.09.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby

Lokomotiv Orsha - Posledných 10

07.03.20
14:30
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Junost Minsk Junost Minsk
0:3
P
05.03.20
16:15
Junost Minsk Junost Minsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:1
V
03.03.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Junost Minsk Junost Minsk
0:3
P
02.03.20
16:15
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Junost Minsk Junost Minsk
1:2
P
28.02.20
16:15
Junost Minsk Junost Minsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:2
V
27.02.20
16:15
Junost Minsk Junost Minsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:1
P
24.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vpp
21.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Brest Brest
Ppp
19.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:2
P
17.02.20
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:4
V

Pinskiye Yastreby - Posledných 10

21.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:4
V
19.02.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:1
P
16.02.20
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
3:5
P
14.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
12.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Vpp
07.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
V
05.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
0:5
P
03.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
29.01.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:5
V
27.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
5:4
V

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas
196.8 ms