• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:2
2. tretina0:1
3. tretina0:0
  • Začiatok: 18:01, 20.10.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

1:2

0:1 Maxim Subbotin 13 ' asistence: Yegor Yegorov, Yegor Kalin
17' Vladislav Goncharov 1:1
1:2 Maksim Slysh 17 ' asistence: Yegor Yegorov, Maxim Subbotin

2. tretina

0:1

1:3 Maxim Subbotin 26 ' asistence: Maksim Slysh, Yegor Yegorov

3. tretina

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4 01.04.2021
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:2 09.03.2021
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:0 22.02.2021
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:5 16.01.2021
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:3 09.01.2021
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:4 14.11.2020
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:3 20.10.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:0 29.09.2020
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
6:1 07.09.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:2 19.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev

Lokomotiv Orsha - Posledných 10

01.04.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:4
V
30.03.21
18:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vitebsk Vitebsk
4:1
V
27.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:2
P
25.03.21
17:00
Baranavichy Baranavichy
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:3
V
23.03.21
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
20.03.21
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Lida Lida
2:4
P
18.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Baranavichy Baranavichy
4:2
V
16.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:3
V
11.03.21
17:00
Vitebsk Vitebsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:3
V
09.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:2
V

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

03.04.21
16:00
Vitebsk Vitebsk
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4
V
01.04.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:4
P
30.03.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
3:2
V
27.03.21
15:00
Baranavichy Baranavichy
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
6:2
P
25.03.21
17:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:2
V
23.03.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:1
P
18.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Bělorusko 18 Bělorusko 18
8:3
V
16.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Baranavichy Baranavichy
1:2
P
12.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vpp
09.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:2
P
5,599.5 ms