• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:1
2. tretina1:0
3. tretina0:1
  • Začiatok: 16:01, 22.01.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

0:1

0:1 Ivan Kotashenko 17 ' asistence: Yaroslav Maslennikov, Maxim Subbotin

2. tretina

1:0

32' Danila Slesarev 1:1
asistence: Artem Logunov, Uladislau Barkouski

3. tretina

0:1

1:2 Ivan Kotashenko 56 ' asistence: Yegor Yegorov, Alexander Popkov

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:2 19.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:1 29.01.2020
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:2 22.01.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:0 27.12.2019
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:1 20.12.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:2sn 06.04.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:0sn 02.04.2019
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:2 14.03.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:2 02.02.2019
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:2 10.01.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev

Lokomotiv Orsha - Posledných 10

07.03.20
14:30
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Junost Minsk Junost Minsk
0:3
P
05.03.20
16:15
Junost Minsk Junost Minsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:1
V
03.03.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Junost Minsk Junost Minsk
0:3
P
02.03.20
16:15
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Junost Minsk Junost Minsk
1:2
P
28.02.20
16:15
Junost Minsk Junost Minsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:2
V
27.02.20
16:15
Junost Minsk Junost Minsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:1
P
24.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vpp
21.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Brest Brest
Ppp
19.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:2
P
17.02.20
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:4
V

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

03.03.20
16:15
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
P
02.03.20
18:30
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
2:3
P
28.02.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:0
P
27.02.20
18:30
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:0
P
21.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
4:3
V
19.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:2
V
16.02.20
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Novopolock Novopolock
3:1
V
14.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Brest Brest
5:4
V
12.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Ppp
07.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
P
1,086.2 ms