• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:0
2. tretina1:0
3. tretina2:1
  • Začiatok: 18:02, 01.04.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

0:0

2. tretina

1:0

38' Nikita Kardashev 1:0
asistence: Y. Shklyarevsky, Kirill Rashevsky

3. tretina

2:1

1:1 Fyodor Pyshkaylo 53 ' asistence: Nikita Verenich, Arseny Shtermer
56' Igor Speshilov 2:1
asistence: Nikita Voles, Denis Zaychik
58' Valery Nichushkin 3:1
asistence: Yegor Kudin

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Lida Lida
3:1 01.04.2021
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
5:1 08.03.2021
LidaLida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:5 03.02.2021
LidaLida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:1 17.01.2021
LidaLida
Lida Lida
3:1 04.01.2021
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:1 02.12.2020
LidaLida
Lida Lida
4:2 18.11.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
6:4 15.10.2020
LidaLida
Lida Lida
4:3 16.09.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Lida Lida
3:1 19.02.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby

Lida - Posledných 10

03.04.21
16:00
Lida Lida
Baranavichy Baranavichy
Ppp
01.04.21
18:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:1
V
30.03.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
3:2
P
27.03.21
15:00
Lida Lida
Vitebsk Vitebsk
5:4
V
25.03.21
17:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:2
P
23.03.21
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Psn
20.03.21
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Lida Lida
2:4
V
18.03.21
17:00
Vitebsk Vitebsk
Lida Lida
3:1
P
12.03.21
17:00
Lida Lida
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:1
V
08.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lida Lida
5:1
P

Pinskiye Yastreby - Posledných 10

01.04.21
18:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:1
P
30.03.21
18:00
Baranavichy Baranavichy
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vsn
27.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:2
V
25.03.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vitebsk Vitebsk
Vpp
23.03.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:1
V
20.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vpp
16.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:3
P
14.03.21
15:00
Vitebsk Vitebsk
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:2
P
12.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
10.03.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Baranavichy Baranavichy
Vpp
1,553.3 ms